LCD телевизор - LG или Panasonic ... съвет

  • 12 679
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
за монитори и телевизови винаги залагам на самсунг (и за нищо друго). сега много страдам, че лаптопа ми не е с толкова добър дисплей, на колкото съм свикнала. имам лсд самсунг от около две години и съм супер доволна. хубавото е, че имат и модели, които ми харесват на дизайн, което при мен си е рядкост. звука обаче го слушам през отделна аудио система. телевизора така и не го чух как звучи...

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Чакай да изтече гаранцията и пак ще си говорим за лсд на Самсунг  Laughing

# 17
  • Мнения: 4 460
От много години купуваме телевизори Филипс. Мъжът ми има професионално око, което хваща дори и минимални разлики в предаването, обикновенно обикаляме с часове взирайки се по щандовете и накрая купуваме пак някой Филипс. Истинска мъка, а консултантите ги довежда до бяс с претенции да включват и изключват телевизори непременно на кабелна. Имаме вече два 29" флатове и един LSD 37" все Филипси.
За LSD - то тръгнахме по магазините с настройка да купим този
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09039294- главно заради системата му за подобряване на картината. Обаче след като го пуснаха на кабелна паралелно с този http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=ТВ,%20АУДИО,%20ВИДЕ … uct_id=1100017257 нямахме избор освен да купим отново Филипса Joy. Разликата този път я видях и аз, обикновенно хич не разбирам за какво толкоз се хваща да намира кусури.
Проблем е цената разбира се защото е значително по-скъп от подобните, но на кабелна,  ако Филипса има Pixel Plus 3 HD (система за подобряване на картината) за нашето семейство поне няма конкуренция на пазара. И предава по -добре на кабелна, отколкото Бравията на съседа на Булсатком. Той човека си го купи първи и оттогава дойде ли у нас все се тюхка.
Разбира се и мойто е субективно и непрофесионално мнение.  bouquet

# 18
  • Мнения: 868
Между двата телевизора бих избрала Панасоник.Друг въпрос е че съм фен на Сони.

# 19
  • Мнения: 4 292
Между двата телевизора бих избрала Панасоник.Друг въпрос е че съм фен на Сони.
Интересно ми стана - на какво основание ще избереш Панасоника?

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Фламбе, дала си ейч ди реди и фул ейч ди, много ясно че има разлика в картината при цифров сигнал  Laughing Хеле пък Самсунг с Филипс  Laughing

# 21
  • Мнения: 156
Чакай да изтече гаранцията и пак ще си говорим за лсд на Самсунг  Laughing
гаранцията му е изтекла - пише си в първото ми мнение по темата от колко време го имам.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Няма да коментирам матриците на Самсунг, нито факта че 60% от тях дефектират 2-3г след производството им. Купувайте Bang & Olufsen, ако можете да си го позволите, вече имат и OLED технология. Pioneer също са добри. От средния клас Бравиа-та е най-добра, следвана от Шарп. Това е.

# 23
  • Мнения: 198
виж в този форум: http://forum.setcom.bg/index.php/topic,38804.0.html
Хората там доста разбират и ще ти помогнат.
За най-добри по принцип се водят Шарп. Сонито май вече се пооправиха, допреди година и половина бяха доста зле. Ние си взехме Панасоник и съм изключително доволна. Особено и след като системата за дом. кино ми е панасоник, и фотото и си гледам снимките направо на телевизора Simple Smile но това  е друга тема.
Но каквото и да избереш, поне в момента няма да можеш да се насладиш на това да имаш такъв телевизор. Все още излъчваните програми са на такова ниво че и най-скъпия телевизор да вземеш, пак ше виждаш пиксели и замазано.

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Има цифрова тв, в пакетите има 10-тина програми с хай дефинишън. Ще виждаш замазано ако си си купил ейч ди реди.

# 25
  • Мнения: 2 132
С такива два сме у дома!Доволни сме.Картината е сълза Peace
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09052368

# 26
# 27
  • Мнения: 2 480
Като специалист от бранша вече 25г. слагам на 1-во място Sony, след това  Panasonic, Toshiba, Sharp, JVC. А за  Samsung, LG  и Philips направо не ми се говори.

# 28
  • Мнения: 136
Самсунг само диск за запис бих си купила  Laughing . Ние сме се ориентирали към плазмен -  Панасоник

# 29
  • у дома
  • Мнения: 965
Нищо не разбирам от матрици, лсд и т.н. Говоря като обикновен ползвател. Купихме си LG, който го рекламираха с една рекламка - един баща вижда на един концерт дъщеря си да си сваля потника и връща картината /Нищо не пише на телевизора и не мога да видя модела  Embarassed/. Е, няма такъв телефизор - един час лайф назад, има диск на който може да се записват 20 ч. предавания /в момента всички записани филми са за детето/, картина в картината - мъжа ми така гледа мачовете, аз си гледам филма. Понякога дават интересно предаване, ние не сме в къщи, пускам го да си записва, вечерта ми се доспива, ама дават финала на Бягство към победата, айде пак на запис ...Вече, мисля трета година ще стане, както го ползваме. Кеф голям  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт