Редуктил - тема 7

  • 64 109
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 572
ASSAMARIS, на теб разчитам да ни кажеш като се появи в мрежата. Аз имам за още 3 седмици и дано не ми се налага да го прекъсвам, че засега пу-пу-пу добре въвят нещата. От почти началото на Януари съм на диета, а от 6 Февр. включих и Редуктил. Резултата до сега -4,5кг. За някой може това да е малко, но аз смъквам бавно.
Като смъкна още 1кг. ще стигна кг., с които излязох от болницата след раждането!!! Представете си колко качих от неразумно хранене след раждането  ooooh! Цялата бременност изкарах на плодове, защото само това ми се ядеше, съответно качих нормалните 11кг..... но след това като се започнаха едни филии с  лютеница....  Animal Pig Докато ми дойде акъла вече се бях закръглила до степен търкулване.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Това си е негов проблем.  Работата ми е не само да казвам да и не , а и да звъня из представителствата и да давам точна информация на моите клиенти защо  дадено лекарство  го няма и дали ще се появи.

  Може би не е прозвучало правилно това, което исках да кажа Simple Smile
Мисълта ми беше, че инфото от вас ме обнадежди Simple Smile
А когато отидох при лекаря го подпитах с надежда и от него да чуя нещо "приятно" за ухото Simple Smile Но е естествено той нищо да не каже Simple Smile
Ние тук си споделяме неофициална информация Simple Smile
Така, че, ASSAMARIS, аз не съм оспорила истинността на това, което ти ни каза Simple Smile Дори напростив-надявам се да е така Simple Smile
Поздрави на всички!

# 722
  • Мнения: 199
Оставам с убеждението, че доста от докторите не са в час с нищо. Гледат си графиците кога са на смяна и  личните си интереси. А къде какво се случва не ги вълнува.
Да ви кажа един куриоз. Есента лежах в ендокринология заради високи стойности на Инсулин. Търсиха инсулином, който евентуално да е причината за голямато отделяне на Инсулин. По пътека трябваше да отида на преглед при неврог - чисто формален преглед проведен от завеждащия на нервно отделение, и той ме пита:- Ти с диабет ли си? казвам му - Не, с висок Инсулин съм.
При което той -Е как висок Инсулин, това е лекарство, което се дава на диабетно болните!  Този човек ме срази, само му казах да погледне изследването, което правих в София за Инсулина.
Няма да ме учуди и ако някой ендокринолог все още незнае, че лекарството е изтеглено. Щом завеждащ Нервно отд. не знае, че Инсулинът е хормон, а не лекарство за диабет, всичко мога да очаквам!
Хубавото е, че има и много съвестни е ориентирани лекари, които държат на името си, на професията си и винаги са в час и можеш да разчиташ винаги на тях. Такъв е лич. ми лекар - страхотен, млад, отзивчив, знае всичко и никога на никой не е отказал помощ или съдействие. Ако и политиците ни са като него, България ще се оправи за 1 година.

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте!
Чета ви отдавна и реших да пия и аз този Редуктил , а разбирам, че го няма по аптеките.
Какво се чува? скоро ще го пуснат ли?

# 724
  • Мнения: 366
Здравейте!
Чета ви отдавна и реших да пия и аз този Редуктил , а разбирам, че го няма по аптеките.
Какво се чува? скоро ще го пуснат ли?
Много вероятно да е скоро.

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте!
Чета ви отдавна и реших да пия и аз този Редуктил , а разбирам, че го няма по аптеките.
Какво се чува? скоро ще го пуснат ли?
Много вероятно да е скоро.

ще продължавам да ви следя, защото при вас инфото е най-актуално Simple Smile

# 726
  • Мнения: 427
Здравейте!
Чета ви отдавна и реших да пия и аз този Редуктил , а разбирам, че го няма по аптеките.
Какво се чува? скоро ще го пуснат ли?
Много вероятно да е скоро.
         Това е хубава новина.  bouquet
         А " линдакса",ще пуснат ли отново на пазара ?

# 727
  • Мнения: 84
момичета, какво стана с редуктила, ще го пускат ли, има ли някой информация, че моят е на свършване и искам да продължа поне още малко?

# 728
  • Мнения: 366
Фирмите мълчат, още не знаели нищо. На  сайта на ЕМЕА все още няма информация.

# 729
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Здравейте момичета аз съм от Пловдив и в аптеките ми казаха,че Линдакса няма да има понеже много увреждала черния дроб.Линдаксата е златно чудо Simple Smile за 5 месеца бях свалила 23кг. близо 9 месеца вече не я пия и качих 7кг,които мисля да свалям.Кажете ми някакво лекарство подобно на Линдакса

# 730
  • Мнения: 366
Здравейте момичета аз съм от Пловдив и в аптеките ми казаха,че Линдакса няма да има понеже много увреждала черния дроб.Линдаксата е златно чудо Simple Smile за 5 месеца бях свалила 23кг. близо 9 месеца вече не я пия и качих 7кг,които мисля да свалям.Кажете ми някакво лекарство подобно на Линдакса

Цитат
Този преглед беше иницииран, тъй като данните от проучването SCOUT (Sibutramine Cardiovascular OUTcomes = Сърдечно съдови последствия при лечение със сибутрамин), показаха наличие на повишен  риск от развитие на сериозни нефатални сърдечно-съдови усложнения, като мозъчен инсулт или миокарден инфаркт, при  употреба на сибутрамин-съдържащи лекарствени продукти в сравнение с плацебо.
Цитат
Европейската агенция по лекарствата препоръчва суспендиране (временно преустановяване) на разрешението за употреба на всички лекарствени продукти, съдържащи сибутрамин.

# 731
# 732
  • Мнения: 0
Някой чувал ли е дали има Редуктил или Линдакса в Турция? Все пак те не са членка на ЕС...

# 733
  • Мнения: 366
Някой чувал ли е дали има Редуктил или Линдакса в Турция? Все пак те не са членка на ЕС...

Даааа, май си права-
 http://www.ilacpedia.com/kategori/merkezi-sinir-sistemi-ilaclari … etkililer-anti-ob

До десетина дни ще проверя на място как стоят нещата и ще докладвам.
 

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 11:23 от ASSAMARIS

# 734
  • Мнения: 109
Дано да го пуснат скоро.Моля да споделите кой лекар ви изписва Линдакса?Аз имам предвид лекар, който по принцип го използва в практиката си.Искам да се консултирам със специалист преди да започна отново да го пия,ако все пак се появи по аптеките.Моля ви за координати на медици от който сте доволни и вие самите/естествено на лични /.А аз се замислям и за вариант да ползвам Лида ,защото ако не се появи по аптечната мрежа Линдакса ,спукана ми е работата  EmbarassedНякой от вас пробвал ли е с нея ,след като спряха другите ?Страх ме е защото пиейки Линдакса аз след 1 месец получавах нещо като ''буца''в гърлото,отивам на лекар там няма нищо ,но чувството е много неприятно все едно имаш нещо заседнало и не се маха .А в тези активното вещество е много по голямо количество.И преди съм питала ,но никой не сподели за подобен проблем с гърлото,затова задавам този въпрос отново.А иначе ефекта е поразителен,и за мен тези лекарства са уникални ,особено за хора който не могат да си наложат воля,както аз.

Общи условия

Активация на акаунт