Детски рожден ден в Пловдив

  • 204
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 988
Здравейте, синът ми през юни навършва 8 години. Искам тази година нещо по- нестандартно, но не знам още какво. Наскоро бяхме на РД с дъщеря ми в работилница "Гуш", където децата сами си направиха пица и им беше много забавно.  Ще ми се да е нещо подобно, но да има повече пространство, защото там е малко тясно, а и сякаш е подходящо за по- малки деца.Той  харесва по- семплите неща, така че не държа мястото да е някое помпозно.
Дъщеря ми пък е обратното. Става на 4 години в началото на юли. Нейното парти ще е в типичен стил на принцеса. Бих се радвала за нея да ми препоръчате по- луксозен парти център, където да мога да се развихря с украсата, с аниматори и т.н., но и да има достатъчно място за възрастните. Държа да е просторно и да има възможност да включа всякакви забавления за децата.
Някои има ли идеи?

# 1
  • Мнения: 1 276
За момчета се сещам лазерни игри (има в ТонБонбон до Лекси), кино, софтбол/пейнтбол (не знам дали е подходящ за тази възраст де, трябва да питате), пикник в парк Розариум или парк Лаута (има обособени беседки и тревна площ около тях за целта), въжения парк (пак в Лаута).

За момиченцето, освен Тон Бонбон, друго пО така не се сещам. Може пак някъде на открито, като отделно си наемете аниматор.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 15:36 от Мила Атова

# 2
  • Мнения: 10 593
Момче и готвене .. трудно ще е интересно на приятелите му. Момчетата са по движението - виж в зала сила организират РДта, на картинга може, на стената за катерене, боулинг, на розариума също сме правили голяяям пикник, но маса запазваш в 7 сутринта 😁
Въжения парк също е готино...
За малката си харесай детски център близо до вас, винаги може всякакви украси и теми. Но може да имате проблем с децата, които иска да покани, ако са тръгнали по морета и баби вече юли ..

# 3
  • Мнения: 1 988
Надявам се поне част от тях да са тръгнали, защото вече си е набелязала 40+деца, а те имат братя, сестри. Аз винаги каня всички. Накрая цял ресторант ще ми трябва. Синът ми, ако зависи от него, не иска парти. Иска си само подаръците. Този не харесвал, онзи го дразнел....

# 4
  • Мнения: 10 593
Да бе, за 4годишно ще поканя 40+ деца, че и с родители... то това сватба... няма много смисъл. Ама вие си знаете. 10 деца да се видят, да ги направят принцеси, да подскачат малко и толкоз. За 4 годишно ще е прекалено много емоции и после прекалено много рев... Точно с 4-г принцеса съм го играла...
За момчето, ако правиш такива грандиозни партита, нормално да не иска, момчетата не са по тая част.  Затова предложих РД с някакъв екшън - правят квото там, хапват торта и кой от къде е. Няма парти.
Ми то на 4 и н 8 като правиш грандиозни партита, по-нататък какво? Ще вървят към скучни, като няма накъде да надграждаш 😉

# 5
  • Мнения: 1 801
За момиче, бяхме в Тон Бонбон в МОЛ Плаза тази година. Имат предложения за различни герои, тематично парти, хубаво беше. Но повече от 10 - 15 деца там е трудно. Знам за някакъв нов детски център в Кючук Париж, някъде до Кауфланд. Не съм ходила. Бил много голям и модерен.

Общи условия

Активация на акаунт