Хайде да откажем цигарите завинаги!-5

  • 16 063
  • 439
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 406
Баба Здравка-Баба Мравка,  нали това казвах, че се чудя откъде ми е хвръкнала тази идея в главата  Joy

Аз съм пробвала навремето постепенно да откажа цигарите, но не става.
Един, два дни по-малко цигари и на третия, че и в много повече от преди да ги намаля

Момичета, лек и бездимен ден   bouquet

# 436
  • Добрич
  • Мнения: 757
Здравейте, железни  Hug отдавна не съм се вясвала  Embarassed но защото започнах работа и нямам достъп до интернет там, в къщи набързо ви прочитам донякъде даже  Crazy влизам само да докладвам, че още държа фронта  bowuu  въпреки предизвикателствата, които ми предоставя живота
добре дошли на новите железни лейдита  Hug

# 437
  • Мнения: 2 099
...
Аз съм пробвала навремето постепенно да откажа цигарите, но не става.
Един, два дни по-малко цигари и на третия, че и в много повече от преди да ги намаля
...

И моят опит е такъв като на Джери. Полярно противополажен е - препушване до безсъзнание Rage, в комбинация с пийване. На другия ден целият ти организъм възстава срещу цигарите. И докато се обърнеш - парвият гаден ден минал в безсъзнателно "Грабвайте телата". Битката е за втория и за третия, в които си е мъка, но не бива да се докосва цигара.  BangheadНататък потръгва.
Весси, така се радвам на всяка лентичка с повече от 7 дни!  Та ти си шампион, преминала си рубикона smile3525
Никой нищо ни отговаря за дамските следобедни костюми - какви са материите, цветовете, кройките, цените, къде да ги търся утре Shocked Нали ще си възнаграждаваме куражите

# 438
  • Мнения: 1 163
Весси браво на теб. Все така да продължаваш и като имаш време непременно пиши.
Venus Doom ако ше довадяш у нашия край пиши да ти дам телефон да се видим аз засега съм си у Варна хич няма да мърдам освен ако някой не ме покани някъде.
Вчера си купих и витамин С с удължено освобождаване за пореден път се чудя как леко ми минава вирус или настинка незнам какво е точно. Довечера ша пека пипер при мама на село а другата седмица чакам сушуарчето за изправяне.
Трябва да ви кажа, че откакто непуша по лесно издържам на глад. Учудващо но факт. newsm78 newsm78
Jerry F и при мен тая тактика не подейства. Особено че пропуших след като не бях пушила един два месеца незнам точно колко и си казах кво толкова една цигара да ама една цигара днеска. След два дена си казах кво толкова още една цигара и капанчето щрак отгоре ми. После по пет и накрая до десет а и дни  имаше в които си пафках една кутия на всичкото отгоре се чуствах виновна че пуша а като пушех пет цигари чаках с нетърпение идването на часът в който ще си пална цигарата.
Баща ми не пуши от седем осем години. РЕЦЕПТАТА Е НЕ ПАЛЕТЕ НЕ ПАЛЕТЕ НИКОГА ПРЕЗ ЖИВОТА СИ.
Баба Здравка-Баба Мравка аз тоалети няма да купувам сега. Дупето ми и корема са пораснали ще чакам малко да се повталя ама пък за обувки, маратонки, парфюмчета или други глезотиийки не ми пречат. Като купиш кусутума пофали се да го видим и ние.

# 439

Общи условия

Активация на акаунт