Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 19

  • 40 159
  • 816
  •   1
Отговори
# 90
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Дени не се притеснявай мила  Hug при започването може и без съпруга ти, прави се схемата за стимулация и се назначават инжекциите в какви дози ще бъдат така че си взимаш инжекциите и започваш , а  мъжъти ще ти трябва накрая  по време на пункцията да даде материал  Hug

Криси стинала съм палците и няма да ги пускам до 01.07 да знаеш Hug Praynig А за лигавицата супер е ,моята на транфера беше 13.4мм така че сега само спокойствие и не му мисли много Laughing

Хайде и от мен малко бременни вируси  babydust7 babydust7 пожелавам ви скоро да ви хване от моето сутрешно гадене  Laughing

# 91
  • Мнения: 107
след 8 дълги дни закъснение ме посети гадината тази сутрин. все се надявах, че може да е станало чудо  докато чакам да започнем иксито - да  ама не. сега чакам да видим дали този месец ще започваме със стимулацията, че с моя късмет все ми закъснява тези месеци и хващаме всичките конференции на д-р стаменов. ако ми закъснее и другия месец ще хванем отпускта август и оставаме за септември и ние. 6 дълги дълги месеца съм в очакване да започнем и това е най-тежкото ми изпитание до сега. ей така си стоя и чакам да ми дойде с нетърпение да започнем стимулацията и ме поливат с вряла вода, че оставаме за другия месец и още цял месец в очакване и отново и отново разочарование.
извинявам се ама много ми е тежко. знам че само вие ще си ме разберете.

силно ви стискам палци милички. нека при вас чудесата да ви зарадват и след няколко месеца да сменяте памперси на сладуранчетата ви.

# 92
  • Мнения: 844
Здравейте момичета. Моят трансфер мина  в понеделник в 22.30 . Върнаха ми 4 ембриончета ,които за съжаление не бяха много добри. Док каза,  че това не означава ,че няма да се получи. Сега си почивам до края на седмицата и ще се надявам поне едничко да се свести малко  и да се захване.
Упсех на всички !

# 93
  • София
  • Мнения: 324
Записвам се за първи път в новата тема с 10 фоликула на 10-ти ден от стимулацията  Laughing В събота или неделя ще ми бъде пункцията, така че стискайте палци  Hug Е, за да не стоите два дни със стиснати палци, по-късно ще докладвам точно кога  newsm47

Роси, успех! Ще се свестят, не се притеснявай  Hug
Прегръщам ви всички и положителни  EFP !!!

# 94
  • Мнения: 1 250
Момичета, минавам само да ви кажа, че стискам палци на всички.
Добре дошли на новите момичета и да не се задържат много тук.
Пожелавам ви много усмивки в този мрачен ден.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 367
rossy ще се свестят сигурна съм, от всичките 4 поне 1-2 ще се покажат на тестчето
lorelai успех ти пожелавам на пункцията и много хубави ембриончета

# 96
  • Мнения: 16
Zdraveite momicheta, cheta vi redovno , no riadko pisha. Reshih i az da se zapisha v novata vi temichka i da pojelaia uspeh na vsichki , koito se boriat za sbydvane na mechtite si. S ogromna radost iskam da spodelia che sym bremena pri vtoria mi opit tuk v Anglia. Pochti biah zagubila nadejda, no eto che slynnceto izgria i na moiata ulica. Viarvaite i ne se otkazvaite, shans vinagi ima! newsm10 newsm10

# 97
  • Мнения: 799
Rossy  Praynig късмет мила, дано стане...все пак шанса е по-голям като четири, та дори и не чак токлова качествени  Wink Врявай, че ще се получи и сега се отусни и си мисли за само хубави работи  Simple Smile
Lorelei 75, чусесно се справяш с бройка Simple Smile браво, лека пункция и ще те чакаме с добри новини  Praynig

# 98
  • Мнения: 326
здравейте момичета ,
за съжаление мойте бебчета са без сърдечна дейност , в понеделник ще правя аборт.

# 99
  • София
  • Мнения: 2 367
desivalko, съжалявам миличка не мога да си представя как се чувстваш в този момент. smile3518 Моля те преди понеделник се консултирай с още един лекар, за да си 100 % сигурна. Прегръщам те силно и се надявам това да не е вярно

# 100
  • Мнения: 1 250
Десивалко, ужасно съжалявам, мила. Какви са тези лоши новини във форума напоследък? Confused Подкрепям за още една консултация с друг лекар.

# 101
  • Мнения: 1 715
здравейте момичета ,
за съжаление мойте бебчета са без сърдечна дейност , в понеделник ще правя аборт.

Десивалко, кой лекар те гледа?В коя седмица си? Моля се да не е истина  Hug

# 102
  • Мнения: 107
ох, божичко, защо наистина напоследък само лоши новини. миличка, наистина се консултирай с друг лекар. силно те прегръщам . ще си поплача и за вас, и без това от сутринта все рева.

# 103
  • Мнения: 326
10 g.s. d-r Ганева , не мисля че има грешка аз видях на монитора че не тупкат сърца
благодаря ви момичета , за съжаление такива неща стават но борбата продължава имам още 5 замразени и на есен ще пробвам пак , док.каза че ще правим имунологични изсл.
Желая ви късмет   bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 2 908
desivalko ужасно е просто да разбереш такова нещо но както казваш борбата продължава нямаме избор Hug
Освен имунологични,бих добавила и генетични и най-вече за Тромбофлебия.

Общи условия

Активация на акаунт