Безплатни програми за разговори с чужбина и България

  • 76 614
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 536
Здравейте! Виждам, че тук има много български майки, които живеят в чужбина. Аз наскоро открих една онлайн програма за безплатни разговори със стационарни телефони (цъкни тук) , от която човек може да се обажда и от чужбина. Много е полезна, така провеждам всичките си разговори до България и реших да я споделя с вас. Някой знае ли други такива?
Mерси за информацията  bouquet
Аз се свързах от първият път и си побъбрихме с мойта баба в България. Grinning
След това реших да набера и собственният ми дом.телефон (в Гърция)но този път не се получи.
Не е лошо безплатното,нали няма да има изненади в тел.сметка на горката ми баба newsm78?

# 76
  • Мнения: 221
И на мен ми трябва такава програма за да говоря със стационарен в България.Двоумя се за just voip , 12 voip.Струвами се ,че тях са ползвали повечето момичета.
Ще следя темата Grinning

# 77
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 108
Аз съм ползвала поне 6-7 програми. За мен just voip е най-добрата засега. В момента съм с войпрайдер, ами ужас е,и лъжат яко. Само чакам да ми свършат парите и пак зареждам на джъствойп.

# 78
  • Мнения: 85
Както по- горе вече се каза "Няма безплатен обяд".
Подвеждаща информация е, уж е фрии, ама не точно..  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 558
doret, как лъжат от voipraider?
до сега не ги бях засичала, ама след като ти прочетох мнението реших да ги проверя: за 65мин до БГ ми дръпнаха 0,65$,т.е. удържат по 0,01$/мин, а на сайта им актуално цената е 0,008$/мин... първо си мислех, 4е на тях слагат ВАТ, но се сетих, че ВАТ си го прибират още като си купиш кредит...
аз съм доволна от качеството на разговорите и ще си остана с тая програмка. justvoip ми насичаше.

# 80
  • Мнения: 221
Момичета,имам въпрос.Заредих 10 евро на justvoip и се опитах да проведа разговор.Значи аз чувам  като ми говорят,но мен не ме чуват.Ползвам лаптоп,нямам допълнителни слушалки и микрофон,а тези които са вградени.Ползвам skype  и там нямам проблем със звука.Дали е от програмата или настройки някакви,пробвах навсякъде където се сетих.На самият тест за звука,където се записвам 10 сек. също нищо не се чува.

# 81
  • Мнения: 1 101
Аз рядко ползвам връзка през комЮтъра..
т.е. правя телефонна връзката и нямам проблем Peace Е взима 0.05 за свързване но поне връзката си е идеална Peace

# 82
  • Мнения: 558
МоРсКа СиРеНа,
и при мен така се получаваше, та пробвай с допълнителен микрофон, но и смени настройките под аудио& саунд-> микрофон-> като избереш микрофон, вместо фронтмикрофон (на windows XP ).

# 83
  • Мнения: 221
Всичко изпробвах...слушалки и микрофон си взех,не става и не става.Аз съм с Виста,и вси4ки микрофони които ми показва ги изпробвах ....е няма звук #Cussing out
Пробвах през мобилния,чудесна връзка..чуваме се перфектно,явно е от самата програма или и аз незнам от какво Thinking
А иначе нямам стационарен тук за да ползвам програмката през него .


Oправих го....Благодаря на всички отзовали се за помоща  bouquet

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 15:15 от МоРсКа СиРеНа

# 84
  • Мнения: 2 369
здравейте,аз не четох цялата тема,защото гледам става дума за стационарни телефони.искам да питам някой знае ли евтина програма за разговори към мобилни телефони в българия? аз имам и стационарен вкъщи,но баба ми има само мобилен и на нея единствено се обаждам.дали има евтин вариант?

# 85
  • Мнения: 65
аз плащам 39 Е на месец,но говоря денем и нощем с цяла Европа,но със стационарни телефони,а също така и с Америка и Канада ,но за там ми влизат и джисиемове,като в тази сума ми влиза и интернета 24 часа ползване.

# 86
  • Мнения: 750
аз плащам 39 Е на месец,но говоря денем и нощем с цяла Европа,но със стационарни телефони,а също така и с Америка и Канада ,но за там ми влизат и джисиемове,като в тази сума ми влиза и интернета 24 часа ползване.
Бре,4е това си е супер Party.Къде живееш ти?
Аз използвам този саит Peace http://www.telesconto.it/numeri_di_accesso.php

# 87
  • Мнения: 65
аз плащам 39 Е на месец,но говоря денем и нощем с цяла Европа,но със стационарни телефони,а също така и с Америка и Канада ,но за там ми влизат и джисиемове,като в тази сума ми влиза и интернета 24 часа ползване.
Бре,4е това си е супер Party.Къде живееш ти?
Аз използвам този саит Peace http://www.telesconto.it/numeri_di_accesso.php
Живея в Гърция и ми направи впечатление, че приятелите ми жевеещи извън БГ се учудват на офертата,а аз по цял ден си говоря със света ,а и в бизнеса ми върши идеална работа.

# 88
  • Мнения: 1 677
Аз си зареждам Скайпа и говоря със стационарни и мобилни в Бг.

# 89
  • Мнения: 2 369
бубето,и колко струва през скайп до мобилен телефон в българия?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт