Редуктил - тема 7

  • 64 183
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 366
Лидата се води като фалшив лекарствен продукт,  защото бидейки хранителна добавка съдържа лекарствено вещество, което не е обявено.

 
 
Цитат
§ 1. "Фалшив лекарствен продукт" е лекарствен продукт с посочени върху продукта, върху първичната или друга опаковка или в листовката неверни данни за неговите идентичност (напр. подвеждащо твърдение относно името, състава, количеството на активното вещество в дозова единица или други елементи), история или произход (напр. подвеждащо твърдение относно производителя, държавата, в която е произведен, държавата на произход или притежателя на разрешението за употреба). Фалшивият лекарствен продукт може да съдържа правилните съставки или други съставки, да не съдържа активно вещество, да съдържа активно вещество в различно от правилното количество или да е с фалшифицирана опаковка. Законно разрешените за употреба лекарствени продукти, с отклонения в качеството или такива с несъответствия с изискванията на добрата производствена практика и/или добрата дистрибуторска практика, следва да се разграничават от фалшивите лекарствени продукти.

Последна редакция: чт, 04 мар 2010, 19:02 от ASSAMARIS

# 706
  • Мнения: 1 520

Поздрави на твоята аптекарка от мене. Върховно предложение  - сменя се името и никой не може да разбере, че вътре има сибутрамин.
А относно" забраната" им, няма такова нещо.Временно се суспендира разрешителното.
http://www.bda.bg/index.php?option=com_content&view=article& … id=91&lang=bg

Аз в никакъв случай не казвам, че е правилно. Но явноне й е хрумнало е така. Като нищо сигурно си е практика. Щом трябва нещо да се заобиколи, не вярвам баш у нашта държавица да не го направят. В много области явно тоя начин си е практика.

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Аз пих първоначално редуктил а после линдакса около 5-6 месеца и свали около 15 кг. и бях много доволна. От известно време съм в къщи и понатрупах килца и реших пак с тях да възвърна форма и останах неприятно изненадана кото ми казаха в аптеката че са спряни Sad.Сега се чудя да пробвам ли с други хапчета и дали ще имат такъв резултат.

# 708
  • някъде
  • Мнения: 979
Оф,голям кахър  Mr. Green с тези хапчета.И аз преди две години бях смъкнала с редуктил и после нищо не качих.Преди месец реших,че искам още някой килограм да смъкна,но изненадааааааНяма ни Редуктил,нито Линдакса.И сега влизам тука да видя дали не сте открили нещо друго подобно.А докато чакам пия чай Инхуа.

# 709
  • Мнения: 0
Здравейте ,ето малко инфо относно изтеглянето на Редуктил ,Линдакса и други http://www.lechitel.bg/newspaper.php?s=1&b=217  Това е добре да се прочете от всички.

# 710
  • Мнения: 366
Дишайте спокойно. По-неофициална информация резултатите от изследванията са добри и вероятно ще ги пуснат пак по аптеките, но ще трябва да си преработят листовките. До края на март трябва да има отговор.

# 711
# 712
  • Мнения: 1 572
Дишайте спокойно. По-неофициална информация резултатите от изследванията са добри и вероятно ще ги пуснат пак по аптеките, но ще трябва да си преработят листовките. До края на март трябва да има отговор.
newsm20 Благодарско за добрите новини!
И честит 8 Март момичета  newsm51

# 713
  • Мнения: 1 520
Е, добра новина. Аз сега като ги спрях усетих как сами били опънали струната. За безсънието, и наваксването сега , дума няма да отварям. Simple Smile Прехвърлих се в друга тема за друга "мантра", ще пробвам с нея следващите месеци. Пък а дано резултатите са все така видими.

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
извинявайте че нахлувам така в темата Ви,но днес ми промениха лечението и ми останаха две опаковки Редуктил 15 мг.Ако някоя от вас иска и не може да намери понеже е изтеглен от аптеките да ми пише на лични - аз продавам моите.Тъй като правилата на форума не позволяват да се продава - цена  ще Ви пиша на лични.Ще се радвам да помогна на някоя от вас.

# 715
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
извинявайте че нахлувам така в темата Ви,но днес ми промениха лечението и ми останаха две опаковки Редуктил 15 мг.Ако някоя от вас иска и не може да намери понеже е изтеглен от аптеките да ми пише на лични - аз продавам моите.Тъй като правилата на форума не позволяват да се продава - цена  ще Ви пиша на лични.Ще се радвам да помогна на някоя от вас.


Аз искам да ги взема но не знам как да се открием пиши ми на лс

# 716
  • Мнения: 0
Здравейте момичета искам да кажа само, че хапчетата са продадени вече на една мама от форума.Благодаря на всички които ми писаха на лични.

# 717
  • Мнения: 299
Здравейте момичата
Аз съм новичка сред вас   bowuu , но искам да споделя че преди време пих редуктила и бих казала че съм доволна. Пих го около месец и свалих 6 кг. Спрях го по простата причина че тогава беше 1 блистер към 60 лв./сега не знам колко е / Наскоро родих и смятах отново да пробвам , но от вас научих че е изтеглен от аптечната мрежа. Пишете ако научите кога го пускат пак че май имало такива тенденции. Успех     bouquet  

# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Вие ме обнадеждихте, че може да има отново Редуктил по аптеките. Аз днес бях при ендокринолога си и той нищо не спомена...

# 719
  • Мнения: 366
Вие ме обнадеждихте, че може да има отново Редуктил по аптеките. Аз днес бях при ендокринолога си и той нищо не спомена...
Това си е негов проблем.  Работата ми е не само да казвам да и не , а и да звъня из представителствата и да давам точна информация на моите клиенти защо  дадено лекарство  го няма и дали ще се появи.

Общи условия

Активация на акаунт