Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 14

  • 25 766
  • 455
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
M&MDirect            Marks&Spenser      Vertbaudet      Asda                          MiniMode
       

                                          Таблици за размери:
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки




Фирми - посредници, които могат да се ползват:
Детство мое
Almuz
Rimini Kids
Empresa

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 16:03 от Mamma

# 1
  • Мнения: 117
За Танчето   bouquet
И да се разпиша с получен вчера басейн , ЕЙ ТОЗИ  http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3650244/c_1/1%7 … es%7C12107856.htm от Аргос чрез ДМ.

# 2
  • Мнения: 200
Някой ще пуска ли скоро поръчка от Amazon,искам само 1 обувки Praynig

На обяд пуснах един чифт маратонки , ако беше писала по раноо.

Вчера си взех поръчка от М&М пусната чрез Алмуз ,много съм доволна, този сайт ми стана любим , както и Амазон  Peace

Харесах си телефон , но не съм много в час с нещата  Blush , ще работи ли с наши карти или ще е нужно някакво разкодиране?
Мерси предварително на отговорилите   bouquet

# 3
  • Мнения: 7
алмуз  как смятат в момента паунда   Thinking по 2.35 ли моля тези които са получили неща тази седмица от алмуз да пишат по какъв курс са им ги хванали благодаря  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 200
алмуз  как смятат в момента паунда   Thinking по 2.35 ли моля тези които са получили неща тази седмица от алмуз да пишат по какъв курс са им ги хванали благодаря  Rolling Eyes


По курс продава на ПИБ в деня на плащане  - днес е 2.35700

# 5
  • Мнения: 307
Запис .Танче   bouquet

# 6
# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 23
Ех,че съм те изпуснала Танче Thinking
Благодаря за темичката Hug  bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Танче, мерси за темата!   bouquet
Хайде да пускат нови колекции вече, че все едни и същи неща прелиствам до втръсване.

# 11
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 361
ето ме и мен

# 12
  • Мнения: 959
е, разбира се, че и аз съм тук. За къде без мен!
Танче, благодаря за новата темичка   bouquet
и да не е само спам, преди малко получих поредният мейл от ДМ

Уважаеми клиенти,
Можете да се възползвате от разпродажбите в още три сайта-www.shop.adidas.co.uk www.asos.co.uk www.kaleidoscope.co.uk
Приятен ден!


та това е от мен за сега!

# 13
  • Мнения: 11 703
Танче   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 1 231
И аз имам проблем с плащането в сайта на "КИКЕРС". Няколко опита направих и нищо не става.....с кредитна карта VISA съм и не би трябвало проблема да е в картата. Сега се чудя дали имам блокирана някаква сума все пак  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт