Редуктил - тема 7

  • 64 071
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Толкова много редуктил съм изпила,4е не си спомням от кога го пия.При мен никакви странични ефекти няма освен сухотата в устата,но ми помогна да отслабна 20 кг след раждането и винаги си го купувам когато видя че някои втален панталон не ми става:)аз съм  много доволна от тези хап4ета.Дори и когато съм хапвала повече сладко от позволеното не съм напълнявала,но само ако съм пила редуктил.Може и да си внушавам но имам усещането че увеличава метаболизма,а освен това се чувствам и по енергична:)т.е.не съм отпаднала независимо от това че не сам яла нищо цял ден!

# 31
  • Мнения: 92
аз също пих редуктил 2 месеца и при мен беше така само сухота в устата нищо друго и се чувствах енергична . сега от 1 месец съм на линдакса  и е същото дори нямам сухота и продължавам да отслабвам бавно ,но така е по-добре по голям шанс имам да си задържа теглото след това(поне така си мисля)
успех на всички нас отслабващите и много минусчета

# 32
  • Мнения: 1
Здравейте момичета , след повече от две седмици застой и доста оскъден хранителен режим  Simple Smile мога да се похваля че съм свалила 0,500 кг. Направо си е нищо но бавно и славно напред  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 16 070
Честито на именниците и семействата им.
Мамо Меци, бавно сваляме, хубавите работи бавно стават,  а толкова лесно си ги трупнахме на д-то. ...

# 34
  • Мнения: X
8 дни след спирането на Редуктила - все така запазени килца + още едно свалено. Дерзайте, мацки!

# 35
  • петрич
  • Мнения: 33
здравейте момичета трета опаковка от редуктил 10 и само от първата свалени 5 кила и след това застой мисля че не ми действат а и почти нищо не ям

# 36
  • Мнения: 47 996
Ами аз пък си ям, защото апетит имам и то страхотен newsm78

# 37
  • Мнения: 77
Здравейте момичета.И аз продължавам да пия линдакса10,но МЦ ми закъснява вече 2 дена.Вие имали ли сте закъснение и по колко?
Притеснявам се,защото винаги ми е бил като часовник,а и планирам евентуална бременост след като свърша опаковката.
Лека вечер.  bouquet

# 38
  • петрич
  • Мнения: 33
здравий seika аз съм на редуктил и мисля че в листовкат му пишеше че е възможно да има смущения  провери в листовката

# 39
  • Мнения: 26
привет от мен, вазможни са смущения в месечният... всеки  организъм реагира различно при мен се получава обратен фалц по принцип МЦ закъснява и никога не е идвал редовно ,но като започна да пия каквито и да е било хапчета за отслабване жинаги до 1 седмица ми идва така че вски според организма
пп. Честит  ДЖУЛАЯ МОРНИНГ

# 40
  • Мнения: 459
Seika и при мен има закъснение в цикъла - вече близо 10 дни, но от вчера имам напрежение в гърдите, подуване, така че момента наближава  Peace
Аз бих се посъветвала с доктор относно хапчетата, щом планираш бебче  Hug

Лек, отслабващ и усмихнат ден от мен   bouquet

# 41
  • Мнения: 77
Дойде ми. WhistlingДва дена закъснение.Ма нали съм голяма паника. Embarassed

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да споделя моя опит с редуктил и линдакса. От 4 месеца пия първо 15 дни редуктил и после линдакса 10 мг. При мен резултат имаше към края на първия месец чак, дори не мислех че ще ми подействат. Четох за всички странични ефекти, преди това пиех аптидепресанти - сероксат, спрях го и започнах с редуктила. Досега съм отслабнала с 12 кг, никакви други диети и спорт не ми помогнаха преди това. Свалянето на кг при мен е бавно, изградих си и друг начин на хранене, осъзнах че храната не е начин да преодолееш проблемите си, започнах да спортувам всеки ден, а това никога не е било преди. Наистина на мен ми действат и като антидепресанти, а желанието ми за секс се увеличи. Имах отвратителен предменструален синдром преди, сега не е така, цикълът ми се промени от 30 на 28 дни, но това е нормално като страничен ефект. Според мен редуктил и линдакса действат на всеки по различен начин, моя приятелка дори напълня и ги спря. Отслабването е доста бавно, поне при мен е така, но трябва  да се промени и начина на хранене, наистина не знам как ще е като спра да ги пия, но за мен резултатът дотук  е впечатляващ. Успех на всички!

# 43
  • Мнения: 427
                    Здравейте Муцуранки.Добре дошли на новите ни момичета.Днес се върнах.Както обещах-преди да ви "зарежа"  Mr. Green бях си върнала 2 кг/от 60 на 62/1сега съв 59,700кг.И.............този резултат.........без да отказвам любимата си биричка. Дано минусът на кг продължи още-до 52-53кг. Момичета,хапчетата действат на всекиго различно.Страничните реакции също не могат да бъдат еднакви за всички.Аз първият месец имах сухота в устата,главоболие,замайване,запек,безссъние,нервност,загуба на сексуално желание.А сега единствено съмнервна и все още не мога да спя/дори да съм пила хапа в 6.00ч./.Имах и известен период на застой/около месец/,не свалях и грам.          Споко на всички.НЯМА да се отчайвате,всичко ще е наред.   Бавно ,но славно.Утре пак ще ви пиша. И само някой да се разочарова........ще има бой по д....о.      Силни прегръдки от мен за всички ви. Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 531
elito1234 защо сменяш редуктила с линдакса? И еднакво ли ги понасяш????

Ние с мъжо започнахме да пием линдакса 10.... усещам определено намалял апетит и сухота... и вчера ми стана лошо... Установихме че въпреки липсата на апетит трябва да се хапва нещо , защото кр. захар пада и ни се мотат главите... абе изобщо не съм във възторг , вчера дори трябваше да се понатъпча да ми мине, щото бях пред колапс  Confused

Общи условия

Активация на акаунт