Детски рожден ден във Варна

  • 66 425
  • 466
  •   2
Отговори
# 45
сетих се кои са тези луди глави. Но маи са доста мърляви. Моят си ще стане на годинка април и маи ще го напртави в гес.
само се чудя дали да поканя палячо че ще има и по големи деца

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Тази сладкарница ГЕС не е ли на ул. Брегалница срещу студ. общежития?  newsm78

ДА

Може ли да кажеш повече подборности, цени и т.н.

# 47
  • Мнения: 705
аз не съм ходила в ГЕС на РД и не знам как са цените, но лично на мен не ми харесва това, че самата сладкарница е доста малка - има, няма 10 кв.м площ за игра. просто не знам какво могат да правят децата там, а няма и никакво дворче ако времето е ясно да излязат навън. иначе от тортите им съм яла - наистина са много красиви и вкусни.

# 48
  • Мнения: 18
Цитат
Поканихме си "Луди глави" и децата се забавляваха доста, но честничката да си кажа, от Мимо шоу сме доволни повече.
Мимо шоу и Клоуна Мимо едно е също ли е?

# 49
  • Мнения: 8 769
Тази година празнувахме на Кейти рд в кафето на Гранд хотел Варна, до детския кът.
Доволна съм, защото децата си поиграха в незадимена обстановка, на широко. Тя си избра "Принцеса парти". Атрактивното беше рисуването по лицата, но игрите им куцат много. Само две игри на музика имаше...абе не ми хареса чак толкова много, за 5 лв. можеше да се понапъне "Принцесата" и още. А може би не е имало много игри, защото повече им рисува по лицата...не знам.
Менюто обаче е безобразно. Сандвичите и пиците като изстинат стават на подметки, и не са и вкусни. Децата не ги ядоха, родителите се справиха с тази задача. Успяхме да си извоюваме наша си торта, защото бях чула, че техните торти не били добри. А на всичкото отгоре нямат и голям избор-три вида торта за момиче, три за момче. Само по 12 парчета, обаче. Ако искаш за повече -може да си поръчаш две торти. Wink
Та так, там става за рд, ако си затворите очите за храната, най-вече.
Мисля, че наемането на аниматор не е задължително.

# 50
  • Мнения: 3 211
В събота бяхме на детски рожден ден в ресторанта на х-л Сити Планет в Чайка. Много е приятно там. Аниматорката беше малко скучна (не знам от къде), но мястото е много подходящо за целта.
А има ли детски кът?

Тази година празнувахме на Кейти рд в кафето на Гранд хотел Варна, до детския кът.
Доволна съм, защото децата си поиграха в незадимена обстановка, на широко. ...
И аз си мисля за Гранд-а, но нещо менюто не ми вдъхна доверие, но пък обстановката е много приятна.
В пицария Тримата мускетари има отделна стая за детски РД, но няма никакви играчки. Може пък да са някъде прибрани, не съм питала.
На миналия РД на Габи бяхме в Донатело, децата много хубаво се забавляват там, възрастните има какво да ядат и пият, ама много често ходим там, ако случиш да има и друг РД, става много тясно в детското кътче.
Старият град беше добра възможност, но вече е затворен или вече е само кариоке бар, нещо подобно.
Щели да отварят някаква сладкарница във Възраждане, някой знае ли нещо?

# 51
  • Мнения: 2 922
В събота бяхме на детски рожден ден в ресторанта на х-л Сити Планет в Чайка. Много е приятно там. Аниматорката беше малко скучна (не знам от къде), но мястото е много подходящо за целта.
А има ли детски кът?


Няма  Tired То си беше в ресторанта към хотела, а домакините бяха наели аниматор.

Наскоро бяхме на р.ден в детски клуб Арлекин. За втори път ходим там на рожден ден и сякаш ми допада...
Храна, напитки, торта и анимация - всичко е от тях. Анимацията е от деца и е интересно. 

# 52
  • Мнения: 28
Да, Мимо шоу и клоуна Мимо са едно.

# 53
  • Мнения: 705
Щели да отварят някаква сладкарница във Възраждане, някой знае ли нещо?


сигурна съм, че тук имаше съвсем скоро още една тема за РД във варна, но сега не мога да я намеря newsm78 newsm78. беше стара тема с нови мнения. в нея някой казваше за нова много хубава сладкарница във Владиславово, обаче. сигурно е същата  newsm78. ако някой знае -   bouquet

# 54
  • Мнения: 3 211
Наскоро бяхме на р.ден в детски клуб Арлекин. За втори път ходим там на рожден ден и сякаш ми допада...
Храна, напитки, торта и анимация - всичко е от тях. Анимацията е от деца и е интересно. 
И аз ходих там, но нещо не ми хареса. Аз все гледам ядене да има, пък те едни сандвичи, оскъдни, а пък скъпи. Иначе децата се забавляваха (но имаше какво да се желае още по анимацията). А пък накрая сметката беше доста висока.
В Алиби и аз ходих на РД, беше много весело, но е за деца поне над 2 клас.
И понеже РД на Габи наближава - 15 март, взех сериозно да се оглеждам и замислям и смятам да подбутвам темата, дано някой се изкаже с нови впечатления, ново заведение с детски кът или някоя просторна сладкарница Thinking

# 55
  • Мнения: 8 769
Наскоро бяхме на р.ден в детски клуб Арлекин. За втори път ходим там на рожден ден и сякаш ми допада...
Храна, напитки, торта и анимация - всичко е от тях. Анимацията е от деца и е интересно. 
Аз също бях през Янувари там, но не ми хареса, честно казано. Храната е посредствена (точно както в Гранда) а анимацията изобщо не ми допадна. Важното е обаче на децата да им хареса. Аз казвам личното си мнение. Peace

# 56
  • Мнения: 3 927
Щели да отварят някаква сладкарница във Възраждане, някой знае ли нещо?


Аз знам Wink
Още не е готова, ще е на цеха за торти "Вики", ще се намира на следващата автобусна спирка след Кауфланд, под някакъв нов жилищен комплекс (май Орхидеите се казваше, не помня точно  Confused)
Всъщност на това оголеното пространство отляво на пътя (околовръстният) след кръстовището на Кауфланд се строи някакъв център, но от октомври не съм минавала точно през тази отсечка и не съм забелязала дали има строеж (все свивам за кауфланда надясно  Simple Smile).

# 57
  • Мнения: 3 927
И само за инфо: днес сутринта отскочих до Бизнесхотела (до Полиграфия) да питам на 4 очи за рожденните дни. Ето цени:

куверт за 1 дете - 7 лв
куверт за родител 8 лв.
куверт за 1 дете + 1 родител - 14 лв.

Храната за децата е на блок маса: сандвичи, пици, разни гризки, пуканки, сладки и солени хапки, по един натурален сок и чаша вода. На възрастните се полагат 2 топли напитки.
Провеждат се само събота или неделя, времетраене до 4 часа. Едното парти е сутринта, другото следобед.

Ако родителите искат аниматори/клоуни - те се заплащат според тарифата за съответното парти - ползват услугите на Парти Джак.

Телефонът на хотела е на рецепция 683 000, Радост се нарича девойката организаторка.

# 58
  • Мнения: 529
И само за инфо: днес сутринта отскочих до Бизнесхотела (до Полиграфия) да питам на 4 очи за рожденните дни.


 Вчера бяхме на детски рожден ден там.  Храната е вкусна, има достатъчно място за игра, чисто е. Нямам никакви забележки.

# 59
  • Мнения: 3 211
Придърпвам тази стара тема за нови места и впечатления Laughing
Габи има РД на 15март, така, че нямам никакво време и тази съб и нед ще обикалям заведения.
Много се надявам някой да даде нова идея.

Общи условия

Активация на акаунт