Орифлейм - каталог 9 - 2009 година

  • 17 610
  • 263
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Цитат
Поради грешка в системата, от 00.00 ч. до 11.00 ч. на 22 юни, някои продукти от мини каталога не са се начислявали на коректни цени. Ако забележите несъответствие във фактурите си, моля, подайте рекламация.

Извиняваме се за причиненото неудобство!

# 31
  • Мнения: 5
Цитат
Поради грешка в системата, от 00.00 ч. до 11.00 ч. на 22 юни, някои продукти от мини каталога не са се начислявали на коректни цени. Ако забележите несъответствие във фактурите си, моля, подайте рекламация.

Извиняваме се за причиненото неудобство!


Благодаря, всичко е наред вече, отстанили са грешките  Peace

# 32
  • Мнения: 791
Контеса, нямам нищо против теб, но когато се регистрира не са ли ти обяснили нищо?  Rolling Eyes Не става просто ей така да те регистрират и толкова.
Що се отнася до поръчването на мостри, може би не си дала последната стъпка когато цените вече обработени, така че пробвай.
Ще се радваме да ти помагаме тук. Peace

Регистрирах се през сайта и за жалост ме свързаха с директор от друг град, а спонсор ми стана едно момиче което видях един единствен път/също от друг град/.  Получавах дълги обяснения за неща които не ме интересуваха - как трябва да се запиша да участвам в груповото състезание и как трябва да правя по над 100БТ, а един път не ми беше обяснено какво е БТ. На въпроса ми какво е, получих отговор - Ще разбереш!  Crazy  Та, така се справям сама и с Ваша помощ, за което благодаря   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте и от мен!
  bouquet за авторката!
Аз пропуснах 2 кампании, но просто ми беше невъзможно с явремето и сисията...
Очилата имат ли някаква защита, защото иначе не са зле, но няма смисъл от тях ако нямат защита според мен  Peace
Сега ще разгледам каталога и ще виидм колко парички ще идат този път по козметика Simple Smile
Contesa, БТ (бонус точки) има всеки продукт, които е в каталога (мострите нямат-те не са за продан, каталозите също). За да стимулират консултантите да правят по-големи поръчки от Орифлейм са наложили 2 лева такса обработка на документи за всяка поръчка под 100 БТ.
Например ако поръчката ти е за 80 БТ ще трябва да платиш и таксата 2 лева.Понякога има и разни подаръци ако например направиш 130 БТ, 150 БТ...
Малко по малко ще ти се изясни всичко  Peace

# 34
  • Мнения: 164
Успех на всички в тези трудни периоди.

# 35
  • Basel
  • Мнения: 65
Момичета,а някъде да намерихте 10 каталог?

# 36
  • Мнения: 418
Може ли да ми кажете какъв беше кода за поръчка на тоалетна вода Енигма, за ползване на намалението и удвоени бонус точки при направени 130 от миналия каталог?

# 37
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз искам да попитам дали има качена в интернет формата за заявка на продуктите от мини каталога, защото не мога да видя какви са им цените за консултантите и БТ.
Благодаря!

# 38
  • Мнения: 164
Може ли да ми кажете какъв беше кода за поръчка на тоалетна вода Енигма, за ползване на намалението и удвоени бонус точки при направени 130 от миналия каталог?

13850

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Момичета,а някъде да намерихте 10 каталог?

Няма го, все още...  Whistling

# 40
  • Мнения: 651
Момичета,а някъде да намерихте 10 каталог?

Няма го, все още...  Whistling

В предишната тема имаше линк и аз си го свалих на компа!

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Момичета,а някъде да намерихте 10 каталог?

Няма го, все още...  Whistling

В предишната тема имаше линк и аз си го свалих на компа!

Да, аз дадох линк, но не е български.

# 42
  • Тук и сега
  • Мнения: 446

Много са хубави,честито  Simple Smile
Иначе,добре ли стоят на лицето,хубаво ли се вижда през тях?

# 43
  • Мнения: 3 675
Какво лошо има в това спонсорката на контеса да е от друг град, то и моята е така, но в това няма нищо лошо.аз с моята си поддържам връзка и момичето е много точно, винаги когато имам нужда от съвет, тя ми помага.явно на спонсорката на контеса не й се занимава.Към нея ме насочи една позната от Пловдив, не съм се регистрирала в сайта на компанията.
Подобни на тези очила май пуснаха миналото лято, готини са, но ако сте с по-малки лица, че ви са неудобни, както казва ивчето ще приличате на мухата цеце. Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 11:44 от gitadam

# 44
  • Мнения: 3 034
Какво лошо има в това спонсорката на контеса да е от друг град, то и моята е така, но в това няма нищо лошо.аз с моята си поддържам връзка и момичето е много точно, винаги когато имам нужда от съвет, тя ми помага.явно на спонсорката на контеса не й се занимава.

нищо лошо няма, разбира се.
то може да ти се падне кофти спонсор и от твоя град. така че това не е критерий.

ох, аз имам проблем с отборното състезание и много ме е яд на Орифлейм, ама .... ще гледам да не се ядосвам за глупости.

очилата с амного хубави на живо. ретро са и стоят добре на много видове лица.

искам да похваля също серията с червен грейпфрут и гинко. страхотна е. кремът е супер приятен и кожата става копринена след нанасянето му. ексфолиантът е нежен, не е с много едри частици. а миризмата на грейпфрут е много деликатна и приятна. макар че ми навява малко водкови асоциации... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт