Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 009
  • 375
  •   1
Отговори
  • Мнения: 387

!!! ВНИМАНИЕ! МАЙКИ С ВИСОК АКАДЕМИЧЕН СТАТУС!!!



Списък на колегията:

 smile3529ането не си казва името. Wink Учи Управление и развитие на организацията в НБУ . Дистанционно,бакалавър.
Нейното слънце е Алина и изгрява на 07.03.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г

 smile3529Бухтичка учи счетоводство и контрол в ИУ Варна . Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Лилия и изгрява на 18.07.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г

 smile3529Гад Чевръста   е Станимира. Учи се готви за втора магистратура.Първата е от ПУ .
Има две слънца...


 smile3529Дес е Десислава.Учи БЕАЕ в ПУ . Прекъснала,бакалавър.
Нейните слънца са 2,но не им казва имената и датите. Wink
Голямата почерпка ще е през: 2010 г –гледах ти на картофено пюре-(много познавам)


 smile3529Спокойна е Таня.Учи Логопедия в СУ . Задочно,магистратура.Бакалавър по Специална педагогика и Социален работник (2008).
Нейните слънца са Наско ,което изгрява на 04.03.2004 година и Вал ,която заблестява на 24.09.2005
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529galentinass учи право в ВСУ Черноризец Храбър (Варна).
Нейното слънце е Жорислав и изгрява на 19.10.2007 година.
Голямата почерпка кога ще е? Wink


 smile3529dess76 е Десислава.Има две магистратури по Счетоводство и одит в нефинансовите предприятия от С.А."Д.А.Ценов"  (Свищов) и Техники и технологии за опазване на природната среда от ТУ- Габрово.
Нейните слънца са Даниела ,което изгрява на 17.09.2004 година и Цветелина ,която заблестява на 12.07.2007 година.
Голямата почерпка е била на 09.10.2008.



 smile3529 dimitriana е Димитриана.Учи архитектура в УАСГ (София). Редовно,магистър.
Нейното слънце е Калина и изгрява на 19.06.2007 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529donka е Донка.Учи Социални дейности в СУ . Задочно,бакалавър.
Нейните слънца са Самуил, което изгрява на 01.08.2001.и Боян ,който заблестява на 07.07.08 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529emanuela88 е Емануела.Учи Икономика в НБУ . Редовно,бакалавър.
Нейното слънце ще изгрее месец април 2009 година.
Голямата почерпка ще е през: 2011 г


 smile3529evelinar е Евелина.Учи Финансов мениджмънт в СА „Д. А. Ценов" (Свищов). Дистанционно,магистър. Бакалавър - СУ, Португалска филология.
Нейните слънца са Благовест ,което изгрява на 09.10.2006 година и Магдалена ,която заблестява на 11.02.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529Iveto_86 е Ивелина.Учи Книгоиздаване във Великотърновски университет . Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Стилян   и изгрява на 06.02.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529Kaili  е Калина.Учи Здравни грижи в Медицински Университет Пловдив . Редовно,бакалавър. Има степен специалист от мед. колеж Пловдив със специалност "акушерка". Работи като медицинска сестра.
Нейното слънце е Антон   и изгрява на 01.09.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529lorini е Мария.Учи психология в НБУ (София). Редовно,бакалавър.
Нейното слънце Катерина изгря на 20 януари 2009г.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529mamasvetla е Светлена. журналистика, профил телевизия Учи журналистика, профил телевизия в ПУ . Задочно,бакалавър.
Нейното слънце е Симеон   и изгрява на 25.12.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 smile3529mirenceto   е Станимира. Учи психология в НБУ . Редовно,бакалавър.
Тя май е в очакване на нейното слънце?
Голямата почерпка ще е през: 2012 г


 smile3529offioly е Галя. Завършва Геология в СУ .
Нейното слънце е Димитър   и изгрява на 16.06.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: март 2009 г


 smile3529Princess of Faith е Ива.Учи Регионално планиране и развитие на селските райони в ТрУ (Стара Загора). Редовно,бакалавър.
Нейното слънце е Авигея и изгрява на 22.05.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2011 г


 smile3529tanzen не си казва името. Wink Учи журналистика, профил телевизия в СУ . Задочно,бакалавър.
Нейното слънце е Аспарух   и изгрява на 25.03.2008 година.
Голямата почерпка ще е през: 2010 г


 smile3529Zarrasuzuki е Светлозара.Учи Журналистика с Лингвистика и масови комуникации в Шуменския университет . Задочно,магистър.Бакалавър по Български език и история.Педагог.
Нейните слънца са Дамяна ,което изгрява на 16.11.2004 година и Стефани ,която заблестява на 24.09.2006 година.
Голямата почерпка ще е през: 2009 г


 #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Малко пищови: #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 ISIC (International Student Identity Card) България

Студентски портал

Сайтът на Студентски Град

www.pomagalo.com
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Студентска книжка (старите ни теми)
Майки-студентки 8-ми декември ще празнуват, а отрочетата при техните баби ще лудуват.






# 1
  • Мнения: 413
 Първаааа!!!Пожелавам в тази тема да пишем за взети и то с хубави оценки изпити Hug Peace

# 2
  • Мнения: 22 436
Я и аз да се запиша в тази тема, сега се сетих че я има. ))))

Казвам се Мира, уча Международен туризъм в СА "Д.А.Ценов", магистратура, дистанционно. Това ми е втора магистратура.
В неделя ми започват изпитите за първи семестър. )) Та да стискате палци. )))

# 3
  • Мнения: 619
Айде трета - дано в понеделник да се похваля ...

# 4
  • Мнения: 65
И аз да се запиша да ви следя

# 5
  • Мнения: 1 919
 Embarassed  аз отдавна не съм се разписвала....но съм се разучила за държавния ooooh!

# 6
  • Мнения: 22 436
Хопа, започнаха ми изпитите, днес мина първият, и имам оценка 6.00. ))))
Да стискате палци все така да продължават оценките, че ме чакат още 4ри изпита. )))

# 7
  • Мнения: 387
утре съм на изпит... newsm78 newsm78 newsm78

и похвал... имам си парички  newsm44 newsm44 newsm44 за майките-судентки...

# 8
  • Мнения: 6 904
Да се запиша тук. Аз както вече казах завърших семестриално, но хич не ми е ясно как ще си взема държавните изпити. Поне си ги отложих за първо явяване през септември, че ако тогава не успея да ходя пак януари. Но аз едва ли ще успея, с детето никакво време не ми остава, а през август ще правим и сватба Crazy

# 9
  • Мнения: 619
Аз пък имам още една двойка ...след 5 6-ци бива 2 двойки за цвят  bowuu

# 10
  • Мнения: 413
 Бухтичке,ще успееш!Аз  започнах магистратурата ,когато Габи беше на 1 и половина и много ми беше трудно,но се справих(учих,докато спи и сега така правя) и сега ще ходя на държавен да видим какви ще ги измъдря Laughing
 А за сватбата  Hug PartyНаслаждавай се на потготовката и не мисли за Винса.Пиши повече готова ли е роклята?Ресторанта?Пусни някоя снимка даже  Wink(ако искаш)
 Принцеске,ще ги вземеш.
 Лорини Честито!Мирама и на теб!

# 11
  • Мнения: 14 133
Привет!  Hug Може ли почти на финала на задочна магистатура в СУ и аз да се включа към вас.  Praynig Казвам се Емилия. Имам син Александър, роден на 06,06,2003 г. Дипломната ми защита е този петък, 26,06,  bowuu Успех на всички на изпитите!  Praynig

# 12
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Здравейте,
и аз да се включа тук.
Завършила съм туризъм в УНСС, от инат реших да си чупя главата и с магистратура по Финанси в същия университет. Остават ми 5 изпита, но ги влача отдавна и не остава време за тях. Имам син на 2 години и работя като мениджър по първата си специалност.
Смятам да се опитам на есен да преборя поне 1-2 изпита, че вече се излагам.

# 13
  • Мнения: 14 133
elku-elena, успех и на теб!  Praynig
Ще ги пребориш изпитите.  Laughing
Аз завършам магистатура, най-общо казано, по климатология и хидрология.  Hug

# 14
  • Мнения: 6 904
А за сватбата  Hug PartyНаслаждавай се на потготовката и не мисли за Винса.Пиши повече готова ли е роклята?Ресторанта?Пусни някоя снимка даже  Wink
Е да, но ако не започна да уча от по-рано нямама никакви шансове да се дипломирам септември Tired Ще видим де, то така или иначе ми е почти невъзможно да уча. За сватбата не ми се иска да ви занимавам, рокля си имам (то беше първото нещо, което имахме Crazy), ресторанта е резервиран (балната зала на хотел Мелиа), по-важните неща са направени, остават разни по-дребни, но и те си искат време и внимание.

Общи условия

Активация на акаунт