помогнете ми,как да разбера

  • 27 672
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 496
Ами, бром Thinking
И после-теми като"секс два пъти месечно-нормално ли е?" в ДиС. Лоша honey, лоша

# 106
  • Мнения: 260
Хм, тази дилема си заслужава отделна тема, откъдето и да го погледнеш Simple Smile)

# 107
  • Мнения: 0
Така е, Немо
Незадоволени си ходят българските мъже

Ам тогава що във форума все жени пускат теми от типа "той не иска да прави секс с мен"  newsm78

Поне аз не съм попадал до сега на тема " тя не иска да прави секс с мен" освен по тийн-форумчетата. Ако имаш линкчета - прати ми. Плииз ! Mr. Green

# 108
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 496
Ами той отговора е много прост, Немо. Жената е вярна и за нея опцията секс е само с Него. А мъжа ако му откажат, не се главоболи с диети/прелъстяване/разговори. Просто хваща нещо прясно Wink и лесно

# 109
  • Мнения: 0
Ами той отговора е много прост, Немо. Жената е вярна и за нея опцията секс е само с Него. А мъжа ако му откажат, не се главоболи с диети/прелъстяване/разговори. Просто хваща нещо прясно Wink и лесно

Айде айде !! Гледам крилца са почнали да им никнат на повечето жени  Mr. Green Mr. Green

# 110
  • Мнения: 260
Ако жената изневерява, то положително вината е в мъжа й. Той не я задоволява сексуално и емоциално, занемарил се е и не поддържа тръпката жива.
Ако все пак отчаяно иска да спаси брака си с тази жена, трябва по най-бързия начин да отиде и да си купи секси бельо. Laughing

# 111
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 496
Ако жената изневерява, то положително вината е в мъжа й. Той не я задоволява сексуално и емоциално, занемарил се е и не поддържа тръпката жива.
Ако все пак отчаяно иска да спаси брака си с тази жена, трябва по най-бързия начин да отиде и да си купи секси бельо. Laughing



А, добър съвет.Ами разговоритге, къде ги забрави важните разговори, да се опита да я предразположи и т.н. Laughing

# 112
  • Мнения: 260
Любимият ми съвет в тази насока е - изчакайте я да изживее тръпката си, тя после пак ще се прибере при вас Wink

# 113
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 496
Умна жена си ти Wink

Общи условия

Активация на акаунт