КИПЪР - ваканционна дестинация с най-готината БГ-делегация (ние :)) - 25

  • 19 187
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте милички!

Добре дошла, Геригина!
Приятно прекарване и много усивки с нас!

Блондичке, страхотна градинка!
За работата още не мога да кажа много, но като
цяло е доста по-добре.

Слънчица мои, днес имам повод да почерпя.
Преди цели 33 години, в рания следобед,
съм се появила на бял свят.
По тои случай заповядайте!
Приемам всякакви пожелания и подаръци! Mr. Green Heart Eyes


# 241
  • Мнения: 0
Здравейте мами ! МУЦИ,да си жива и здрава още 3 пьти по 33 !!! Господ да те пази и помага !      Извинявам се за едрия шрифт,взимам си забележка- smihesorry Просто забравям да превключа ! МУЦИ,още ведньж-честито!- newsm59 newsm59 hbday bdbaloni             Абе,много жега днес......

# 242
  • Мнения: 903
ЧРД, прекрасна Муцанче!


Бъди здрава, щастлива и винаги обожавана майка и жена!

П.П. Пепитче, много гадна серия, мила... Confused .... Пращам ти много Hug Hug Hug Hug Hug

# 243
  • Мнения: 28
http://www.youtube.com/watch?v=PlMI6Wgk3yA&feature=PlayList& … m=PL&index=41   -едно малко приятно поздравче за нашата рожденичка--чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН,МУЦИ!!! Hug

 блонди,виждам че и вие се забавлявате там и се радвате на морето newsm10.а относно моят малък #Crazy проблем-мани-мани направо то не е за говорене,но пък да кажа че май навсякъде са един дол дренки bowuu.

пепитта,оффффффф а сега де?!!!к'во правиш в такива случаи?!! newsm78.вчера гледах по нова-''отечествен фронт''-темата беше за лошите съседи #2gunfire.в някакво Пловдивско село-съседи се оплакват от друг съсед че в къщата си гледал животни-10 год или там не помня колко и не е чистил изпражненията изобщо и така всичко потънало в ла..на,че  дума да не става!!!!проблема чак до ТВ-то стигнал!!!!съседски работи!!!! #Crazy ooooh!,а в твоят случай направо не знам.дано да и дадеш добър урок на тази ........да не казвам к'ва #2gunfire Naughty!!!

кати,да не смятате да се топвате в черното море,това лято а?чак почнах да ви завиждам!!!!ти имаш доста работа,ама к'во ти пречи да прескочиш за седмичка ей така на Българско?!! smile3503

# 244
  • Мнения: 500
Честит рожден ден,Муцка!Много здраве,щастие и любов!


Ние сме добре,Лъчка от утре е на градина.....Днес ходихме на плаж,почва новата работна седмица и така..Много ми се спи вече,снощи стояхме до 3,ще лягам.Пускам ви малко снимки.Калинихта! Wink
Цък!

# 245
  • Мнения: 0

Да ти се сбъднат всички мечти,Муци,най-искрено ти пожелавам Hug Hug Hug
Заповядай подаръче

# 246
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!

Благодаря на всички ви за милите пожелания и поздрави!

Ето по кафенце и да се почваме! Mr. Green


Мирката
, успешен старт на малкото съкровище утре!
Подготвихте ли тоалета? Heart Eyes

Пепита, наистина ужасна поредица от случки, но новата седмица
започва, така, че всичко е зад гърба ви вече. А бясната съседка със сина й не може ли просто да ги игнорирате или да застанеш очи в очи и да я питаш какво в същност иска сина й от твоето дете, че постоянно се заяжда с него?
Зъбчетата са млечните, нали?

А като говорим за сладоледи, не знам дали са модерни, но аз много обичам тези на Рафи.
А в Кипър ми са любими тези дето се бъркат с йогурт и замразени плодове.  newsm22
В БГ не съм ги виждала май? newsm78

Хайде стига съм се облизвала, че пак я почвам диетката.

 Много хубава седмица на всички ви желая и прекрасен ден днес! Hug Hug

# 247
  • Мнения: 0
Eй жива,здрава и аз тук Hug Hug
Нещичко за хапване кой каза ,че започва диета smile3506

ПРИЯТЕН АПЕТИТ  love001  love001
Муци,дано е добра седмицата за всички Hug Hug/не само за мен/.......значи с тази жена не може да се говори ooooh!,тя не знае да говори,тя крещи и бълва щуротии от,които и аз паля и започвам  да викам smile3512 и тя smile3514 и познай какво става,цирк Буш,не е нищо пред нас Mr. Green.....а сина и събира децата в двора им,наговаря ги и майката и тя говори по наш адрес и те милите деца слушат и като се появи синковеца ми се започва smile3512...просто няма хора с които да поговориш #Crazy,майките се карат и бият /мин.година са се съдили/ и с разбите физиономии пият кафе след 10 мин.заедно :crazyeyes #Crazy а зъбчетата са млечни,,слава богу,, Praynig,но тя ще ги сменя на 7 год.,а сега е  на почти 2/представяш ли си 5години...градина,у-ще,и навсякъде така Mr. Green,/но няма начин това да са и косурите Whistling,нали е бива и здрава Peace Нищо не каза за подаръчето,то скромно ама от сърце Joy...какво цвета ли не ти хареса hahahaКаква диета започваш,ако е нещо изпитано сподели newsm78
 Днес търсих офиса за закрила на детето или нещо подобно,ама ударих на камък Twisted Evil
Кате,помагай къде да ходя,да оправя положението Twisted Evil,да не начукам канчето на някой  bash/както казва Блонди/,но да е късно
Блонди,мерси за Hug Hug Hug,пращам ти  love001....как беше на плажа?Няма да питам за подрабности Joy,но съм се сетила за онзи деееееето уж нещо Joyпък ти нищо Joyта какво стана newsm78?????
Аанн Hugкак върви preggo
Хайде,не се облизвайте хапнете

# 248
  • София
  • Мнения: 1 456
Pepiтka, чудо подарък си ми спретнала!
И модела и цвета ми пасват идеално! Mr. Green
И поздравчето на Аанн е много сладурско и всички сте толкова мили!
Пнякога се замислям колко малко му трябва на човек, че да се чувства щастлив! Heart Eyes

А за диетката . тази на Дюкан е. Ние преди време тук се бехме подкарали
всички да дюканстваме....Мастерчеее, Жужиииии, Жабчееее......я елате споделете!
Според мен е префектната диетка!

А, няма ли други дечица в квартала ви? Защо трябва да играе с тези!? newsm78

# 249
  • Мнения: 0
Муци,има много деца ама по-големи и по-зли smile3511
по -устати Twisted Evil,не стават за игра Twisted Evil
По цял ден пред блока и никъде не ги водят/не обвинявам никои/
и само за глупости си мислят Twisted EvilДори за кекс говорят Twisted Evil,а са 8,9,10год...
За това е повече у нас Peace,но понякога не издържа самия ooooh!
А ти ,доволна ли си от диетата?????За колко време,колко кг???? newsm78 newsm78
Малко любопитствам,но ме интересува  love001

# 250
  • София
  • Мнения: 1 456
О, да доволна съм, но при всеки е индувидуално.
Килограми се свалят и после се задържат, ако се съобразяваш
с единия протеинов ден на семица.
В "красива мама" има подфорум за диети и
там има цяла тема за Дюканките.

Ей, къде сте другите днес? newsm78
  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 116
 Благодаря ви за топлото посрещаме, момичета! Hug

 Муци, честит рожден ден на патерички!Пожелавам ти здраве и пари, защото имаш ли здраве с пари всичко може да си купиш. Абе с една дума - да ти е леко сърцето и тежък джоба!  Mr. Green bdbaloni

 pepita-1977, ужасно е това дето ти се е случило. Тази поредица от злополучия...  ooooh! Къде живеете точно в Ларнака? Ние година и половина живяхме на "АРТЕМИДОС АВЕНЮ" /пътя за летището/ малко преди стадиончетата и точно срещу фурната "Мастер шеф". След това .... newsm78 уфф, че забравих улицата. Беше една от пряките преди пожарната  Crazy /ама как го обясииих/.

 Момичета, ние още не сме говорили на 100% за Кипър с мъжо, но бихте ли ми казали как стоят нещата там за детската ясла и градина? На колко годинки ги вземат там дечицата и какви документи трябва да се представят? Трябва ли и двамата да сме работили там, за да го вземат на детска ясла? И какво се сетите, за да ми дадете повече инфо...
 Хайде лека вечер ви желая  и целувки от България  lovekiss

# 252
  • Мнения: 28
                                       ЗДРАВЕЙТЕ Hug
Ето ме и мен!!!

Гергина,ами на 2-3 да ти кажа к'вото знам newsm78.за градина или ясла,можеш да дадеш детето без проблеми,само парички да имаш да я плащаш Whistling.от 3год.почват и държавните...има и от по-малка възраст,ама там май трябва да си включен в един специален списък за да ти одобрят детето и да се разминеш без парички bowuu.!!!!за документи newsm78.......ами мисля че -нормалните ,като в БГ.......ако има картон от педиатъра.....и там тем подобни.....ами това е което знам newsm78.ако има нещо повече другите мадамки ще кажат bowuu.между другото----имайте си на ум,че тук е трудно да си намериш работа редовна смяна(както му викаме ние в БГ) и времето което ще съчетаеш с детската градина на детето и твоята работа???-малко трудничко става!!! smile3503

пепита-воала,чантата готова сега бебо чакам!!!! Hug...вие как сте?малката как е ?и най-вече какво смяташ да правиш с твоите любими #Crazy съседи? #2gunfire

муци,парти ще има ли?нещо по така 1dating  bigdance2  ura или партито мина........ newsm78

# 253
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте милички!

Ан, парти имаше домашно. с торта , балони, шампанско...
как си му е реда. Mr. Green

Гергина, благодаря ти за пожеланията!
Кати няколко пъти го обяснява това за градините. Погледни на заглавната страница. Трябва да има линк към детайлите.

Отивам да свърша нещо и пак ще се явя!

Хубав ден за сега и много гушки на всички


# 254
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте момичета Hug Hug
Ще ме извините че отсъствам така обаче нета в къщи пак нещо се прецака и на сега от работа ви пиша и децата крещят около мен та ако глътна някоя буква в бързината ще ме извините Embarassed
Муцееее гледам те вече на линия което ме радва ....а пожеланията няма да ги повтарям и тук ти си ги знаеш и си ги чу собствено ушно  love001  love001 hug
Миркааааарадвам се да ви видя албумчето най после щастливи и заедно а малката е толкова усмихната и очевидно щастлива ..... newsm51
Блонде ама каква марка е този сладолед  newsm78 така де като видим табелата отдалече да подготвим голеееееемия портфейл Money Money
Анче ееееееее не какъв беше тоя акшън твоя .... smile3538 то направо за роман бе мила обаче картинката щеше да е пълна ако те бяха хванали и родилните болки в чакане там при дебелата леля представяш ли си  #Crazy #Crazy..тогава вече и за спечелване на Оскар ще говорим .....милата ти не се ядосвай всичко в кипър е така изкривено и бавно аз ще го казвам и ще го повтарям ТУК ОТ ЖЕГАТА ХОрАТА ПрОСТО ИЗКУКВАТ devil
Пепитка имам съвет за твоята лоша съседка.....доколкота знам там сте настанени временно нали....докато ви построят новите апартаменти та я виж няма ли начин да отидеш до този офис настанителния и да ги помолиш за изместване на друго място поради споменатите от теб причини още повече че тези хора вече са се съдили както казваш тъй че абсур да не познават случая там ...пък знаеш ли могат да ви дадат на по хубаво място апартаментче ......  bouquet
Гергина  bouquet добре дошла  bouquet..тебе те оставих накрая щото пак май ще обяснявам  tongue....та аааааа детските градини избери ......
частна .....до 150 евро на месец някои дори са без храна ти си носиш има и такива с храна вътре в таксата която споменах и транспорт от самата градина има ..плаща се отделно съответно таксите са различни зависи от градината и от транспорта....от градина до градина разлика огромна трябва да ходиш на място за да си харесаш специално в частните превилегията е че те взимат по което и време да отидеш Peace Peace
Държавна много са хубави и просторни със всички удобства подобни на българските ....таксата е тройно по малка ...там единственото изискване е единия от родителите да е на трудов договор...попълват се документи ще ви ги дадат оттам
Документи и за двете детски градини се иска акт за раждане на детето....документ от педиатър за ваксините....и съответно Бележка от работодателя къде работите и на каква заплата сте .......вашите лични карти или паспорти плюс паспорт лична карта на детето ......уф уморих се  #Silly..другите ще ме извинат че пак ще го прочетат за пореден път обаче взех да задобрявам да го посъкращавам нали нали smile3533
Айде момичета после пак че дългът ме зовееееееее atwork

Общи условия

Активация на акаунт