ЮЛИ 2009. Тема 48

  • 13 485
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 19 249
Здравейте, момичета, чак днес се наканих да ви пусна една оферта, която ми дадоха още в събота. Не знам доколко е наистина безплатно и не правя реклама никому, просто ако ви интересува.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=366478&pid=12818438
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=366478&pid=12818440
Иначе продължавам да ходя като куц пингвин - вчера едвам се доклатушках от оградата на Окръжна б-ца до АГ кабинета и обратно... то от влизащите 2/3 ходеха като мене, ама не ми стана по-леко от това...
Днес ще пера бебешките дрехи и чаршафи... за съжаление някои подарени ще се наложи да ги чистя с Вениш, ама много мразя лекьосано и незашито. Може би сега така си приказвам, а после като се роди бебо и ме завърти шайбата, няма да се впечатлявам толкова от някакво си петънце.

Защо при мен не работи опцията "вмъкни изображение"? Или аз нещо бъркам?

# 286
  • Мнения: 41
vanyaes, ще раждам пак в Окръжна.
Предният  път бях пак там и съм - горе - долу доволна.
Все пак не съм на хотел - а и не ми се плащат луди пари в Майчин Дом

# 287
# 288
  • София
  • Мнения: 6 142
Здравейте и от мен!Чак сега се прибрах,свърших някоя домакинска работа и успях да прочета.Ходих с 2мата батковци на зъболекар-те са ОК,но на мама й направиха един кариес в бързината Mr. GreenПосле отидох на кола-маска и сега съм чисто нова.Е,леко недоспала,че малкия стана в 5ч.и 30м.-нали вчера го имунизирахме.Сега спи като заклан,на мама малкото слънце  Nature SunnyМинах и през FoxBaby и забърсах един комплект за бебка yes
Аманита,не си купувай и банан,по-гаден е от ягодата Sick
Cukcoo,офертата звучи много интересно,направо се замислих Thinking
Julsko bebe,много добро попадение е репликата за близнаците Joy
Jillian,затисни го-той едва ли ще се оплаква kiss luvbed
Варненки,много сте усмихнати-все такива да сте smile3525
За АМ-няма да купувам предварително.Ако се наложи-има навсякъде,но ще взема това,което ми препоръча педиатърката

На всички с нови покупки-честито,със здраве да ги ползвате Hug
P.S.Знаех си,че така ще стане -докато пиша и хоп,нова тема.Айде сега-копирай.
Mambina  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт