Морето вече ни зове,а ОКТОМВРИйчето расте,ли расте!

  • 10 526
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 341
И аз досега се рових в нета за матраци и май на Магнифлекс ще се спра и за трите които ми предстоят да купувам. Peace
Герчо, вашата спалня с какъв матрак беше, спомням си че беше много доволна?

Ани, Денис е много хубаво име! Peace
Колкото до шишетата, аз не бих ги ползвала. Дори и с бебока е хубаво да ги сменяш честичко. Peace

# 226
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Добро утро момичета. sun
При нас днес се очертава хубаво време.
Ронка стискам палци за апартамента.Ама ми направи впечатление,че наемите при вас са доста високи.Тия 600 евро само за апартамента ли са или влиза и парно,ток,вода.
Аз за шишетата искам или не ще трябва да си ползвам на Томи типи.Моята свеки ми ги прати от Израел докато бях още 3 месец  Mr. Green .Радвам се че чувам само добри отзиви за рях.
Софиянки много сте хубави и тааайно ви завиждам за срещичките. Wink

Герчо честито за количката .
Исках да пиша още много неща но...забравих ги вече  Rolling Eyes

# 227
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро момичета!
Мен бебчо ме събуди рано, а като станах от сън и той се укроти.
Герчо, да ти е честита количката!!!
И на нас ни предстои смяна на матраците и сте ми много от полза със съветите, които давате ....
Колкото до шишетата, абсолютно нищо не разбирам и пак много ми помагате. Преди шестнайсет години фаворит бяха Чико и до там спират познанията ми.
anhelika, много се радвам, че си по добре  Hug
atadar , edira, Ani_Boland браво за хубавите новини от прегледите   bouquet
Джени, обещавам да се включвам по често  Hug
Пожелавам ви усмихнат и слънчев ден, каквото е времето в момента при нас !

# 228
  • Мнения: 22 887
Привет и от мен.Снощи изкарахме супер весело.Бебето е страхотно,бузесто и розово.Прилича ми на систъра.
Благодаря пак на всички за поздравите.
Аз съм с адски гърлобол и хрема,вече две нощи не мога да спя.Уж взимам някакви лекарства,ама...
Атадарче,убивам я Ковачева.Сигурно ли е,че ще лети.А какви са алтернативите,ако я нама,според нея?

Починал е Майкъл Джексън,мир на душата му. Sad

# 229
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Деси да ти е жива и здрава племенничката а ти да оздравяваш бързо. Hug
Да....лека му пръст на Майкъл Джексън. Sad  .Харесвах го.

# 230
  • Мнения: 58
Добро утро и от мен!
Пожелавам ви хубав ден момичета Hug

# 231
  • Мнения: 203
Добро утро мацки!Пожелавам Ви много хубав и слънчев ден Hug

# 232
  • Мнения: 8
Добро утро! Вкрючвам се, за да ви пожелая ден, изпълнен с много положителни емоции, и да напомня:

 lalalala  ПЛОВДИВСКА СРЕЩА ДОВЕЧЕРА В 18:30 Ч., РЕСТОРАНТ "ОДЕОН", ул."Отец Паисии" 40 (резервацията е на мое име) Nature Sunny

# 233
  • Мнения: 1 668
Ани, името Денис ми харесва много, макар и турско... За шишетата - аз сменях шишетата на иван през месец, защото иван пиеше много сокове и шишетата ни имаха често вид на немити  Joy Joy Joy заради оцветената пласмаса та хвърлях наред... Та незнам как си успяла да запазиш твоите, но не бих ги ползвала... Пласмасата старее, въдят се гадини и дори с нови биберони незнам дали ще успееш да ги докараш ... Специално с бфри не би рикувала - тези тъбички и т.н. простотийки, се чистят трудно и като нови, а си представям кво е след 2 години...
Ронка, с магнифлекс съм... Няма такъв кеф и блаженство. Първите 2-3 дни обаче са бая зор докато се свикне с него, че ти забавя движенията и като се върти от една кълка на друга е направо ужасно странно, но после като се свикне е супер... На моят мъж определено обаче не му е фаворит и във всеки удобен случай тича в спалнята да спи на пружинен  #Crazy. Та си е до човек... Отиваш в магазина и пробваш... има и по-твърди, има и по-меки.. Аз взех този, които е от 100% мемори форм и се чувствам като в облак...
divanence, на мене тези шишетанищо не ми говореха преди да започнат да се коментират в темата... така или иначе обаче имат противоколичната система и индикатора за топла храна, които ми бяха незаменим помощник при първото, та не се замислих много-много.
Благодаря на всички ви за честитките за количката. Най-голямото ми притеснение вече отпадна. Добра-лоша, вече е в детската стая и друга няма да купувам (надявам се).

# 234
  • Мнения: 22 887
Гер40,честита количка.Simple Smile дано си доволна и предоволна от избора си.
Оф,това време ми разказва играта.Гер40,ти при кой лекар си в Тина Киркова?

# 235
  • Мнения: 141
ДОбро утро и от мен!
Натъжих се от новината за Майкъл Джексън , не че съм му била огромен фен, ама все пак....
Честито на Герчо за покупките!
Ани, на мен също Денис много ми харесва , но сега като се замисля има две ударения, при турското име мисля че ударението е на Е..Имахме едни съседи ,турци, детето им така се казваше .
Момичета, чудя се за тия шишета и стерилизатори - ще ми трябват ли ако кърмя в началото?Май я обсъждахме тая тема, ама не ми стана много ясно.Стерилизаторите кои са по-хубави- за микровълнова или електрическите?Ще съм благодарна ако някой по-опитен сподели Hug
Приятно изкарване на пловдивчанки довевечера....
ХАйде и Варненки да се организираме, че изоставаме в срещите!Давайте предложения кога ви е удобно!
Хубав ден на всички Hug

# 236
  • Мнения: 1 341
Dobro utro!
От тук научавам за Майкъл Джексън(то първата ми работа е да вляза тук). Стана ми тъжно. Мир на праха му! Flowers Rose

Герчо, мерси за матрака. Още в събота ще ходим за тези покупки и ще пробвам на място.
И още един въпрос. Какъв мислиш, че е най-удачно да взема за Ема? Нейното легло си е стандартно-90/190. Мисълта ми е дали ще се чувства добре на 100% мемоти форм? И тя ще тества и пробва, ама си е дете и толкова й разбира главата.

Деси, взимай "Прополки" По аптеките ги има и са безвредни, на мен много ми облекчават гърлобола. Peace

miracle82, аз стерилизатор на първо време няма да купувам, шишета както вече казах, нааай-много едно да взема. Ей така за цвят да има. Wink

Диваненце, наистина наемите тук са скъпи, заради Еар Бъз(а и не само, във Франция принципно си е по-скъпо). В наема влиза само боклука и водата. Но ако сме изхарчили повече вода отколкото са ни шаржовете си доплащаме. Дори всеки момент чакам честитка със сумата която дължим. Дано не сме надхвърлили много(плаща се веднъж годишно).

При нас такъв дъжд се изсипва, гърми, трещи...сдухана работа.
Цяла нощ не можах да спя. Киселини ли бяха, чудо ли.. Sick
Бебока си рита подобаващо и много ме радва. Ема е особено учудена, защо бебето не й отговаря на игрите, а именно когато ми потупва корема на определено място и му казва там да й даде "5", а то не реагира. Joy

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 420
Добро утро, дами!
Настина е жалко за MJ...R P

аз понеже съм с еотдала на мащабна проучвателна дейност, може ли да попитам мамите с опит, кои памперси са им били най-добри (демек с най-малко пропуски). В Генералния чат бъка от мнения, но все пак, трябва да има марка/ и които са мааалко поне по-по от останалите newsm78 поне аз така си мисля...

Еди, мерси за инфорто по отношение на матраците, много полезно - тоюно и ние с мажо избираме в момента;-) Peace

# 238
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен!
Деси, честита племеница- да ви е жива и здрава! Аз съм леля на две сладурчета и знам, че лелите много се обичат. А ако им носим и подаръчета...  Laughing
Герчо, честита количка и на теб. Пусни снимки, че съм пропуснала да разбера каква е.
Аз утре ще ходя на оглед и шопинг, че вече ме хваща срам като гледам колко неща сте накупили, а аз нищо.  ooooh! какво ми става- не знам.

# 239
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен!
Тъжно ми стана като разбрах за Майкъл Джексън, мир на праха му Flowers Rose
Деси, Ковачева със сигурност ще пътува от 05-15.10 Rolling Eyes Някой път ще ни покажеш снимки на малката бузанка Hug
Денис, означава "море" Simple Smile.Хресва ми

Общи условия

Активация на акаунт