Бледа втора линия на тест за бременност ???????

  • 257 785
  • 977
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте, реших да пусна нова тема към http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=414148.0
Имам следния въпрос,от няколко месеца се опитваме да забременея, цикъла ми е супер точен винаги на датата и винаги по един и същи начин два дни преди цикъла ми леко ми зацапва и после ми идва с "гръм и трясък"Този месец стана се получи както обикновено ,но само за един ден, после ми спря и нищо.Днес реших да направя тест защото много ми се гадеше и не се чувствах добре направих го и се появи втората черта  ,но много бледа почти незабележима, след 2 часа направих втори и пак така много бледа втора черта, не знам дали съм бременна и най вече това кървене много ме притеснява Тези дни ще ходя на лекар , но не знам дали не е рано, и не искам да остана разочарована.Възможно ли е да прокървявам на датата на цикъла или нещо такова.Извинявам се за разбърканото обяснение , но съм много притеснена.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Отиди на лекар.....той ще отговори на всичките ти въпроси. Можеш и кръвен тест да си пуснеш.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 772
Пусни кръвен тест /ЧХГ/
Тихичко Честито

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 67
Повтори теста след 48 часа. И аз когато си правих тест, след два дни закъснение ми отчете доста бледа втора черта. Трябваше да гадая дали е черта или ми се привижда.
Успех ти желая.

# 4
  • Мнения: 1 512
Първо се успокой.Втората линия си е все пак линия.Второ повтори теста,но рано сутрин с първата урина.Ако пък искаш за по сигурно си направи и кръвен тест.И за да те окуража при мене беше същото след опити около една година на датата на цикъла прокървих и пак плач,че няма нищо, но след известно време започна да ми се гади,имах светоръвтеж и т.н.Направих си тести и урааааа.Бяхме много щастливи.Пожелавам ти го от цялото си сърце.Само споко и търпение.

# 5
  • Мнения: 50
Здравей Simple Smile))
Според мен си бременна Simple Smile)) Възможно е да е цветна бременност ..... поне по това ,което сподели тук.Моя позната беше по същият начин и си имаше прокървяване така до 3 месец някаде Simple Smile
Консултирай се с АГ Simple Smile Успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 240
Щом има втора чертичка, колкото и да е незабележима и то на два теста значи си бременна. А кървенето не винаги е признак, за нещо много сериозно и опасно и все пак отиди на лекар. Той ще е най-точен в отговорите. Успех Hug

# 7
  • Мнения: 1 427
Бременна си, честито!
Кървенето най-вероятно се дължи на нисък прогестерон - ще ти изпишат Утрогестан или Дуфастон.

# 8
  • Мнения: 42
Благодаря на всички за тези мили думи, не съм правила тест днес реших да отида на лекар в понеделник ,ако имам търпение до тогава.Направих си календар за термина и там пише ,  че съм влязла в 4 седмица което според моята сестра която скоро роди е мн. рано,тя е била в същата седмица когато е разбрала и лекарката и е казала да отиде след няколко дни, затова реших да почакам и аз малко, та като отида да съм сигурна ,че ще ми каже нещо ако има бебе .
Силно се надявам да съм бременна. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 121
Здравей, за втората чертичка мога да ти кажа тихичко честито, а за кървенето консултация с лекар. Стискам ти палци всичко да е наред, и да ни държиш в течение.

# 10
  • Мнения: 42
Честно казано кървенето не беше точно кървене , от доста време преди да ми дойде 2 дни ми е мн. мн. бледо розово ,това беше същото.Ще отида на лекар в понеделник и ще разбере с точност какво става.Разбира се ,че ще ви държа в течение ,със сигурност ще ми давате още съвети . Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 9 382
Бледа или не,щом я има втората чертича,значи си бременна!
Честитоооо!  bouquet

# 12
  • Мнения: 776
  Колкото и да бледа 2-рата чертичка, важното е че я има!
 Честито и от мене  bouquet

# 13
  • Мнения: 42
Мерси момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 499
ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт