Януари е далече, но те чакаме със трепет, мъничко човече! (8)

  • 16 050
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 693
Звънях на доц. Вили Димитрова от Фемина, тя ми каза, че и на доц. Томова е обяснила, че в толкова ранна седмица неможе да се установи такава аномалия (защото аз си мислях че съм в 12-та седмица, а според апарата на Томова се оказа, че съм в 10 с. и 2 дни). Каза че може да ме види, но поне в 13-та, 14-та седмица, нямало часове, но да отида и да чакам докато ме приеме.

Честно казано изобщо не съм очаквала доц. Томова да се представи така непрофесионално Confused

Добре, че не съм от тези дето психясват от няколко думи, че вече щях да съм в лудницата, имайки впредвид как ми го съобщи  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 44
Здравейте момичета!Първо да ви почерпя за именния си ден  Wine Glass и да честитя на всички именници и да им пожелая да са живи и здрави и всичките им желания да станат реалност.Сега малко отчет от мен-днес бях на преглед и ми пуснаха изследванията за кръв и урина и утре ще са готови резултатите.Видяхме и бебчо и е много пораснал,само дето малко се притесних че си мислех че съм вече в 12г.с а се оказа по сметките на апарата че съм в 11г.с.Но доки нищо не каза за притесняване та се надявам всичко да е ОК.Хубав ден на всички и весел празник  newsm68

# 77
  • Мнения: 373
Здравейте момичета  Hug
Първо да ви се оплача, че ме болят много 2 зъба, главата и ухото. Зъболекарката ми е на път, но се надявам да успея да си запиша час за днес, че много се притеснявам. Много ми е лошо и едва стоя на работа. Не съм била така до сега  Sick Дали трябва да говоря и с гинеколога преди да отида на зъбар  newsm78 Тя ни е близка и й имам доверие, но се чудех как е редно да постъпя  Thinking
peteteo1981, честит имен ден, да си жива и здрава, щастлива и да получиш най-прекрасния подарък през януари   bouquet
Katinche, при Томова си е доста натоварено по принцип. Аз също съм си записала час при нея за ФМ, защото я смятам за най-добрия специалист, а и предния път останах доволна. Но пък при това положение да ти каже, че няма часове ..... #Cussing out Миналата година записах час при нея за приятелка и момичето като отишло се оказало, че си взела отпуската по-рано  Twisted Evil, надявам се да не постъпи и сега така, като се има предвид, че часа ми е точно преди отпуската й Praynig
Ох, ще ми се пръсне главата Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 19
Честит имен ден на всички именници!Да сте живи и здрави!
Катинче надявам се всичко при теб да се окаже нормално и това да е фалшива тревога-умислих те тези дни!
Да докладвам и аз-от цитонамазката сега говорих с моя лекар-бактерия се оказало-стафилококи-глобули ще ми изпишел-не съм предполагала,че ще се радвам толкова че имам бактерия Grinning-не е нищо сериозно,но ми олекна.Гадно е да тънеш в неизвестност.

# 79
  • Мнения: 693
Katinche, при Томова си е доста натоварено по принцип. Аз също съм си записала час при нея за ФМ, защото я смятам за най-добрия специалист, а и предния път останах доволна. Но пък при това положение да ти каже, че няма часове ..... #Cussing out

Може би не си ме разбрала правилно.  Rolling EyesТомова ми постави безумната диагноза, а при Димитрова ще ходя за второ мнение, при Димитрова няма часове. Мисля, че Томова се представи изключително непрофесионално и няма да крия, че се разочаровах, предвид това, че сме близки. Crazy

# 80
  • Мнения: 373
Да, разбрала съм обратното Embarassed , но нищо важното е да се окаже, че е както ти казваш е безумна диагнозата. То си е за разочарование, сега се чудя дали да си остана при нея за ФМ.  newsm78

# 81
  • Мнения: 693
Да, разбрала съм обратното Embarassed , но нищо важното е да се окаже, че е както ти казваш е безумна диагнозата. То си е за разочарование, сега се чудя дали да си остана при нея за ФМ.  newsm78

Според мен е хубаво да се отиде при нея за втора или трета ФМ, заради сърцето. Ранната ФМ не е за нея, гледа само с коремен ехограф, мисля че за ранната не е достатъчно.

Може би не трябва да си влиаем една на друга с лични впечатления, всеки лекар си има издънки, ако си доволна и се чувстваш спокойна при нея отиди пак  Thinking

Извинявам се, че днес ви досаждам само с моите постове  Flutter

# 82
  • Мнения: 63
Аз също чух добри отзиви за Димитрова и си записах час при нея.Предпочитам да отида по-късно при нея отколкото да си дам парите на някой не толкова компетентен.Ще издържа още един месец,въпреки че нервите ми са доста опънати.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте момичета!   bouquet

Честит имен ден на всички именници!

Давам отчет от прегледа днес: пуснахме БХС, направихме и първата ФМ. Няма отколонения! Ембриончето е вече 6,5 см. Отговаря на 12с и 6д. Има оформена носна кост и главата му е с периметър 8,6 см. Доки ми каза да спра дуфасона и папверина, а ф.к. да продължа до 16 седмица. На преглед съм на 14.07. Това е от мен засега!

КатинчеHug как може да види нещо с коремен? Аз съм сигурна, че е фалшива тревога!

Хубва ден на всички!   bouquet

# 84
  • Мнения: 560
Здравейте!
Аз пак ще се оплаквам.
Преди ви бях казала че личната не ми даде направление за регистриране на ЖК и каза да отида последните дни преди 29-когато ми беше деня.Да но тогава си беше хванала...и беше отпрашила не знам си къде.
Обадих и се сутринта днес да се видим по-рано ,понеже е 2 смяна а часът ми е сутринта.Тя каза че не можела защото...не знам си какво там...и че доктора щял да чака до утре за направление и да ме вземе без ,а да ме таксува все едно съм с направление.И аз тъпата взех че и повярвах  #Cussing out Отивам и се червя...доктора каза че не може такива работи да стават....и ако искам да съм при него ще ми даде час чак на 9-ти.
Ей побърках се вярвайте ми.Хората вече си направиха изследванията , аз още не съм се регистрирала като бременна.Вървя си към вкъщи и рева...исках да си направя изследванията днес...исках да видя как е бебето след онази вечер когато ме боля корема  Cry ...и сега какво още 12 дни  smile3511
На това отгоре ме наваля един дъжд...и...май хормоните не ми траят вече и за всяко нещо започвам да рева  Cry

# 85
  • Мнения: 63
Зашо не си плати  и да видиш бебето?Просто за свое спокойствие.Аз първия път така направих.
И вземи си смени лекарката,защото от тая нищо не става.Може също да подадеш жалба срещу нея в здравната каса.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 245
Зашо не си плати  и да видиш бебето?Просто за свое спокойствие.Аз първия път така направих.

Точно това с помислих и аз!  Peace

Момичета, майка ми акушерка и работи в АГ отделение от 27 г., но аз си ходя в клиниката на Щерев и си плащам за собствено спокойствие!

# 87
  • Мнения: 1 456
TV ама наистина е мног зле твоята лична. Имаш още два дена да я смениш. Ако бях на твое място щях да го направя. Ами ако ти се наложи и за друго да ходиш при нея
Ужас направо  #2gunfire

# 88
  • Мнения: 560
Ами нямах пари  Embarassed Все пак уж щях да  минавам по здравната каса.За частно нямам толкова финанси да давам.Знам че е за успокоение...но на 18-ти дадох 30 лв,за мое успокоение(за да видя дали в плодния сак от 5 г.с има нещо в 8 г.с), и не мога на всеки 10 дни да давам по 30 лв за успокоение....искам но няма от къде  Cry
А личната не мога да сменя,понеже в града в който живея има само 4 лични лекари,и тя е най свястната,при все че ми е 2-рата-какво ще правя като ги обиколя всичките  Sad .А до Бургас имам само 10 лв. пътни.За всяко "запушване на носа" да давам по 10лв + 2,40 ...и това не става.Ще си остана нерегистрирана до 4 месец.

# 89
  • Мнения: 1 456
TV тогава наистина е кофти като нямаш избор, но все пак не се притеснява. И аз още не съм регистрирана като бременна и сигурно ще стане чак в края на юли, защото тогава ъсм на преглед, но аз ходя при гинеколожка, която не работи със ЗК, тъй че май личната ще ми издава направленията за хоспиталицазия накрая.
Важното е да си ходила на преглед, пък ако се чувстваш добре изследванията може и личната ти лекарка да ги назначи като се появи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт