ЮЛИ 2009. Тема 48

  • 13 487
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Като се замисля и нас няма кой да ни снима, освен ако не дойде цяла делегация пред родилното.  Crazy
Не знам за вас ама аз вече трудно дишам по жегите и се чудех как ще изкарам днес ще ходим при свеки и от там за кошарка. И в тази връзка да питам мамите ходили до Вис Виталис дали там има такива и от къде всъщност е най-добре да я взема  newsm78 Все пак не ми се иска да обиколля цяла София с мъжа и родителите му

# 16
  • Мнения: 425
toni4ka_86 каква кошара търсиш - сгъваема или дървена. Ако ти трябва дървена си спомням, че във Вис Виталис бяха малко надути цените специално на кошарите. Ние взехме от Дибо - тук може да видиш моделите и къде имат магазини http://www.dibobg.com/. А ако ти трябва сгъваема, някой друг да каже, с тях не съм много запозната как стоят нещата.

# 17
  • София
  • Мнения: 451
Здравейте и от мен.
Включвам се само набързо, че днес сме отделили деня за едно голяяяямо чистене
Ем, няма проблем да използваш глобули. На мен онзи ден ми изписаха, заради появилите се гъби. Метнах едно очо и при юнките - и там масово се "прочистват" с глобули  Hug Hug Hug
Галенце, абе от два дни се каня да те питам дали ти дадоха гаранционна карта някаква към количката? Ние си нямаме, а си мисля че би трябвало да има.
Стеф, беше пуснала линкове към едни мнооого симпатични кошарки. Много ми харесаха  Peace Избра ли вече коя ще вземете?
За ноктите: аз от няколко месеца вече го подрязвам по-стабилно, точно с цел да свикна с по-къси нокти да ходя, защото наистина ще ни пречат, а и е по-хигиенично. Та мове да се казе, че вече свикнах и даве ми е много удобно.
Аз тая нощ си мислех че ще умра със сигурност. Още привечер като започнаха едни зверски киселини, майкоооо все едно стомаха ми беше в гърлото. Като ми стана лошо, повръщаше ми се яко, абе доста гадна работа и така цяла нощ. Мислех да не сам пипала вирус някакъв, ама имаче съм си ок. А дано не се повтаря, че доста неприятно беше  Cry

Е забравих вече какво друго исах да пиша newsm78

Честито на всички за прекрасните покупки. Със здраве да ги ползвате!

Голямо гуш на всички  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 651
Мама Диди,не че ще се ровим в боклуци,но когато и да си погледна под ноктите все има нещо...било от блузата или мъх от дивана...
И аз имам странно предчувствие,че ще е скоро.В понеделник съм на доки.Дано всичко е ОК,че е раничко за бебка!
Днес мъжо май най-после ще свърши с боядисването  newsm44 така се изнервям от тая бъркотия,че....Килимите остават за автомивка да занесе и сме ОК!
Ама легло,количка и ваничка още си нямам.Все си викам,че има време  Laughing !

# 19
  • Мнения: 177
Момичета, да сте виждали някъде да се продават само колани за столче за кола?
Имаме едно старо, но му няма коланите. За баткото слагахме от столчето за по-голямо дете, но сега ни трябват и ще трябва заради тях да купуваме столче.  ooooh!

# 20
  • Мнения: 36
Наваксах Ви с четенето-от 2 дни сме в ремонт и е като в Бейрут!-снощи до 12,00 са слагали дограмата-днес от 07,00 чистя-сложиха я-сега има поне 10тина дни довършителни работи-подмазване,местене на мебели и тн,но поне ми е спокойно че сме затворили стаята-другото и с бебе може да се направи
Снимките ще кача другата седмица-фотоапарата е залостен в един недосегаем шкаф,всичко е облепено в найлони и изобщо ужас!
Честити бебоци на Касиди!Хайде скоро живи и здрави и при нас новинки.
Отивам да продължавам с дейноста-а бебонка така си кротува,защото цял ден и говоря как ще си играе на чисто и подредено,ако е добричка.

# 21
  • Мнения: 36
имам въпрос
-каква сума пари ще си вземете за родилното

# 22
  • Мнения: 1 208
Аз и преди и сега ще си взема цялото портомоне с всички пари и карти вътре- включително и на мъжо  LaughingВ къщи аз съм ковчежника и мъжа ми не иска да държи абсолютно никакви пари в него.Много му се чудя как ходи без пари- като му трябват ми иска и се отчита до стотинка- такъв човек за първи път видях като се запознахме- сякаш парите са само мои  #Crazy А аз нямам ли парички в мен не ме свърта.
Миналата година ми откраднаха единия мобилен в родилното и затова сега ще имам малко парички в брой но и картите задължително  Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 893
и аз без нокти се чувствам като без пръсти Sad ...ще ги подрежа като миналия път - максимално късо,но все пак ще си оставя някакви...най-малкото мисълта че не мога да се почеша ме побърква Laughing но пък малката я бях одраскала на няколко пъти и сърце не ми дава да поддържам маникюр с малко бебе Confused
а за микробите - вярвайте ми първите няколко месеца ще си миете ръцете преди всяко пипане на детето Laughing

за родилното не мисля повече от 50лв да си взимам...миналия път стотинка не изхарчих - заринаха ме със всякакви боклуци посетителите Mr. Green имах храна да изкарам един месец там...освен това от болницата ми осигуряват храна и вода, та най-много да скоча до барчето за някой ФаФла Blush

аз чакам резултатите от микрото, че да видим ще има ли полижинакс пак Rolling Eyes макар че съм склонна и доброволно да мина един курс , за всеки случай Whistling

# 24
  • Мнения: 86
Аз също смятам, че около 50тина лева са достатъчни за в болницата, само че при мен трябва да са надребно - по 5, по 10 - понякога санитарките правят чудеса за една такава паричка  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 121
Фелисити, нямам гаранционна карта, но моята количка не е купувана от тукашен магазин. Нали я поръчах от сайт чрез познат. Не се и замислих за това, сега като каза защо пък да не се подсигурим с гаранция. Иди питай в магазина, не струва 200 лв тая количка, а и не е ясно колко е здрава все пак. Ти кой цвят взе , снимчица нямаш ли Mr. Green Като каза, че ще умираш си  викам - от страх ще е , а то от киселини. По - добре от тях тогава  Mr. Green Heart Eyes

Като говорите за пари за болницата и храна , я кажете аджеба с какво хранят по болниците горките родилки ? Много ли ще се мъчим от към храна - попара със сирене или боб и леща?  Wink

# 26
  • Мнения: 1 208
Тук в Бургас носят закуска в стаята - кифли и подобни неща.Следобед също нещо такова.А за обяд и вечеря ако искаш  казваш и ти восят от тамошната храна но аз не исках.А и никое момиче от стаята не хапваше там.Мъжа ми ми носеше пици,шоколади,плодове,и каквото кажа.Иначе специално шоколада там ми го забраниха- само ми дадоха един за да се съвзема след раждането,че 4часа неможаха да ме свестят от магарето и да стана на отида в стаята.

# 27
  • Мнения: 177
Във всяка болница различно дават.
В Добрич - кифли два пъти дневно, пък ако можеш кърми после.
Ще ядем каквото ни донесат. Внимавайте с течностите обаче, че на мен ми бяха донесли диня точно като ми слезе кърмата и имах мляко за всички бебета в болницата, та падна голямо цедене.

# 28
  • Мнения: 260
В родилното ще си взема само някакви монети за кафе или нещо друго от машината. А храна или ще ми носят по нещо, каквото ми се хапва или от болничната, която не е лоша.

Моите нокти напоследък все са доста къси, но чак до дъно не мога да ги отрежа. Интересното е, че като се роди Пламена ми бяха дълги, но не ми се е случвало да я одера. Одрах я 2 пъти ( и то не малко   Embarassed ) чак като прохождаше в опит да я хвана да не падне.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 893
тука в майчин дом поръчват от някакъв ресторант newsm78 помня че ни даваха меню да си избираме  Flutter
сутрин ни даваха филийки с нещо за мазане (като едно време в стола на училище Mr. Green)
на обяд единия ден ни дадоха супа а вечерта пиле фрикасе до колкото си спомням...
другото ми е мъгла защото бях толкова обсебена от малкото човече Crazy
шоколад не дават- заради кърмата,защото е алерген  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт