Втора чертичка, но безцветна

  • 17 301
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 806
Случвало ми се е... ето я сега безцветната чертичка в подписа ми  Flutter

# 31
  • Мнения: 9 973
не ми се е случвало.Чакаме да повториш теста

# 32
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
С "Шуърчек" ми се е случвало за изминалите години редовоно. Винаги отрицателен резултат.

# 33
  • Мнения: 332
След две седмици, живот и здраве, моята втора, безцветна, бледа чертичка влиза в деветия месец.

# 34
  • Мнения: 8
Точно това имам в предвид , не може да се вярва на теста , ако се появи и на вторият тест значи ще ставаш мама

# 35
  • Мнения: 16
аз си направих два теста шуър чек и двата бяха с втора бледа чертичка. факт е, че вече шест месеца съм в очакване на рожба  Simple Smile повтори го за всеки случай.

# 36
  • Мнения: 46 511
аз си направих два теста шуър чек и двата бяха с втора бледа чертичка. факт е, че вече шест месеца съм в очакване на рожба  Simple Smile повтори го за всеки случай.

Бледа - да, но розовееща, нали?

# 37
  • Мнения: 11 607
Обяснете ми моля какво означава - изпарителна - чертичка. Не знам, честно!

# 38
  • Мнения: 46 511
Двете чертички си имат определени места, които не ги виждаш, но са зададени предварително и понякога при отрицателен се вижда маркираното място на втората черта.

# 39
  • Мнения: 645
Не ме се е случвало досега,не че съм правела кой знае колко теста,но явно е факт че има такава чертичка от прочетеното до тук.
Повтори теста Peace

# 40
  • Мнения: 11 607
Човече....яд ме е,че твоята чертичка е била изпарителна....... HugЗнаеш с най-добри чувства!

# 41
  • Мнения: 83
е, и моята едва забележима чертичка, само с леко розови очертания от двете страни вече е на 4 месеца Simple Smile с времето чертичките ставаха все по ясни Simple Smile Честито!

# 42
  • Мнения: 46 511
Човече....яд ме е,че твоята чертичка е била изпарителна....... HugЗнаеш с най-добри чувства!

 newsm48  Joy
Моля ти се, 1 седмица ни приемах, ни предавах, направих още 6 теста, за да съм сигурна  Embarassed

е, и моята едва забележима чертичка, само с леко розови очертания от двете страни вече е на 4 месеца Simple Smile с времето чертичките ставаха все по ясни Simple Smile Честито!

Щом има розов отенък е ясно, но при аворката е сив.

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 239
Двете чертички си имат определени места, които не ги виждаш, но са зададени предварително и понякога при отрицателен се вижда маркираното място на втората черта.
Ето точно за това пускам тази тема. И на мен ми прилича на маркирано място. Виждали ли сте това маркирано място на отрицателен тест? След 2-3 дена ще повторя и ще пиша.

# 44
  • Мнения: 83
не съм разбрала явно ....

Общи условия

Активация на акаунт