Бъдещи и настоящи мами - ЮЛИ 2009 - Тема 53

  • 12 921
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 793
kukumiavka  май е  най добре пликче с парички. И после ще им кажете какво сте си купили Peace

# 16
  • Мнения: 260
Ети, честито!   bouquet Да са живи и здрави Виктория и Александър! Радвам се, че сте добре! С нетърпение чакам снимки на мъниците!  Hug

Днес пак не успях да се видя с лекаря, при когото ще раждам. Бяха го викнали по спешност в болницата. Не съм го виждала този човек от края на март.  ooooh! Надявах се, че вече ще коментираме някаква ориентировъчна дата. А и имах някои въпроси. Записах си час за понеделник и дано да успея да мина на преглед тогава.

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Честито и на мама Ети!

Да са живи и здрави двете ангелчета, с много щастие да сте надарени цялото семейство!

# 18
  • Мнения: 194
Поздрави и от мен за новите мами Ети и Цветен прашец, да се възстановяват бързо и да имат сили и много любов за бебешоците  bouquet

П.п.  Абе Аманитка, вие със Стеф състезание ли правите  hahaha Joy, гледам все по-рано темичките пускате...май се дебнете коя по-напред Joy

# 19
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте, момичета.
Честито на Ети и Цветен прашец, да са ви живи и здрави, и всичко най, най.
                                                                               
Честит рожден ден и на Светли.  newsm67
И на мен повръщането май ми се възвръща  Sick, беше ме оставило за месец, явно да си почина.Иначе сутрин и вечер си ми е лошо.Не съм си мислела че в 9 месец ще се чувствам така.
Откакто спрях да работя нямам нито една контракция(от подготвителните).
Иначе се моля бебчо да се роди към термина, че таткото ще има изпити и мисля че ще го разсеем, но ако реши по-рано няма проблеми.  Heart Eyes
За подарък, моят не е от тези които подаряват подаръци, така че аз не очаквам.  Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 36
Честито Ети!
А4, за първите въпроси незнам, за таткото ако можеше да съм навън да му държа ръката, сигурно щеше да е перфектно за него-уби ме с това

# 21
  • Мнения: 24
Юлско бебе,Аманита има животни и на два крака, правят всичко възможно да те изкарат от кожата и не мислят че имаш нужда от сън #Cussing outКакво ли не бих дала за малко спокойствие #Sniper
Радина браво на вашия тати smile3501 за куража да бъде до теб в този момент
Дейзи какво е това подарък!? Мъжете в голямата си част са така недосетливи newsm78
Ети честити рожби  bouquet

# 22
  • Мнения: 793
Ети честито, пожелавам ти много здраве и само хубави моменти с мъниците  Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 29
Добро утро и от мен Simple Smile
Честито на новите мами със сладки бебчета  bouquet

Аз да питам някой има ли представа за мнения и отзиви от коланите(или поясите,както и да им казват  Simple Smile) за след раждане ?

# 24
  • Мнения: 793
Добро утро и от мен Simple Smile
Честито на новите мами със сладки бебчета  bouquet

Аз да питам някой има ли представа за мнения и отзиви от коланите(или поясите,както и да им казват  Simple Smile) за след раждане ?
  Скоро бях чела подобна тема..но и аз останах без отговор, има много противоречиви мнения ooooh! Аз съм се насочила към нещо по евтинко,иначе гледах на чико по 70 лева има колани за след раждане,но не ми се дават толкова парички #Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 67
Добро утро, сладки коремчета! Laughing
Дано новата темичка е пълна с хубави новини за навреме родени бебчета! Grinning

Аманитка   bouquet  bouquet  bouquet за темичката!

Ети, честита ти радост! Да са живи и здрави малките човечета, а на теб бързо възстановяване!

Мъжът ми искаше да присъства на раждането, но аз съм против, защото ще съм секцио и си мисля, че няма да имам нужда от подкрепа, а и гледката няма да е много приятна. Подарък получих като забременях. Живот и здраве като родя знам, че пак ще получа. Моят, да не му е уроки е от съобразителните. а ако той не се сети, свекърва ми ще го подсети.  Wink

Tanya Simple Smile, аз мисля, че от коланите има смисъл. Преди година и половина ми направиха колемна операция /миомектомия/ и след това корема ми беше много отпснат. Носих колан и се стегна много бързо. А има едни стягащи клинове. Рекламират ги по телевизията. Някои ма ли впечатления от тях. Моя приятелка много ги хвали.  

Юлско бебе, ти успя ли да се чуеш с твоята приятелка? Как е тя? А бебка? Grinning

С тези хубави новини за бебечета, темите ни стават много весели.

 Мики, Сиси и Джиджито.  Hug Hug Hug - вие сте на ход сега! Стискам палци! Дано всички останали за секцио си изчакаме датите,  мамите, които ще раждат естествено да се доближат до термина. Laughing

 Hug Hug Hug!

# 26
  • Мнения: 40
Тъкмо си помислих, че ще се цопна един веднъж и аз напърва страница - а то някои са будували тази нощ.
Мама ЕТИ -  Hug , да са живи и здрави близнаците!

Съпругът ми ще влезе след раждането, макар че няма да присъства, малко май го е страх. Малко се преиграва с тази стерилност ми се струва - толкова персонал не вярвам да е стерилен. А и самата стерилизация на шишетата, ако не се използват почти веднага и се отворят мисля, че стерилността отива на кино.
Иначе за почерпката ,съпругът ми иска да е като се приберем с бебчо, не че няма да се справи сам с купона, но не иска без мен.

Искам да попитам мамите, които са раждали секцио със спинална - Кога си отивате в стаята след операцията? Т.е. кога могат да влезат да ви видят?

# 27
  • София
  • Мнения: 39
Добро утро момичета,

ЕТИ, ЧЕСТИТО!
ВИКТОРИЯ И АЛЕКСАНДЪР - ДВЕ ПРЕКРАСНИ ИМЕНА!!!
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И С МНОГО КЪСМЕТ!!!

# 28
  • Мнения: 36
Здравейте,за да се разведрим малко от мисленето за предстоящото раждане може ли да напишем някакви свежи идеи за сантиментални неща,които да направим,за да може след време да ги показваме на децата си
- мисля да направим пано на стената с отпечатъци от ръчичките и краченцата на бебка
- сещате ли се за нещо:писахте за купуване на вестник с новини от деня на раждането

# 29
  • Мнения: 793
Аз преди няколко месеца направих видеозапис с камерата как рита  Joy  .Скоро си мисля пак да снимам,защото вече е по силна и се вижда много добре. След време ще и показвам колко буйна е била hahaha

Общи условия

Активация на акаунт