Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 14

  • 25 768
  • 455
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 959
mamitt - писах ти на лични  Peace

# 451
  • Мнения: 252

Цитат
сложих играчките в кошницата, избрах безплатна доставка и при следващата стъпка за попълване на даните излезе списъка  с държави.

Вярно. Стигнах до плащане и не ми промени сумата. Само не знам дали ще приема наши карти, че се плаща през някакъв безопасен сървър или нещо такова, а в такива случаи съм изпитвала затруднения с плащането. Но ако е с безплатна доставка, то направо рай  Grinning

# 452
  • Мнения: 519
Аз също пуснах поръчка чрез Алмуз,изрових някакъв сайт за колички от Германия и те са съгласиха да я поръчат.И пак излезе по-евтино от колкото в магазина. WhistlingСега чакам да ми я доставят  Grinning

А я кажете някой сайт за колички, че сестра ми иска bugaboo bee да си вземе. newsm78

Оттеглям си въпроса - намерих я в mothercare. Embarassed Само някой да каже с коя фирма евентуално е по-добре да се поръча.
Благодаря!  bouquet

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 11:54 от enigmata

# 453
  • Varna
  • Мнения: 264
Здравейте,искам да си поръчам някои неща от адидас,бихте ли споделили коя фирма да избера.Без ДМ:)  bouquet

# 454
  • Мнения: 1 698
Здравейте,искам да си поръчам някои неща от адидас,бихте ли споделили коя фирма да избера.Без ДМ:)  bouquet
Аз направих поръчка през Алмуз, но си плащаш 4,50 паунда доставка. Иначе са много точни.

# 455

Общи условия

Активация на акаунт