Май се търкулна,Юни дойде-мислим вече за морееее

  • 13 886
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 016
         Честита месечинка на малкото Мишле !!!
       Да расте здравичка и да радва много мама!


            

Исе, браво на Вас !Днес на плочките ,вдругиден вече ще е в гърнето .Напредък си е  все пак Grinning.

# 271
  • Мнения: 686

Лили, ами не ви ли е рано за гърне бе. Аз си мисля, че не е проблем на тази възраст. Не смятам, че имаш сериозни основания да го мислиш този въпрос. Леле скоро ще имате рожден ден! Grinning

Светле, незнам  newsm78 мисля че ни е време, ама повече ме тревожи това, че се случва винаги по време на хранене. Т.е. ако това не се промени и след 1 година ще е същото  Mr. Green

Честита месечинка на порасналото Мише!  newsm51
 Hug

# 272
  • Мнения: 5 138
Благодаря ви за топлото посрещане  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes от мен и Тони
снимчици ще има ама като дойде вуйчото, че  Blush мама не може да се оправя
или по точно мързи я да се научи как става.

# 273
  • Мнения: 493
Чесита месечинка на Мишето

# 274
  • Мнения: 510
Честита месечинка на сладкото Мише

# 275
  • Мнения: 388
Честита месечинка на сладкото Мише!!!!!

Спомням си, че имахме албумче за снимки на нашите деца.
Ще ми напишете ли име и парола на албума!!!
за да сложа снимки

ЛИПСВАХ ТЕ МИ !!!!

# 276
  • Мнения: 3 166
Честита месечинка на Мишето и от мен!  bouquet

Милушка, албумът е silnite, а паролата е 2007. И ако не се лъжа първата част на силните ни  бебковци започва именно с Грета. Ай сега качи някоя по-актуална снимка на мъничката прелест. Не пишеш как е мамчето ти? Поздрави й специално от мен!

Ренка, Зори, да си нацелувате оцицинените юнаци.

Дари прави вече по 4-5 крачки, ама ако вижда, че има ръце покрай него да го хванат. Иначе не мърда и на сантим.  Mr. Green

Лилинце, всяко дете си е индивидуалност. Не робувай на стереотипи. Когато - тогава!

Исе, браво на вас! Peace

# 277
  • Мнения: 3 016
                     
       
                          Да са живи и здрави всички именници днес !

# 278
  • Мнения: 7 122
Честит имен ден на батко Петър! Аничко, да ти е жив и здрав големият умен мъж!     bouquet (наминавай по-честичко).
Аги,   bouquet и  Hug!
Лили, нали съм умна глава-кърмаческа, но и без право на много свободни действия, да ти е жива и здрава сестричката!
Зори, Жорко  Heart Eyes има такъв благ и послушен вид. Според мен асфалтът му е скочил.  Simple Smile Да му минава бързо на юначето и да си идвате скоро, че да го видя наживо посинчо-посинчо.
Гретт-Мимич, хубаво е, че наминаваш оттук, за да те чуем как си!  Hug Виждам аз дългата ръка на Ритка в твоята поява сякаш.  Grinning
Рени805, замириса ми и на мен на море.
Целувки, някой ден пак ще пиша.  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 1 210
Ронка, благодаря Simple Smile
Ще намина тия дни (по нова година)
Довечера обещава да попрочета. Целувки на всички бебчета.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 098
Муцки, здравейте!
Аз да докладвам, че вчера се завърнахме от морето.
Да видим кога ще забегнем пак натам, като гледам какво е смотано времето тук
и хич не ми се стои. А , и Лора е във възторг от морските игри. Голям кеф , голяма радост.
Не иска да излиза от водата, гоУем зор виждам с нея. Ще кача снимки по-късничко, че баба
и дядо трябва да виждаме. После ще чета, че времето е оскъдно. Мернах Мимич някъде тук.
Мимка сещай се по-честичко за нас. Мен ме е срам , че минах през Бургас а пък само на Глори
звъннах. Не я видях , но поне я чух.
Целувки и прегръдки от нас.

# 281
  • Мнения: 493
Честит празник на всички празнуващи днес  bouquet

# 282
  • Мнения: 7 122
Ритко, добре сте се завърнали. Но преди да хванеш света пак, да вземем да си уредим някакво виждане. И Ники утре трябва да си дойдат, и Рени тук, Весето ще избяга малко от нейната компания да видим Бобчо колко голям е станал. Та една Борисова ще ни дойде добре. Аз вече хванах цаката как да стигам бързо до там без да ми се налага да минавам през гадни подлези и да използвам градския транспорт. Един вид съм мобилна. Даже много мобилна почти в прекия смисъл, щото няма кой да ми даде да седна. Та да ви разходя с мен де.  Mr. Green
Мърморанче, преди пропуснах да ти пиша. Цока дребната шъшкънка. Ако не връща, съкровище ще ми бъде. (И ако не ме вдига в 6 сутринта да си играем след профилактично възпитателно пореваване Mr. Green).
Светле, педиартърката не знам на какво мнение е, но предния път като я премериха и ме попита Мария какво яде, й казах, че е само на кърма. При което само ми беше натъртено в отсрещния въпрос.  Laughing К`во да правя като не знам какво става между двете черни кутии.  Simple Smile

# 283
  • Мнения: 3 166
Честит празник от мен на всички именници!
Аничка, да ти е жив и здрав именникът и много палав да ви е, че на скучаете с милото!   bouquet

Ритко, добре дошли у дома!  Hug

Рони, теб нещо много са те отпуснали днес - имала си възможност два пъти да пишеш. Отпуснала ти е края малката.   Mr. Green

Дами, аз заминавам за морето след няколко часа - нощес демек.  Mr. Green Пиша ви го туй, да не вземете да плачете много за мен като зачезна.  Thinking

# 284
  • Мнения: 686
Честит имен ден на всички празнуващи!    bouquet На Аничка и порасналия Петър спецЯлно!
Ритка, добре сте завърнали! Дай малко съвети за обличането на плажа и слънцезащитните кремчета и за каквото още се сетиш...
Рони, нали е здравичка и жизнена, пък нека си остават някои неща загадка. Всякакви периоди ще има и на буен растеж и на застой или отслабване. Каквото-такова  Hug
Светле, лек път и хубаво изкарване!
 
Hug

Общи условия

Активация на акаунт