Времето наполовина до НОЕМВРИ мина, всички вече питат "бебче ли в корема има" 23

  • 11 136
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Бояна, дано това да е един от най-слънчевите и радостни моменти в живота ви, и нека огъня на любовта никога да не изгасва  Hug

Елена, честит ти рожденник - да ти е жив и здрав  newsm59

На Светлето мога да кажа, че тази нейна така наречена приятелка не е с всичкия си  #2gunfire Не ми е ясно как може да кажеш на бременна жена подобно нещо, още повече, ако и ти си в същото състояние.

Мимс, аз също се боядисвам - цвят касис, но става почти черна. Чувала съм много тези по този въпрос, че е вредно и не трябва..., че не е вредно... Аз го правя веднъж на около два месеца и не мисля, че е кой знае какъв проблем.

Танче, добре дошла в ноемврийските редички   bouquet

# 61
  • Мнения: 128
   Бояна, честит празник! Пожелавам ви много съвместни щастливи моменти и много любов! Flowers Bouquet
    Елена, да ти е жив и здрав рожденника!!!
    Ферди, аз също съм с много ниско кръвно, още от преди да забременея ми ставаше лошо най-вече в градския транспорт. Съветвам те винаги да си носиш вода в чантата, важно е да пиеш много вода, тя нормализира кръвното, и ако можеш, както правя аз да избягваш масовият транспорт, където от многото народ няма въздух. Аз гледам да се движа повече пеша, обаче в тия жеги и това си е малко сложно.

# 62
  • Мнения: 13
Благодаря на всички за топлото посрещане! Simple Smile
Отивам на работа, затова ви пожелавам весел и лек ден, а на Бояна - нека това да е един от най-прекрасните и неповторими дни в живота ти и нека любовта ви става все по-силна! Hug

# 63
  • Мнения: 85
Здравейте мили момичета  Hug Отдавна не съм писала, но ви чета редовно  Naughty
Таничка, добре дошла при нас  welcome
Бояна, от сърце ти желая много семейно щастие  Hug   bouquet

Василена, благодаря ти за темичката и на мен ми харесва повече с галещите коремите си мами  Wink Нямам и нищо против дъъълга първа страничка, дори ми е приятно  Hug
Ferdi_Mravkata, на мен също ми се случи веднъж - беше ужасно, бях в един магазин и изведнъж ми причерня, зави ми се свят - просто беше ужасно, едва успях да изляза във фоайето и помолих охраната да ми помогне да отида до тоалетната , просто нищо не виждах, намокрих си лицето с вода и ми светна. Много се страхувам да не ми се случи отново, казвам ви момичета ужасно е  Sad
Някой беше питал за Магнерич - аз пия за контракциите 3х1. Имам и остри болки от време на време  Sad Ох писна ми да се оплаквам, опитвам се да не обръщам внимание на негативни неща  Naughty
Моля някой да ми каже как се слага тази лентичка  Embarassed Не съм просветена много  newsm78 Благодаря ви  Hug

# 64
  • Мнения: 3
zdravei wassilena vidqh 4e si ot bela6tica az sam ot brestnikiskam da te pitam ti pri koi lekar hodi6 v plovdiv

# 65
  • Мнения: 53
МОМИЧЕТААААААА УСЕТИХ ГОООООО БЕБЕЧЕЕЕЕЕТООО!!!! newsm44 newsm44 newsm44
извинете за емоциялността но аз съм си такава  Embarassed леле колко е странно усещането newsm44
Хайде оставям ви,целувки Hug

# 66
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Бояна, Поздравления! Много любов, много щастие и пълна къща с детски смях ви желая!

Еленка, да ти е жив и здрав рожденника и много да те глези!  bouquet
Таня, добре дошла и дано се чувстваш уютно при нас! Лека и успешна бременност ти желая  bouquet
Светла, има много прости хора! Не им обръщай внимание Hug
klodia, За Мазнейкова - до преди месец беше 80, а преглед 60

# 67
  • Мнения: 218
Таня добре дошла при нас Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая Hug
mia_aurora едно голямо ЧЕСТИТО от мен за усещанията-сигурно е невероятно!
Само аз май останах дето нищо не съм усетила?!

# 68
  • Мнения: 3
е момичета връщам се от жк,всичко е наред с бебо и с мен newsm10 newsm44.Всичко си отговаря на седмиците обаче аз докато се притеснявах,че не качвам и хоп+4 за 1 месец  newsm09Пол не ми казаха но пък и докторицата ме беше предупредила че толкова рано не дава прогнози докато не го види ясно така че ще чакаме smile3516.Има друго интересно, когато ходих предният път ме предупреди да отида гладна заради изследвания,и сега докато ме гледаше на видеозона обърна монитора към мен да го видя и аз и в един момент ми вика''виж,виж аз ти казах да не ядеш, пък сме щели да го уморим от глад ще си изяде ръцете горкото'' newsm09 и като ми показа съвсем ясно се виждаше как  си ''лапа'' ту едната ту другата ръчичка свиваше кръченца и правеше всевъзможни движения,  love001и след като ме остави да му се порадвам започна да ми говори,''а сега виж че има по 5 пръстчета на ръчичките, че то както лакомо ги смучи може да ги изяде докато доиде време да се роди'' newsm47ама казвам ви такъв смях падна, rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImboи толкова мило ми стана че не мога да ви опиша,за първи път го виждам как си шавурка като едно истинско бебе,а не като някаква пулсираща точка newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

# 69
  • Мнения: 52
mia_aurora честито, наистина е изключително приятно, с времето ще го почувстваш още по-силно Simple Smile
viksi и bambi-24 много ви благодаря за инфото, да, bambi-24 ужасно е, аз поне изпаднах в паника като ми прилоша така, опитвам се да пия повечко вода, но имам проблем със сладкото, преди да забременея не можех без сладко, а сега сладко да не видя, пък и в тази жега как постоянно да исн ося шоколад или нещо подобно в чантата, но ще изисля нещо. Ня всички ви пожелавам тези моменти на неразположение да са, колкото се може по-малко.

  bouquet

# 70
  • Мнения: 141
mia_aurora Честито усещане на бебчето! Hug
svetla_nka8305  не се притеснявай, и аз не съм го усетила още. Но при всеки е различно. Спокойно скоро ще ги усетим и ние, живи и здрави! Praynig
tetka123  Peace!
Мимс и аз се боядисвам. Понеже съм руса и няма как. Не е тлкова вредно, а сега има и специални бои, безамонячни и по-щадящи.

Момичета аз пак да питам, някой има ли проблеми с болки в зъбите и венците? Аз питах една позната зъболекарка и е бременна в момента, каза, да приемам повече калций, чрез мляко и сирене.

# 71
  • Мнения: 418
Цитат
klodia, За Мазнейкова - до преди месец беше 80, а преглед 60
Благодаря Диди за бързата информация  Heart Eyes

Ще трябва да си запиша час по-скоро че вече ми се иска да знам пола на бебо, с това хитруване дето прави направо "ще удари" в земята и баща си ... Laughing Laughing Laughing Laughing
Няма съмнение на кого е  hahaha hahaha hahaha hahaha newsm48 newsm48 newsm48

# 72
  • Мнения: 307
Здравейте момичета.

На наскоро омъжените пожелавам много любов и семейно щастие

Днес да ви се похваля си купих рокля от Пасажа под НДК от съвсем обикновен магазин не за бремемнни. Има естествени материи и цените са много нормални. Купих дълга рокля за 32 лв и пола панталон  за 25.  Има и за по-едро габаритни като мен.

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 15:09 от sinapovaaya

# 73
  • Мнения: 34
отбивам се да ви каж здрасти и изчезвам към планината .до понеделник
весели почивни дни на всички  bouquet

# 74
  • Мнения: 53
Момичета минавам да ви кажа чао,ще се видим в понеделник Hug Заминавам хем на преглед хем да си почина 2 дни от София.Най сетне ще видя бебче колко е пораснало,как шава и маха Wink Дано всичко е ок Praynig Ще ми липсавате Hug на мен лек път а нас вас-много да се пазите се и ви пожелавам спокойни събота и неделя..иии много ритничета.
чао!!! newsm51 travel

Общи условия

Активация на акаунт