Май се търкулна,Юни дойде-мислим вече за морееее

  • 13 889
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 510
И тук да кажа добре сте си дошли  bouquet
Рени много ти е благ Миро Flutter

# 256
  • Мнения: 1 008
Анелия, добре дошла  Hug Още веднъж - честита сбъдната мечта! Всичко най хубаво ви желая  Hug
ренка, направо му завиждам на Мирко  Wink Колко спокойничко изглежда... така ми се иска и аз да дойда  Laughing
Ние между другото бяхме запланували уикенд на морето, ама Вики в четвъртък през нощта много повръща. Вчера не ходих на работа и си я гледах. Хубавото е, че всичко отмина, в смисъл вече е супер - повръщането спря, никакви други "екстри" не се появиха. Днес я пратих на село да мога да изчистя по основно вкъщи, че през седмицата само отгоре отгоре и е станало.... направо ме е срам  Embarassed
Тая седмица съм запланувала да я оставя при майка ми с преспиване. /по дълго от 2 дни не съм я оставяла без нас  Rolling Eyes/ То иначе няма и как да стане. Моя мъж става много рано за работа, аз я водя на ясла пеша, после тоя я взима... Тоя решим ми е много уморителен. Тя сутрин трудно става и почваме с разправии, после търчим към яслата, после аз търча към работа, която ми е на другия край на града и докато пристигна вече съм уморена  Tired А пък в
 яслата са сборна група от 30 деца и е ужас. А моята майка е заета това лято и не може да я гледа много дълго, но за 1 седмица става.
Аз не ви се похвалих, ама брат ми ще се жени края на август  Laughing Тресе ни пред сватбена тръпка.
Приемам предложения за тоалет  bowuu  Laughing
ронка, много е сладичка  Heart Eyes пу-пу. Прииска ми се бебенце да си родя  Rolling Eyes
исе, аз чела -недочела, чак сега разбрах че все пак накрая са ви приели на детска. Еми - честито! То това си е направо за почерпка  Laughing
С памперса се разделихме точно преди година. Вики пак си се напикава от време на време, особено като се заиграе задълбочено, понякога се случва и да се наака в гащите... Ама просто го махаш и това е решението! Случвало се е да се наака в гащите навън - хвърлям ги направо в коша, измивам я с мокри кърпи доколкото е възможно, слагам нови и така.... С две думи - махаш завинаги памперса иначе няма да стане. Освен това твоето детенце е голямо и всичко разбира, много му говори и обяснявай /това със сигурност го правиш, де/
Сега за бибата ни е болна тема. Мога само да кажа, че в яслата повече от месец на обяд спи без биба, без проблем  Rolling Eyes /кучето минало от там и я взело/. Вкъщи е друга работа - вечер с 2 ляга. Сутрин и двете са по пода, но психически е много зависима... И млякото си пием още през нощта  ooooh! Аз знам, че мога да ги скрия и за 2-3 дни, седмица, да се приключи, но отлагам защото съм адски уморена и не мога да си позволя 2-3 вечери да не спя.... Затова действай сега... Ако тръгнеш на работа, съвсем няма да имаш нерви да се занимаваш с истерията по това чудо "биби"...
лили, жива и здрава да ти е сестричката  Hug И тихичко да ти пожелая -приятно моренце  Wink /че то като се похвали човек и .... аз точно в четвъртък се хвалих на една позната че вики повече от 2месеца ходи на ясла без да се е разболяла... и хоп... вечерта почна да повръща  Tired/
Светлееее, мисля по въпроса един ден ескурзия до Карлово  Wink
фивче, ако имаш възможност откъсни се от работата. Допълнителен стрес не ти е необходим. Разбирам как се чувстваш. И аз съм под постоянно напрежение в новата ми работа. Миналата седмица се случи да изляза на терасата и да се нарева. После ми стана много криво, защото след всичко, което ми мина през главата си бях обещала никога ама никога да не се вживявам в работата или нещо друго различно, от това което засяга здравето и щастието на семейството ми.... ама стреса си казва думата... Човек е устроен по някакъв начин, и на 30 години трудно може да се промени. Много искам да съм от тия дето не им пука, ама за съжаление съм твърде отговорна по отношение на работата и си трупам много излишни нерви  Tired
Поздрави на всички   bouquet
Малеее колко изписах  Rolling Eyes Blush

# 257
  • Мнения: 1 163
Анелия добре дошли у дома.Много  Hug и цилуфки Heart Eyes

Шерче благодаря и на теб за съветите.С памперса ще се справим,но с биби  newsm78 Tired
И Хриси пие още млеко,но това въобще не ме притеснява,а Шоколадка какво млеко пие?Защото аз много исках да му давам АМ вместо кисело,но той ми отказва.Мисля,че е много по-полезно за децата.

Ронка направо е разкош малката Мария,много Kissing Heart

Ренка направо да ви завиди човек Mr. Green

Хубав ден

# 258
  • Мнения: 1 008
исе, аз пък точно обратното мисля за млякото  Rolling Eyes
Но това важи за нашия случай,де. Пие кисело мляко, неподсладено с нищо /мисля, че точно поради таз причина е леко пухкавка, щото иначе не че е злояда, ама яде много малки количесва храна/. Млякото ни обаче е домашно подквасено от прясното мляко на моя собствен дядо. Така че... във произхода съм съвсем сигурна. Като се има предвид, че аз и го квася после - в технология също  Laughing
Бибата и мен вече ме притеснява доста, ама... от мен зависи /едиствено и обяснявам до момента, че е голяма за биба/...  иначе само се ядосвам и нищо не правя по въпроса чесно казано...  Blush

# 259
  • Мнения: 686
Здравейте момичета!
Добре дошли у дома на мама Ани и малък Тони!   bouquet Бързо адаптиране и възстановяване на мама и очакваме да се запознаем  Peace
РончоHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes страхотно изглеждате и двете с Мария  Peace Хич не се тревожи за наддаването, а и 300 грама за 2 седмици са си много добре. /На мен често ми казваха "кльощава мама, пухкаво бебе" Mr. Green, май и при вас е така/
Шерче, ти наистина скоро не си писала такива дълги постове, а е хубаво да знаем какво ни чака  Mr. Green /биби, ясли, памперси, работа.../ А за тоалета не се тревожи, каквото и да избереш, сигурна съм ще ти стои чудесно  Peace. Ти си ни хубавица и имаш хубаво тяло  Peace

...и като сте отворили темата с майчините тревоги, да се включа и аз. Дени все още не е акала в куко. Още от бебе винаги я вършим тази работа по време на ядене  Mr. Green и така си продължава. Най-често на обяд. Вече започвам да си мисля щуротии  newsm78 дали вместо на стола за хранене да не я сложа на кукото newsm78 Няма да го направя естествено, но времето си минава и като ми кажат, че доста по-малки бебета знаят за какво служи гърнето се сдухвам.

оплаках ви се

 Hug Hug Hug

# 260
  • Мнения: 388
миличките ми. Плача в момента .... толкова ми е мъчно за Вас - мислих че Ви няма
 Hug Hug Hug Hug Hug
Грета толкова е пораснала....
Рита- видях твоята кукла Hug Hug Hugгушния я Hug Hug Hug Hug
ШЕР - РИТА - ВЕСЕ- РЕНИ - РОНИ- ЛАМИЧКЕ-КЛАСНАТА - ОБИЧАМ ВИ

обичам Ви!!! тук е вълшебен форум
Никога няма да Ви забравя!!!
Никога!!!

Да ви се похваля имам кола
и ще карам курсове
Светле първата ми спирка е Карлово
Да нацелуваш големия си син - нали ми е зет Hug Hug
Няма ли да идваш в Бургас
Глория - как е пише ли?

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 18:09 от Grett

# 261
  • Мнения: 1 163
исе, аз пък точно обратното мисля за млякото  Rolling Eyes
Но това важи за нашия случай,де. Пие кисело мляко, неподсладено с нищо /мисля, че точно поради таз причина е леко пухкавка, щото иначе не че е злояда, ама яде много малки количесва храна/. Млякото ни обаче е домашно подквасено от прясното мляко на моя собствен дядо. Така че... във произхода съм съвсем сигурна. Като се има предвид, че аз и го квася после - в технология също  Laughing
Бибата и мен вече ме притеснява доста, ама... от мен зависи /едиствено и обяснявам до момента, че е голяма за биба/...  иначе само се ядосвам и нищо не правя по въпроса чесно казано...  Blush


Шерче ние купуваме кисело мляко и затова  ми се щеше да му давам АМ,поне има витами,но...........не,инат и това си е
Няма по-хубаво нещо от домашно кисело мляко Peace

# 262
  • Мнения: 827
Анелия, от тук на татък само радостни моменти с малчо.И чакаме снимков материал. Hug

# 263
  • Мнения: 3 166
Рита- видях твоята кукла Hug Hug Hugгушния я Hug Hug Hug Hug
ШЕР - РИТА - ВЕСЕ- РЕНИ - РОНИ- ЛАМИЧКЕ-КЛАСНАТА - ОБИЧАМ ВИ

...
Светле първата ми спирка е Карлово
Да нацелуваш големия си син - нали ми е зет Hug Hug
Няма ли да идваш в Бургас


Леле, не мога да повярвам чак!  Като една оттговорна класна трябва да ти се накарам, че така отдавна не си ни посещавала, ама нали си те обичам - няма да го сторя. Искаме снимки на Грета! А майчето ти - как е? Пиши ни повече де! Целувам те и да знаеш как се развълнувах като видях, че си писала. Айде - взимай книжка и те чакам. Heart Eyes

Шерче, и теб - да знаеш!
Само дето ние след два дена заминваме за моренцето де.  Grinning

Анелия, добре дошли у дома! Все така кротанчо да е малчо, че мама да има време примерно  снимки да качи. Wink

Лили, ами не ви ли е рано за гърне бе. Аз си мисля, че не е проблем на тази възраст. Не смятам, че имаш сериозни основания да го мислиш този въпрос. Леле скоро ще имате рожден ден! Grinning

Рени, их как ми замириса на моренце! Grinning

Мърморанче, и аз така - вече реших, че просто явно ще е по-дребничък малчо и това си е. Няма да се ядосвам за теглото му. Само да са здрави. Praynig

# 264
  • София
  • Мнения: 3 123
Рони,прекрасни сте с Мария,така ми се иска да ви видя! Hug

anelia_zlatanova ,добре дошли с бебе Тони! Heart Eyes

Лили,много и е рано на Деничка,че да се стресираш за това.Жори още не го слагам на гърне.Бях започнала на 8м. ,колкото да свиква и той акаше всеки път,защото винаги така прави след кашата сутрин,но това не значи че разбира и има смисъл.После нещо ме домързя и вече от 5м. не съм го слагала.Сеге мисля,че вече му е време,защото взе да казва като ака - хваща се за памперса и вика папо(значи памперс). Grinning

Grett ,не се губи повече така,липсваш ни! HugДа нацелуваш красавицата от нас! Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 3 166

А не пишеш как е Жори след паданията миналата седмица? Вярно си е, че юнак без рани не може, ама не е приятно.
 Присетила съм се, че Ники никаква не пише от морето. Сигурно нямат нет там.

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 01:13 от svetlana_78

# 266
  • София
  • Мнения: 3 123
ами добре е ,цицинка няма вече,раничката почти мина.Е , счупеното зъбче ще ни краси още дълго,но и така ми е бонбон мамин хубав. Blush Mr. Green

# 267
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Леле мацки, от скитане не мога да седна на компа   Whistling  Майка ми и баща ми се майтапят, че съм като куче с откачена карабинка  Mr. Green
Да ви похваля Филип. Оная вечер е заспал без цица! Мама беше на 20 (двайсет!!!  #Crazy ) години от завършването на гимназията.
Айде и аз в агитката за снимки на Грети!
А Мария е... ммммммммммм  eat
Лилибонче, смях се това, че децата са много природни.  Laughing Филип непрекъснато е бос за ужас на баба си и всички съседки наоколо. Но нашата баба е много отворена към новини и вече дори само търси информацията колко е полезно например това за детето.
Зори, и как е без цицини? Аз рядко виждам сина си в такова състояние напоследък.  Crazy Господ да ги пази, че какви са щураци...  ooooh!
Гуш и цун на всички!  Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 1 163
Рени радвам се,че се разнообразяваш,а като гледам и на принц Филип му е добре при баба и деди ,щом не те е търсил за  bombs значи е ОК

Зори хубаво е,че минава поредната цицина на Жорко и дано няма повече контузии Praynig

Ние днес сме без памперс и вече пишка един път в банята на плочките Crazy newsm44 Mr. Green

# 269
  • Мнения: 1 163
Ох сега видях
Честита месечинка на Мишето lovekiss baloni

Общи условия

Активация на акаунт