Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 19

  • 40 153
  • 816
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 23 170


Cho_ko помниш ли в какви граници трябва да е Е?  bouquet
до 50, но все пак зависи и от референтните граници на лабораторията.

# 76
  • Мнения: 1 862
 Hug бамбарадамбара    Hug мерси!!!! Значи все пак трябва да е нисък   bouquet

# 77
  • Мнения: 851
Hug бамбарадамбара    Hug мерси!!!! Значи все пак трябва да е нисък   bouquet
Задължително трябва да е нисък. Предвид блокажа, през който е минал организма предходните 2 седмици - с хапчета + инжекции. Тяхната цел е именно да подтиснат нормалните фунции на организма (репродуктивни - обазуването на зрели фоликули) и по този начин док да контролира изцяло тези функции чрез хормоналните инжекции и съответния протокол . При мене Е2 на 1ви ден от МЦ беше 31. Но в интерес на истината не съм проверявала референтните стойности на лабораторията. С инжекциите започнах от следващия ден.
Успех

# 78
  • Мнения: 54
Здравейте мили момичета и борбенни бъдещи мами.На всички желая успех и много положителни тестчета.Искам да ви попитам на 12.06 ми сложиха Лукрин и трябваше да ми доиде но ми закъснява МЦс 2 дни според вас може ли това да е в резултат на Лукрина ако някоя от вас знае нещо много ще ми помогне ако сподели.Благодаря предварително

# 79
  • София
  • Мнения: 2 367
здравейте ,ето ме и мен. От мойте биячета, остана само едничко, корто ми върнаха Sad, другото имало някаква течност в него и не било качествено. Казаха ми,че това, което ми връщат е много хубаво, без фрагментации , но аз се чувствам много обезверена, само това , което ми каза choko ми вдъхна кураж - дано и при мен това да е ембриончето шампион. Някой знае ли дали лигавица 13,5 мм е ОК за да се задържи ембриончето

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 19:59 от krisi1812

# 80
  • Мнения: 4 589
mucanka да, от лукрина е. И на мен след диферелин ми закъсня с няколко дни.

krisi1812 лигавицата ти е много добре. Вярвай в себе си и в ембриончето, не се давай още от първия ден. Успех.

# 81
  • Мнения: 54
Niki-piki благодаря ти много наистина се притесних да не се обърка нещо.Добре че ви има момичета че иначе такива като мен ще се побъркаме без информация а има толкова много въпроси.Успех на всички

# 82
  • Мнения: 363
Baby,мила с най-голямо удоволствие разпръсквам от бременните вируси babydust7 babydust7 babydust7,дано стигнат до всички чакащи,пожелавам успех на всички. Krisi1812,вярвай,че това ембрионче е твоето,аз бях в същото положение-имах само една оплодена яйцеклетка и аз в деня на трансфера бях обезверена,но след това си повтарях постоянно думите на д-р Владимиров които той ми каза точно преди да ми направи трансфера,а те бяха-ще стане,е бременна съм и сега вярвам въпреки притесненията,че всичко ще е наред докрай и декември месец и аз ще гушна моето бебче.Дано всички в тази тема се радват на бебчетата си

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 21:41 от slava80

# 83
  • Мнения: 799
Krisi 1812, от сърце ти пожелавам, опита ти да е успешен. Ще се моля за теб  Praynig мила. Сега само бъди спокойна, почивай си повече и ще те чакаме с положително тестче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 84
  • Мнения: 443
3дравейте  момичета,хайде една по една  да почвате да ра3давате  вирусите ,че есенната бригада  сме  май  доста  голяма,дано видите  EFP с  тлъсто 4ХГ newsm17,
при  мен  всичко  е по спокойно  ,чакам да  дойде  МЦ ,току Що се връстам от 5км. с ролери /3а 3ти път се качвам/   натоварвам се да го преди3викам  ако мога и да поотслабна  3а следваЩата  процедура  ,че не ме  харесаха  то3и  път бебетата неЩо,да се  докарам  малко  3а другото бебче... Simple Smile и някои  и3следвания 3амислям да  направя ,не съм наясно  оЩе какви  ,чета тук там   3а  да се  ориентирам,ако някой може да  дава идеи, гуШкам  ви  ,липсвате  ми  Hug

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 23:15 от Shanna

# 85
  • София
  • Мнения: 2 367
благодаря на всички за куража, наистина всичките ми надежди сега са свързани с това ембрионче, дано да ме хареса за мама.
Много ме обнадеждихте с вашите истории, да знаете, добре ,че ви има, вече вярвам че на 01.07 ще се похваля с  EFP

# 86
  • София
  • Мнения: 6 302
krisi1812, само така, вярвай!  Praynig С теб съм, кураж, мила! А лигавицата ти е супер!
Шана, по-добре звучиш, радвам се. Ако до сега не си правила генетични и имунологични, това са изследванията, които трябва да направиш. Желая ти успех!  Peace

# 87
  • Мнения: 162
Благодаря за подкрепата Ви мили момичета!  bouquet
Много прегръдки и  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedза всички Вас!

Грация, много Hug и чакам с нетърпение да пишеш за срещата с госпожичката! Heart Eyes
Десивалко, Praynig се утре да чуета и другото сърчице и да се поуспокоиш! Hug
Мисс-Ив, Praynig Praynig Praynig и  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedпункцията да мине добре и да имаш страхотни ембриончета и след около девет месеца здраво/и бебче/та! Heart Eyes
Криси1812,не е важна бройката мила ,а това едничкото  да се захване здраво и да се пусне около термин и много да Ви  зарадва! Heart Eyes
 welcome на Пинко,Ивнед,Илитаа и всички нови попълнения. Praynig Praynig Praynig това да са вашите успешни опити! Hug Hug Hug
Бейби,вярвам ,че това са правилните хора и се  Praynig fingerscrossedна финала да станете щастливо многодетно семейство!Заслужаваш го и ти го пожелавам от все сърце Laughing
Кюбит,кураж миличка!Зарази се от положителните съфорумки,като настроение ,а най-вече ти пожелавам от  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7на бременелките,също така  на лора и всички нас! Hug
На всички в процедура пожелавам много  newsm10 newsm10 newsm10 ,а на чакащите само  EFP EFP EFP ! Hug Hug Hug
Силно Ви прегръщам и чакам за хубави новини покрай Хлора,Зази,Мира...!Момичета не остана  newsm10  love001


# 88
  • Мнения: 89
КРИСИ1812  ние голиамата банда -вси4ки сме сас теб и 4акаме наи-голиамя  газар newsm01  car003 smile3548и пари за яхта да трупа6

# 89
  • Мнения: 34
Момичета имам голям проблем.Ще правя ин витро при д-р Владимиров.Той ми каза започваме от 3-5 ден на МЦ те чакам.Моя съпруг не може да дойде ужас.На него му е правена само спермограма.На мен FSH.Струва ли си да отида самичка при доктора и да започнем.Моля ако някой може да ме посъветва да ми каже. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт