Още мъничко остана всички Юнски бебчета да гушкат мама! Тема №73

  • 13 604
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 57
Аз цял ден трамбовах и се поуморих. Момъка тежи вече яко  Joy
Дано не пропусна нещо сега Simple Smile

ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА toni81 и mima1977! Много да ви радват малките господа!

Добре дошли на Jani Vasileva, Мади, *Слънчице*, Щастлива бубичка и Anyto.  Hug

the1 и ние сме с такива мерки, и мен са ме "подготвили" за операция, то аз и преди казах, защото не бил слязъл в таза. Да видим кво ще стане идните дни. Иначе не знам как се смъква корема, за сега пъпа си ми сочи все на едно и също място.

somebody, моята приятелка пък почти няма следи от разреза и с течение на времето дори не си личи. Явно си зависи от докторите и от кожата.

Airina, за изписването аз вече предупредих, че искам само мъжа ми да дойде. Ще се цъкнем с него за спомен и за новината да има доказателство, но не ща тарапана. До сега дето съм ходила на изписване, една лудница става. Всеки се тика. Майката се лута между щастието и умората. Бебето нищо не разбира. Всички се снимат с "пакета" и т`ва е. За подаръци на екипите мисля нещо на деня да ми донесат. Те, милите ще хванат диабет от бонбони. Та може майка да се постарае с нещо по-различно. Поставих й задачата от сега Wink А с тези цифри дето ще се плащат, въобще не ми е до почерпка. Смятам, ако някоя санитарка или акушерка е особено мила, да й дам пари. Кате, тук може да им пробуташ всичко, никой не проверява нищо. За раждане особено. Пък и до 50лв било подарък и не било рушвет. За алкохол нищо не съм чувала.

Феникс, те нали по инстинкт бебетата се сгушват като в утробата. Та близнаците със сигурност ще намират утеха още дълго време един до друг. Само дето количка няма да ти стига, а и както разбрах от сега си тежи превозното средство. Не можеш ли да я паркираш някъде на 1ви етаж или в гараж и да слизаш с багажите?

Милена, много се радвам, че вече гушкате София вкъщи.  Ще чакаме да се похвалиш как й понася домът и разходките.  Hug

Gydelichkova предупреди, че ще отсъства. Ако има нещо, shom4e ще знае Wink, нали.

djreni, освен да си полезна, няма какво да изкоментирам. Аз започвам да си водя записки по темата.  Hug

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 22:27 от gmarinova

# 271
  • Мнения: 61
  Здравейте мацки,аз се спотайвам с леки менструални болки   Rolling Eyes Бебка ми е обещала да си изчака определената от доки дата за секцио(15 юни),а аз съм и обещала,че ще има много много подаръци за нея  4470 Gift Gift Gift
  За коликите: споменах ви,че съм меко казано притеснена от бебенцето на една приятелка,което неистово пищи от колики и започнах да си колекционирам антиколикови метод.djreni говори за това кремче - babynos  Звучи обещаващо  newsm78

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 22:15 от LEILA BEL

# 272
  • Мнения: 3
здравейте...днес беше прекрасен ден.....София е супер ....но вече ама много изморени и се къпем и лягаме......

Благодаря на всички за добрите думи и за подкрепата докато София не беше до мен.........

Честито на всички нови бебчета и мами.......извинявам се ама няма кога да чета.....утре  пак.....

Лека нощ и приятни сънища  smile3524

# 273
  • София
  • Мнения: 2 658
да кажа само за капките, а и явно и за мехлемчето Бейбинос!, на мен категорично ми забраниха да го давам на Габи, въпреки зверските и колики, защото е алкохолен извлек! Гледам и в кремчето има, определено много майки са доволни, но педиатрите, с които съм говорила са категорично против.

# 274
  • Мнения: 57
LEILA, къде си се разбързала  Sunglasses, трябва някой да остане и за втората половина на месеца  Joy Говори й на госпожицата.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте мами , на вси4ки родили чеситито да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!  newsm07

Искам да попитам има ли мами , които са родили или ще раждат в Майчин дом гр.Варна , при кои д-р сте , и как ще раждате ?
Аз съм при д-р К.Атанасово и ще съм с планирано секцио . просто искам да попитам ., как е минава всичко в тази болница
.....ох хвана ме шобето , толкова много искам да дойде момента на срещата ни с малкото човече  Grinning  !

# 276
  • Мнения: 1 419
Честито на Мима и Тони за техните бебчета!

Анито, и Емма е като вашето момче, че и по-зле - днес цял ден ми е висялата девойката по циците  Tired. Но имам напредък де - вчера давах добавка три пъти, общо 180мл, а днес финиширам пак с три добавки, но общо 110мл  Wink. Надявам се до седмица да влезем в ритъм, че направо ме убива това нон-стоп цокане  Crazy. Според мен има колики, поне Емчето - и то като смеся с АМ (от предния път имам гадни спомени с това смесено хранене  #2gunfire)

Кате, КремЪТ е ABC Derm - убива всякакви подсичания - многократно доказан  Peace. Скъпичък е, към 11-12лв, но ефектът си струва - дано помогне  Hug. ПОлзвала съм доста видове, все хвалени, но този единствено ни помогна.

Мокрите кърпички, аз съм твърдо против - използвам ги в много краен случай и то си имам само един вид, които ми допадат - всички други ми миришат силно и ужасно  Sick. За навън ги ползвам само и то в комбинация след това с намаслените кърпички на Себа Мед + кремче (АБЦ Дерм-а  Wink). Иначе вода и сапунче  Peace

За коликите и смяната на храна - ВНИМАВАЙТЕ!!! Аз лично не бих го направила отново! Предния път се подведох и реших да мина от НАН на Аптамил, и ефектът беше ужасен - Кико се запече ЗВЕРСКИ, а Бобо получи гадно, зелено разстройство и го набедиха, че има алергия към белтъка на кравето мляко (а никой не се сети да пита дали не е сменял храната  #Cussing out)

Мона, чудя се каква е връзката между спирта и кръвта  newsm78. И на Емчето и падна пъпа и аз упорите дезинфекцирам със спирт 90 градуса и Топуцин, но кърви като че ли все повече...  Thinking

Много дълго стана, та друг път ще разкажа по-подробно как приеха Емма момчетата, но с две думи Кико е влюбен в нея, а на Бобо му е интересна от време на време  Crazy

# 277
  • Мнения: 3 294
Somebody , аз родих със секцио , е белега не е страшен , мисля че даже с упорито мазане би се заличил , и не мисля че би се виждал с колкото и ниска талия да съм , а да не говорим ако съм по бански . Naughty  Все пак разрера е на окосмената част , а този район се наблюдава само от мъжо ми . Да кажа че моята операция  е лепена и с много фин шеф с цял конец . Но все пак аз предпочитам шевове там , отколкото отдолу   Sunglasses

# 278
  • Мнения: 1
добро утро  Hug
Голямо затишие е тук, днес май кафето е от мен   food010 други картинки не умея да слагам  Crazy
При нас за сега всичко е по старому 2 в 1 сме и май изгледи за сега други не виждам.
Хубав ден на всички  Peace

# 279
  • Мнения: 1 475
Добро утро и от мен

За белега от секцио, може би защото за първи път виждам такъв белег и той беше съвсем пресен и затова така ми се строи, той сигурно още ще се свие с времето незнам, но определено имам доста петна по себе си от тази бременост, които просто не виждам начин да бъдат премахнати всичките, в комплект с цялостното ми потъмняване на кожата и не ми се иска да имам и един белег!!

Снощи пак имах контракциики  и то болезнени- пърия път започнаха между 22.15 до 23ч през 7 минути точно бяха и си помислихме, че момента е дошъл и спряха, после още веднъж от 00.00 да към 1ч пак през 7 мин много странно така,силни,но не и за да не мога да си поема дъх, както ги описват и спряха де ,щом съм си заспала и сега със събуждането, пак ме прободе еденична болка  и ми се втвърди корема, но не повтори!!ще видим днес как ще ми е корема, беба само се гъзурчи от дясно на корема ми, странно е, че болките ми в пръстите на ръцете изчезна от два дена, явно, вече се е посмъкнала нисичко!!

# 280
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен!

Аз 6те ви по4ерпя с една закуска


Аз пък имам 4увството, 4е цял живот 6те съм бременна...Нито болки, нито ни6то. Даже подготвителните контракции, ако не си сложа ръката на корема, няма и да разбера - въоб6те не са болезнени...И сега като се захванах с този проект, само за него мисля, и някак си хем ми се 6те беб4о ве4е да се разжда, хем ми се 6те да по4ака о6те 1 седмица или 10-тина дни, 4е да мога да задвижа не6тата...И аз не знам ве4е какво искам...

А тук лятото си отиде временно Sad Хладно е, припръсква, а така ми се 6те да е топло и да сме по цял ден навън...

Приятна неделя, моми4ета и дано имаме о6те хубави новини днес!

# 281
  • Мнения: 1 924
Близначкова,аз не цедя.И на мен вече са ми меки гърдите и много се радвам;защото в болницата докато ги науча да сучат бяха каменни.Цеденето ми е супер досадно и го спрях веднага,щом малките започнаха да си сучат редовно.
Те спинкат повече денем,а през нощта ги кърмя повече,което е стимулиращо за образуването на повече мляко Simple SmileОбаче не съм броила колко пъти сучат за денонощие newsm78
А ти едновременно ли ги кърмиш или поотделно?

# 282
# 283
  • Мнения: 13
Добро утро.
Честито на всички мами, които имат бебчета вече!!!
Не искам да пропусна никой Heart Eyes и затова така да честитя. Искам да ви питам вие какви ванички или коритца за къпане палзвате??? Гледахме тук от 20 до 120 лв. така да се каже, то вътре с място да лежи и да седи бебчо, ама не знам и са със стойка, да стане на нивото на мама. Ама Пламен го е страх че например може бебчо да падне дикато го къпеш. А на Блезначкова на снимките гледам че на първо време и на чешмата в мивката се къпят Simple Smile -много хубава фотосесия между другото. Та това ми е въпроса.
Сега вече се връщам да ви чета че вчера нямах време, а ме беше страх да не забравя какво щях да питам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт