''Парфюмни размисли и страсти'' 33

  • 18 023
  • 428
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 521
Miss Smart, честито Simple Smile предполагам имаш и парфюма и ще си ги комбинираш - с мнооого кеф Heart Eyes

После да опишеш парфюма на Дел Акуа, Карен мисля го има и дава хубави отзиви Peace
Тес, имах го, но свърши
Сега си чакам новият  Rolling Eyes
Струва ми се, че открих своето ухание
Две приятелки го имат, и на двете стои тотално различно

# 421
  • Мнения: 13 627
Мегашоп ми се обадиха 2-3 часа след като потвърдиха първият път, че го нямат вече....и видях в сайта веднага го махнаха. Нямат нито парфюма нито тестера. Стискайте палци всичко с гет да мине добре и да ми е най-накрая в ръчичките този Уиш. Аз незнам как така внезапно се запалих по него....Grinning
Този новият Хипноуз още не съм го виждала в БЗ.

# 422
  • Мнения: 0


Да се похваля, купих си от БЗ крема за тяло на Клоето
Няма такъв кеф Heart Eyes

Мис Смарт, моля да кажеш нещо повече - аромата идентичен ли е с този на парфюма? Каква е цената в БЗ? Че аз го срещнах за първи път в едно магазинче в Дубровник за "хубавата" цена от 45 $. Confused
И за мен Клое е моето ухание, поне за момента и за този сезон. Heart Eyes

# 423
  • Мнения: 212


Да се похваля, купих си от БЗ крема за тяло на Клоето
Няма такъв кеф Heart Eyes

Мис Смарт, моля да кажеш нещо повече - аромата идентичен ли е с този на парфюма? Каква е цената в БЗ? Че аз го срещнах за първи път в едно магазинче в Дубровник за "хубавата" цена от 45 $. Confused
И за мен Клое е моето ухание, поне за момента и за този сезон. Heart Eyes

И тук го има, http://www.fragrancedirect.co.uk/Chloe/Chloe-2008-Body-Lotion-200ml/invt/0013049

# 424
  • Мнения: 4 202
Момичета, заповядайте в Новата тема  newsm51

# 425
  • Мнения: 683

[/quote]Първо здравейте момичета и аз влизам във вашата темичка т.к.много обичкам тези ароматни нещица Laughing,а сега един въпрос бихте ли ми казали колко излиза доставката в мегашопа защото в ценови разпис за доставка чета едно а после казват че се доставя с еконт и още едни доставчици които вземат доста скъпо,ще съм много благодарна за отговора,

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 12:27 от ekaterina II

# 426
  • Мнения: 683
ама че съм досадница,още не съм влезнала а вече ви засипвам с въпроси  Laughing,та другият въпрос е някой ако е ползвал halloween na J Del Pozo да ми каже дали е траен  Hug

# 427
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Не виждаш ли, че пишеш в старата тема?

# 428
  • Мнения: 683
Не виждаш ли, че пишеш в старата тема?
не наистина не видях защото цитирах,а като цитираш направо те праща да пишеш  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт