Гиназол

  • 121 731
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 153
Аз скоро ползвах "Гиназол" и имах съвсем лек дискомфорт, който бързо отшумя. Преди няколко месеца пак слагах, но не помня да съм имала неприятни усещания.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 53
Аз искам да попитам дали при ползването на този крем, освен неговото изтичане някой е получавал и навлажняване. Не мога да преценя дали е от самото лекарство, но около самата превръзка ми беше понамокрено малко бельото?

# 32
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз искам да попитам дали при ползването на този крем, освен неговото изтичане някой е получавал и навлажняване. Не мога да преценя дали е от самото лекарство, но около самата превръзка ми беше понамокрено малко бельото?

Да, възможно е, не се притеснявай.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 53
Благодаря много за бързия отговор Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте  Simple Smile
От доста време следя вашият форум и най-накрая реших да си направя регистация.
Значи искам  да попитам
Кое е по-ефикастно от  Гиназол или новото лекарство Залаин за гъбичките?
Аз ползвам Залаин,но съм още в началото за да кажа дали съм доволна.
Искам да чуя вашите мнения по въпроса  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 397
Здравейте  Simple Smile
От доста време следя вашият форум и най-накрая реших да си направя регистация.
Значи искам  да попитам
Кое е по-ефикастно от  Гиназол или новото лекарство Залаин за гъбичките?
Аз ползвам Залаин,но съм още в началото за да кажа дали съм доволна.
Искам да чуя вашите мнения по въпроса  Simple Smile

Ползвала съм съмо гиназол началото на март месец,т.е четвърти месец от бременността-доволна съм, подейства ми.Другото лекарство не ми е известно.
Но съм против самолечението-нека лекаря прецени кой от препаратите ще ти подейства по-добре на теб.Ако се наложи нека ти вземат секрет и да преценят според микробиологията.

# 36
  • Мнения: 7
Снощи си поставих гиназола, но днес сутринта в тоалетната май изтече всичко  Sad Дали това се е случвало на някоя от вас? Ще се радвам, ако някой ми отговори.  newsm78

# 37
  • Мнения: 397
Е, той няма как да си седи вътре постоянно Laughing Спокойно, изтича си, нормално е-все нещо е останало, а и той е действал цялата нощ.Аз го поставях бременна, както споменах и ходих два-три пъти до тоалетната през ноща, та изтече на порцийки рано-рано Simple Smile

# 38
  • Мнения: 7
Е, той няма как да си седи вътре постоянно Laughing 
То и аз това си мислех.. и все пак мерси за отговора, защото малко се панирах.  Hug

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте  Simple Smile
От доста време следя вашият форум и най-накрая реших да си направя регистация.
Значи искам  да попитам
Кое е по-ефикастно от  Гиназол или новото лекарство Залаин за гъбичките?
Аз ползвам Залаин,но съм още в началото за да кажа дали съм доволна.
Искам да чуя вашите мнения по въпроса  Simple Smile

Гиназол е по добар!

# 40
  • Мнения: 227
На мен Гиназола изобщо не ми подейства.Явно при всеки е различно.

# 41
  • Мнения: 2 166
Аз искам да попитам дали при ползването на този крем, освен неговото изтичане някой е получавал и навлажняване. Не мога да преценя дали е от самото лекарство, но около самата превръзка ми беше понамокрено малко бельото?

Да, възможно е, не се притеснявай.

Дано да е нормално...и аз имам същите последствия  Praynig

# 42
  • Мнения: 22
Залаин ми помогна много. Доста се притесних, защото на втория ден имах парене и изтичане на лекрството, но оттогава нямам бяло течение. След седмица поставих още една таблетка. Не знам дали ползите са пряко от него, тъй като правих много ълго лечение и преди това, но като цяло съм за.

# 43
  • България <3
  • Мнения: 327
Извинявам се, че вдигам стара тема, но исках да попитам нещо. Не съм сигурна дали го сложих правилно тоя крем - като го извадих, дръпнах дръжката, вкарах го, но не до наребреното, ами колкото успях, може би 1-2 см преди това наребреното накрая към дръжката и натисках дръжката до края, но като го извадих имаше малко количество останало от крема вътре, кoeто после пак пробвах да натисна дръжката навътре, но не искаше да излиза остатъка от крема. Thinking Също така според картинката трябва в седнало положение с единия крак вдигнат, но аз го сложих в легнало положение, направо като си легнах да спя. Виждам, че на някои им се е разтичало - сутринта като ходих до WC нищо не изтече. newsm78

# 44
  • Мнения: 407
Не си спомням точно колко успях да го вкарам ,но лекаря ми каза да е до там до където ми е комфортно ,но колкото се може по-навътре.Когато го изкарах и при мен беше останало още малко,но беше съвсем малко на върха ,където са дупчиците.Още на другия ден като станах и се получи изтичане.Ако наистина мислиш,че не си направила нищо изчакай няколко дена и повтори или най-добре се посъветвай с лекаря си.

Общи условия

Активация на акаунт