Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 439
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 355
Вярно, все едно всичките живеем с един и същи мъж. Онзи ден на прибиране с колата от Хърватска беше вече капак - докато кара ми задава въпроса "мила, къде ми е портмонето?" за да плати на пей тола в Сърбия, аз се счупих да ровя в жабката, около седалките, а то му бил ов джоба  newsm78

и ох, много ми е критично в първия момент да го обърна на майтап, но се старая  Rolling Eyes

# 196
  • Мнения: 1 152
Аз станах свидетел на забавна ситуация на мое близко семейство, на възраст около 50-те:

Мъжа: Женка, я сложи някъде документите ми за "еди-си-кое" ми...
Жената: Сложи си ги ти някъде де.
Мъжа: М...амаааа къде да ги сложа?
Жената: Някъде където ЩЕ ЗАПОМНИШ!

 Joy много ми беше смешно...

пп: най-интересното беше, че реши да ги сложи в нейното шкафче в спалнята  Joy  Wink

# 197
  • Мнения: 355

Жената: Някъде където ЩЕ ЗАПОМНИШ!


Пак добре, че не е казала "Някъде, където слънце не огрява!"

# 198
  • София
  • Мнения: 272
моят, за да е сигурен къде му е портмонето като сме навън, ме кара да го нося в чантата си  ooooh! Laughing

# 199
  • Мнения: 1 287
И като тръгне човек да ви инструктира защо,как и как не да се ползва нещо се почва "Ти сега на умен ли се правиш? Ако не можеш да го оправиш ми кажи, а не ми чети лекция" и т.н. Е за тва се отказах да обяснявам на дама,защо не трябва да се кара на 2-ра при 5000 оборота. Whistling Crossing Arms
За да не прегрее двигателят.
Къде ми е шоколадчето?  Mr. Green

# 200
  • София
  • Мнения: 407
И като тръгне човек да ви инструктира защо,как и как не да се ползва нещо се почва "Ти сега на умен ли се правиш? Ако не можеш да го оправиш ми кажи, а не ми чети лекция" и т.н. Е за тва се отказах да обяснявам на дама,защо не трябва да се кара на 2-ра при 5000 оборота. Whistling Crossing Arms
За да не прегрее двигателят.
Къде ми е шоколадчето?  Mr. Green
Не позна. За икономия на гориво. Но не спирай да опитваш.  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 1 152

Жената: Някъде където ЩЕ ЗАПОМНИШ!


Пак добре, че не е казала "Някъде, където слънце не огрява!"

Идеята и беше наистина той да си запомни, за да не я пита, не го каза с лошо   Wink Peace

# 202
  • Мнения: 1 287
Ех, мама му стара.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт