Времето наполовина до НОЕМВРИ мина, всички вече питат "бебче ли в корема има" 23

  • 11 130
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 589
ТАНЧЕ ДОБРЕ ДОШЛА Hug
Елена честит рожденник. Много да те слуша и обича.
Светле.. такива "ласкави" думи ми идват на езичето за твоята позната че #Cussing out И моето коремче е малко и до момента съм качила 3кг. и аз се притеснявам и си представям как си се почуствала Cry
Мимс и аз се боядисвам. Още не съм сменила марката на боята. От както разбрах че съм бременна..два пъти съм се боядисвала. Дано не вреди Praynig
Бояна Да ти е щастлив брака и много да се обичате.
светланка И аз не съм усетила ритничета и чакам с нетърпение.
За 3Д съм записала час при доц. Томова. Има много добри отзиви за нея.

Сърбеж По цялото тяло получавам неистов сърбеж,.Оглеждам се за обрив но нямам слава богу. Корема ще го издера още малко. Днес 3 пъти се къпах и половин туба с детско олио излях върху себе си да ми олекне. Четох че било нормално. Някоя мама получава ли подобни сърбежи. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 19:36 от cicico

# 76
  • Мнения: 128
cicico   и аз съм със сърбежи от 1 седмица по цялото тяло.Ако то ва те успокоява.... Simple Smile

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 3 563
Здравейте момичета,
и аз се включвам по проблема със сърбежа.
Имах няколко дни подред сърбеж, най-вече по ръцете. Лошото е, че кожата ми се зачерви и в последствие ми излязоха и малки пъпчици, които спадат ако не се почесвам. Дерматоложката ми ми изписа крем с който да се мажа, но гинеколога ми е посъветва за сега да се въздържа от употребата му, а тези части от тялото които ме сърбят да намажа с медицински спирт. Определено има ефект.

# 78
  • София
  • Мнения: 589
 Grinning Катерина не се радвам разбира се че и вас ви сърби... Grinning
Но пък няма да те лъжа че се успокоих мааалкоо, друго е когато има с кого да споделиш Grinning Mr. Green
От мен  Heart Eyes и пък дано скоро ни мине За мен направо си е като ад всичко накуп и контракции и гъби и сърбеж. Дано бебчо да ме изрита скоро за да не им обръщам внимание на тези неразположения.
miraluba Благодаря за съвета мила. Ще тичам до аптеката дано ме облекчи. Hug

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 19:45 от cicico

# 79
  • Мнения: 128
Здравейте момичета,
и аз се включвам по проблема със сърбежа.
Имах няколко дни подред сърбеж, най-вече по ръцете. Лошото е, че кожата ми се зачерви и в последствие ми излязоха и малки пъпчици, които спадат ако не се почесвам. Дерматоложката ми ми изписа крем с който да се мажа, но гинеколога ми е посъветва за сега да се въздържа от употребата му, а тези части от тялото които ме сърбят да намажа с медицински спирт. Определено има ефект.

Все едно аз съм го писала.Същите "симптоми".И при мен при почесване са появяват пъчици и преминават.Мислех е,че от плодовете,които ям/кайсии,пъпеш/,ама вече 2 седмица продължава.
Ще пробвам спирт.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Здравейте, момичета. Искам и аз да се присъединя към вашата група. За пръв път съм бременна и доста въпроси ще имам май. Но пък гледам вие всичко обсъждате, така че може да не ми се наложи да питам - много Wink.

# 81
  • Мнения: 718
Добре дошли на новите мами   bouquet
За сърбежа - да се включа в клуба  Mr. Green Само дето пъпчиците липсват, но така ме сърби, особено кръста и гърба (що пък там..) и като че ли кожата ми е поизсъхнала, а уж почнах да я увлажнявам. Но от други мами чувам, че и при тях има подобни оплаквания, та не съм се запритеснила  Wink Само дето си мислех, че тая екстра идва по-късно, като почне да се разтяга кожата повечко  newsm78 При нас май е подготовка  Laughing

# 82
  • Мнения: 128
Pesheck  добре дошла при нас! welcome

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 3 563
Само да добавя, че дерматоложката ми беше много крайна. Съветите и бяха да не мия чинии, да не пера на ръка, да не се мажа с никаква козметика, в това число да забравя за дезодоранти и парфюми и за финал да си сваля лака от ноктите. Реших да и спестя, че имам час за маникюр на следващия ден  Blush
За медицинския спирт съм изненадана, че няма никаква неприятна или силна миризма. Изсъхва бързо, и е възможно да се усети леко изсушаване на кожата. Но ден-два след това облекчението е налице.

Искам да споделя с всички ви снимките от подписването ни, което беше вчера.
http://picasaweb.google.bg/miraluba/182009

# 84
  • Мнения: 718
miraluba, снимките са страхотни  Party Поне половината са за портрет  Peace Много сте хубави  Hug Честито   bouquet

# 85
  • Мнения: 128
miraluba   Честито!!!!!
Дълъг и щастлив семеен живот!
Много сте хубави.

Ние ще правим тази крачка другият месец,все още не сме запазили дата Embarassed
Вие имахте ли пръстени?Задължителен ли е този ритуал,защото на нас не ни харесва.

# 86
  • Мнения: 62
Pesheck, добре дошла в ноемврийската отчетна темичка. Чела съм те в един друг форум и много се радвам за теб. Лека и безпроблемна бременност ти желая. Аз също пиша рядко тук, но редовно чета момичетата.
Честито на miraluba, много щастие ви желая.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 563
Кате, нямахме халки. Нито шампанско.
За ден четвъртък или петък тези атрибути не са задължителни.

Благодаря на Всички за милите пожелания!

Добре дошла на Pesheck   Hug

# 88
  • Мнения: 499
Ето ме и мен да се класирам в отбора. само два дни не съм писала и какв остава не е истина цяла нова тема и на всичкото отгоре с 6 страници.
Първо да честита на булката да ни е жива и здрава и само хубави емоции.
miraluba много сте хубави и наистина снимките са като от фотосесия.
Аз нямам много възможност за писане че си имам нова колежка която ще е при мен докато изляза по майчинство. Иначе съм добре бебка си ритка даже като отпусна и като погледна виждам как рита виждам как се издува корема ми. Още незнам дали съм качила много кг ама съм на ЖК на 25 и тогва ще видим.
За количка ке купувам чак като вляза в 9-ти месец както и всичко останало. искам да поздравя новите ни мами и на останалите който разбраха дали ще е момиче или момченце тяхното бебче.
Е за сега е това като имам възможност пак ще пиша. Hug
Иначе страшно ми липсвате  Hug
Искам да попитам някой знае ли какво става с БИБО
още не е казала ккаво и е казал док. Нале каза че резултатите от БХС са добри но не знае точно стойностите щото е трябвало да отиде при докза да ги види. Писах и на лични но не отговори. newsm78

# 89
  • Мнения: 14 654
Wassilena, на мен темата ми харесва така, някакси съм свикнала да виждам жълтите човечета, които самодоволно си потриват шкембетата, така че ако другите не ги дразнят - предпочитам да останат.
На всички младоженци - честито! Да имате дълъг и хубав семеен живот! Не знам бъркам или не, но ми се струва, че и в подписа на xelita имаше лентичка, отброяваща дните до сватба?
miraluba, хубавица си ти, мъжът ти има късмет, да си го знае  Simple Smile И прическата много ми хареса - хем е семпла, хем е и малко хипарска.
При мен няма новости, освен че снощи малкото същество такъв лупинг направи, че се видя и отвън за радост на таткото. Но днес си кротува.
Pesheck, добре дошъл тук, никът ти ми е много познат, явно съм те засичала и из други теми.
Момичетата със сърбежите - да не ви дразни прахът за пране или омекотелят за дрехи? Получавала съм адски сърбежи преди време и се оказа, че е от праха за пране. Друга вероятност да ви сърби кожата е, че се разтяга и се получават стрии, макар че на ръцете няма как да е това.

Общи условия

Активация на акаунт