Редуктил - тема 7

  • 64 062
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 366
Може, но алкохолът ще неутрализира действието на препарата. Струва ми се, че цената беше над 20 лева.

# 751
  • Мнения: 427
Може, но алкохолът ще неутрализира действието на препарата. Струва ми се, че цената беше над 20 лева.
          ASSAMARIS -много ти благодаря за информацията  Hug Страхотна си  Heart Eyes
          За цената , и ац казах че не съм сигурна ,защото купувах и др. неща от аптеката.
          Моята приятелка , която ги пие също ,ми каза че ги купува за 18 лв. Но във всяка аптека има
          разминаване с +- 1,2 лв. Peace

# 752
  • Мнения: 366
Докладвам  от мястото на събитието.
"Редуктил - финито"- тъй ми рече истанбулския аптекар.

# 753
  • Мнения: 0
Здравейте,четох много по темите и реших да се включа.Няма по-добро от Линдакса и Редуктил,но тъйкато ги няма вече ще трябва да подхващаме други начини за слабеене.Идва лято и трябва да спортуваме,макар че това никак не ми се нрави(мразя физическите упражнения).Преди 10-тина години пих Мазиндол и резултатът беше около 20 -26кг отслабване за около 5-6 месеца.Тази година пробвах Линдакса 10мг ,за 4 месеца прием-9-10кг "надолу".Дано разрешат някаква нова ф-ма със състав включващ Сибутрамин.

# 754
  • Мнения: 217
Докладвам  от мястото на събитието.
"Редуктил - финито"- тъй ми рече истанбулския аптекар.


Това означава ли че вече не се продава и в Турция ?

# 755
  • Мнения: 366
Абсолютно!

# 756
  • Мнения: 0
Момичета,някоя има ли недоизпити Редуктил 10 мг или Линдакса 10мг?Склонна съм да заплатя за тях.

Общи условия

Активация на акаунт