ЮЛИ 2009. Тема 48

  • 13 493
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 256
Линет,това означава едно слузесто течение примесено с кръв!При някой пада цялата,а при някой, както в моя случай постепенно!Но това че ти пада тапата не означава че веднага ще родиш!

# 271
  • Мнения: 72
dzimbi, значи при мен не е тапата, но определено нещо тече Simple Smile, ще отида при доктора да каже какво е.
marulka_S много сте готини, а с малките принцеси с вас сте направо приказка

# 272
  • Варна
  • Мнения: 893
Ем на мен акушерката ми каза да започвам да се мажа вече с лансинох или гармастан Rolling Eyes

за Ам като за всеки случай Фризолак става, но като ми спря кърмата на Лора не и стигаше и педи ми каза че Аптамил е най-хранителното. разликата в цената обаче е очевАдна Rolling Eyes та затова казвам "за всеки случай" и Фризолак става Peace

ще пера детските дрехи заедно, мина ми вече първоначалната мания  Laughing
и ще спим тримата в детската, а таткото сам в спалнята. поне той трябва да се наспива,че ходи на работа Laughing а каката не искам да я отделям в друга стая, поне на първо време...не знам как ще реагира Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 4 473
Здравейте и от мен! Hug

По повод Отворените врати в Майчин дом днес - писах на някои момичета и на лични, да напиша и тук. Смятам да ги посетя и аз. Ако някой тръгва от моята посока - живея в Света Троица - мога да го взема. Hug Галето, Линет? Peace

# 274
  • Мнения: 1 208
Аманитка,така е за моето бебе. Бяха ми казали,че Петя ще е голямо бебе- искаха даже секцио да раждам но аз отказах.И като родих и ми казаха ,че е 2,600 ги накарах пак да я теглят защото "лекаря ми каза,че бебето е голямо".  Joy После ми честитиха за най-малко бебче не само докато раждах ами и за тридневния ми престой там  Grinning

Аз си чакам майсторите за ламината в детската - утре мебелите ,в четвъртък чистенето и в петък,събота и неделя с Петинка на плаж   sport027

# 275
  • Мнения: 3 092
Привети , момичета !

Благодаря  ви за пожеланията  за Илиянка ! Много сте мили ! Hug

И аз два дни имам силни контракции ,  даже и в петък бях така ,  ама едва се движех - и всичко минава за около  20-тина минути  или половин час .
Сега в 14- часа съм на доктор , ще видим какви ги върши бебето .Миналия път като се е обърнало  щях да пукна направо - помислих си че  раждам   Rolling Eyes

За АМ - хич не купувайте за всеки случай .Аз така изхвърлих една кутия Милумил .  Ако се наложи - аптеки бол , винаги някой може да изтича и да вземе . Хайде спокойно !  Simple Smile

Аманитка , надявам се тревогите ти да са неоснователни и всичко с бебето да е наред . Simple Smile

Варненки , големи сладурки сте на срещата ви ! Laughing
linet102  , и аз си мисля че не е тапата при теб  .
keit, много  е объркано при теб в момента ...ох , дано да се решат скоро нещата , че сигурно доста ти е притеснено! Hug

 а да  и да не забравя - Честито на всички за новите придобивки - много са хубави Grinning
Хубав ден !

# 276
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета.
Аз му ударих един сън  smile3507... такова чудо не е било. За това пък днес съм като нова. newsm68

Вчера така съм се отплеснала, че съм забравила най-важното. Честит рожден ден на малката Илияна. Да е жива и здрава !
Fortune, и аз съм в Шейново и съм със същият термин. Ама недей да ме плашиш така с ранно раждане !  Shocked Аз съм се разбрала с малкия преди 20-ти юни да не излиза. Wink
Джиджи, прекрасни дрешки си имате. Като за малка принцеса. smile3522
Юлско бебе, тая твоя лекарка е за разстрел !  #2gunfire Много е зле.  bambam Някой беше писал , че в 9-ти започва записване на тоновете всяка седмица, но аз съм през две. Сега нямам търпение да чакам чак до 18-ти.     jumpuu
Ехааа, dzimbi, ти наистина си съвсем на финала !  kyllmg Дано всичко мине успешно и скоро да се радваш на хубаво и здраво бебче.   ylinfant (Леле и аз започвам да се шашкам вече, макар , че още нямам признаци да е скоро. smile3556)
Браво на Варненки. Страхотни сте.  cheers

# 277
  • София
  • Мнения: 1 635
Хей, хо.. Как сте с бебоците.
Джиджи, Поля - чудесни дрешки и цветове. Много са красиви.
Вили, да ти е жива и здрава рожденничката.
Миме-то, аз си купих един пакет тензухени пелени за 12 лв. - 10 бр. 80/80 от Айко на околовръстното. Случайно ги видях в събота и реших, че може да са ми полезни.
дзимби, ще чакаме новини. Дано да се задържи бебето, колкото смяташ, че му е нужно.

Днес, за пръв път няма да ходя до офиса и ми е много странно. Та, след като успях да ви изчета, сядам да пиша списък със задачите си. Дано успея да се стегна и да свърша каквото трябва. Иска ми се да изляза на бебешки пазар, но покрай ремонтите успях да похарча всичките си пари и трябва да си изчакам майската заплата.

И малко смях - взех пак да сънувам еротични сънища. Май ще трябва да натисна бъдещия татко в някой ъгъл, че ...

# 278
  • Мнения: 755
Jaana е щом имате уговорка , ще трябва да я спазите... Laughing, няма как иначе .  Laughing Просто аз  си чакам по-рано , но дали и кога , никой не  знае.  Mr. Green След тази седмица ще си чакам, пък знае ли човек. Crazy Важното да сме живи и здрави, ние и бебчовците! Peace  bouquet Peace
Боже какъв съм заплес ooooh! Tired ooooh!....
Честит рожден ден на малката сладурка Илияна!!! Голяма да порастне за гордост на мама и тати!  Party Party Party

# 279
  • Мнения: 132
Jillian,няма нищо лошо в еротиката по принцип  Peace.А нали и сега сме пълни с хормони-нормолно е да ни се иска  Wink Laughing

# 280
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
Да честитя рождения ден на малката рожденичка. Да е жива и здрава и много да радва мама и тати.

Аз тия дни само минавамм да чета. Нямам нищо интересно за споделяне.

# 281
  • Мнения: 41
Здравейте мами, аз не пиша често - но сега имам време.
Аз вече май ще стягам багажа за болницата и се чудя какво трябваше. Утре съм на лекар за да си уговоря  дата за секциото.
За изследванията - аз съм вече с 93 хемоглобин , и се радвам защото преди беше 83.
За бебка ми казаха че сега е около 2,300 кг. незнам дали е нормално  но се надявам да стане поне 3.000 кг. когато родя.
 Е това е от мен, аз не пиша много , но ви чета почти редовно.
чао за сега

# 282
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте мами, аз не пиша често - но сега имам време.
Аз вече май ще стягам багажа за болницата и се чудя какво трябваше. Утре съм на лекар за да си уговоря  дата за секциото.
За изследванията - аз съм вече с 93 хемоглобин , и се радвам защото преди беше 83.
За бебка ми казаха че сега е около 2,300 кг. незнам дали е нормално  но се надявам да стане поне 3.000 кг. когато родя.
 Е това е от мен, аз не пиша много , но ви чета почти редовно.
чао за сега


Виждам, че си от Варна. Къде ще раждаш?

# 283
  • Мнения: 32
Нямам нищо ново, освен, че и мен ме тръсна меланхлията, аман от тези хормони. Всъшност се включих да кажа, че гледах снимките, много сте сладки, а дечицата да ги изпапкаш направо, страшна картинка са  bouquet
Да разсмея мамите с близнаци, това го прочетох току що:
"В живота има две неща, за които никога не сме истински подготвени - близнаците."

Джош Билингс, американски хуморист от 19-ти век

# 284
  • Мнения: 40
Мами, аз съм чак другата седмица при моя аг да уговорим секциото. Обаче вече втори ден ми с езасилиха болките ниско долу и не мога да вървя. Корема ми става твърд горе и то доста често, но немога да установя интервалите, защото не е болезнено. Аз мога ли да почна да раждам и да не разбера. Не ми се смейте, ама ще стане сложно, защото трябва да ходя в тази болница и....
На всичко отгоре в събота е на сестра ми сватбата и трябва да остискам поне до тогава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт