Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 005
  • 375
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 65
 ooooh! моите очни свършиха ама сега се мъча с една курсова работа по графична информация и документация и хич си нямам идея как трябва да стане.Аз като почвах 1-ви курс и аз гледах като мишле,ама сега като се поопознахме с колежки и колеги и е по-лесно.
Хубава вечер на всички   bouquet

# 106
  • Мнения: 619
Момичета ...
Няма да повярвате какво се случи днес ..
Сигурно е  сън ....
Но пък е в книжката ми ....
Имам 5 на изпита по висша математика 2 част ...
Не мога да намеря думи все още ...
Но съм щастлива ...
Вече нямам нито един изпит от 1 и 2 -ри курс, всичко е чисто ....
И понеделник подавам документите за второ висше ...
Изумителен ден за мен, удивителен ...

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Хайде честито и леко второ висше  Hug

# 108
  • Мнения: 387
Принцесо (аз така си те помня) честито!!!
аз пък да ви кажа, че имам 12 изпита от миналата година плщс устния по английски...курсова работа(подготовка на дипломната и няколко стажа) ...а сега почвам оследната си година...как ще изкарам хич не ми става ясно...и то не за друго, а защото ме мързи честно казано...но пък от друга страна не е толкова мързел, колкото това, че цялото ми време е отдадено на Катерина...или ще я кърмя, или ще я изпишквам (и след това оловин часова борба за обличане), после да се разходим, да си поиграем и все такиа неща, че време не остава, а когато ми остане малко такова аз го пропилявам буквално, за да мога да си пусна компютъра или разни такива...

знаете как е...

много прегръдки от нас с моята принцеса...който има регистрация във facebook ето малко снимки... http://www.facebook.com/home.php#/photos.php?id=1070683186

# 109
  • Мнения: 619
Ми аз още съм си принцеса, но модератора от градската ни тема така ме кръсти, защото не влизам хич в темата ...

# 110
  • Варна
  • Мнения: 46
Гранде Мишора по хубаво от една принцеса няма Simple Smile))) Честито за Висшата математика аз се отървах но при нас беше само първа част от вторник почвам с редовните лекции и упражнения само се моля всичко да ми е наред и да нямам проблеми от тук нататък до март месец Simple Smile

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Честито за висшата Математика и успех за второто висше.

# 112
  • Мнения: 619
Благодаря ви, момичета! Надявам се и аз всичко да мине лесно, но да видим ... нямам търпение да дойде понеделник и да отида в любимото унииииии Flutter

# 113
  • Мнения: 1 629
Аз пък днес си дописах още избираеми да натрупам кредити. Остава да говоря със секретарката как да взема 4ти и 5ти курс на веднъж.    chef

# 114
  • Мнения: 22 430
Здравейте и от мен момичета, скоро не съм се разписвала. ))))

Гранде Мишора, честита ти взета математика. ))))
Аз толкова отдавна имах висша 1 и 2, че направо съм забравила закакво ставаше въпрос. )
Сега ще залягам да си решавам казусите, че другият месец трябва да ги предавам. )

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Момичета, можели да ми разясните повече за тези кредити. Как се натрупват и за какво се използват?

# 116
  • Мнения: 1 629
Момичета, можели да ми разясните повече за тези кредити. Как се натрупват и за какво се използват?
Ами значи накрая на висшето си за бакалвър трябва да събереш определен брой, както при мен 220кредита. Всяка дисциплина ти носи различни кретити. По-важните са по 8-9, избираемите са по 4кредита. Поне в Су де newsm78 ЗА тези 4 години, които ще учиш (или 5 ако си задочно) трябва да си смяташ кредитите. Практиките също ти носят по 1 кредит, а държавния изпит ти носи 10 кредита. Схвана ли Mr. Green не е трудно.

# 117
  • Мнения: 71
Здравейте,момичета Simple Smile.Знае ли някой какво означава индивидуален план на обучение?С него може ли да не се посещават лекции и упражнения,а да се ходи на изпити с останалите от потока?Моля, някой ако знае подробности за тази форма на обучение да сподели.

# 118
  • Мнения: 1 629
Аз знам, че си получаваш лекциите по интернет и ходиш само за изпити bowuu

# 119
  • Мнения: 48
Запиииииииииссссссс : МЕЖДУНАРОДНИ ОТНО6ЕНИЯ В БЛАГОЕВГРАД

Общи условия

Активация на акаунт