подсъзнанието може всичко 16

  • 96 591
  • 461
  •   1
Отговори
# 375
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
А на мен ми идват разни идеи, които могат да се превърнат в източник на приходи  Peace

# 376
  • Universe
  • Мнения: 1 556
момичета, привет  Hug

една приятелка днес ми разказа, че на новолуние си е намислила някакви желания (аз я зарибих за новолунските желания  Crazy) и три от желанията са се "сбъднали", но абсолютно противоположно на това, което си е била намислила... каква може да е причината, каква грешка при формулирането на желанията би довело до сбъдването им, но наопаки  Thinking  много ми е любопитно, идеи?  или да почва момичета да мечтае по пълнолуние  Crazy

Законът на привличането реагира на всяка вибрация, която изпращате – положителна или отрицателна – и по този начин я умножава. Запомнете - той просто  РЕАГИРА.
Каквото посееш в съзнанието си, това ще покълне в житейския ти опит.
1.Думи, които ви карат да постигнете нежелани ефекти НЕ, НЕДЕЙ, НЕ ИСКАМ.                                            
Да започнем с малка демонстрация – „НЕ МИСЛЕТЕ ЗА СТАТУЯТА НА СВОБОДАТА!” – знам че току-що направихте точно това – двете съставки на вашето същество(съзнателна и несъзнателна) моментално са зачеркнали  не - то в горното изречение.
Законът на привличането реагира по същия начин като съзнанието ви и чува тъкмо обратното.   




В. ПОЗВОЛИ МУ ДА СЕ ОСЪЩЕСТВИ

1.Позволението предполага отсъствие на съмнения /”Точно аз ли ще спечеля”, „Точно на мен ли ще се случи!”/.  Позволението предполага отсъствие на негативни вибрации /”Аз съм такъв Марко Тотев!”/.                               
Най – често източник на съмнението /съответната  негативна вибрация/  са собствените ни  ЗАКОСТЕНЕЛИ ПРЕДСТАВИ. Те се появяват след думичката ЗАЩОТО, в комбинация с  „НЕ МОГА” , „НЯМА ДА СТАНЕ”                                                                      
Ще ми се да напиша книга, но НЕ МОГА, ЗАЩОТО нямам висше образование.                                                                                                     
Искам да имам стройно тяло, ама това НЯМА ДА СТАНЕ, ЗАЩОТО в нашия род всички са дебели.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430717.msg12565137#msg12565137


# 377
  • Мнения: 1 652

darena специално благодаря за цитата за Сатурновата дупка/криза. Честито ти измъкване Grinning Кажи ми че се чувстваш като нова, преродена   Grinning
И аз съм вътре с двата крака.  Rolling Eyes Това обяснява настроенията ми в последните 2 седмици.   bouquet
Има още месец докато се източи и изляза от нея ..  Tired

fastuche,  не знам дали съм излязла, защото пише, че продължава и след рожденния ден сатурновата дупка. Засега поне се надявам да не се разболявам. Във всеки случай съм се чудила и друг път, че около рожденният ми ден не ми е така весело, както би трябвало да бъде и сега си го обясних. А освен това бяхме коментирали и в първите теми, че в дните около рожденните дни и Коледа, човек трябва да е много позитивен и всеопрощаващ, да посрещне тези празници с мир в душата и обич. На трапезата трябва да има от всичко- особено на коледа. Както посрещнеш тези празници- такава ще ти е и годината. Енергетиката около тези празници, /както и всички други/  но най-вече тези двата е много определяща- "Ден година храни" е вярно за тези дни. Колкото радост има човек около тези дни, толкова ще има и през годината.

VIKI -  Hug поздравявам те!

Lilian , дафиновия лист  свеж ли трябва да е или може и изсушен. И това сгъване на три не ми стана ясно- на триъгълник или просто на три листа newsm78

# 378
  • София
  • Мнения: 606
darena Изсушен също става, ами листа се свива на три равни части като на хармоника. И после още веднъж.

# 379
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Понякога сутрин, четейки темата, или по някое време на денонощието,  ми се налага да търся определен вид молитва.  И,тъй като, книгите не винаги са до мен, а понякога нямам врема за разхождане из сайтовете, направих следната извадка, която , надявам се, ще Ви е от полза  Peace

МОЛИТВИ ЗА ВСЯКА ПОТРЕБА
/по "ЛЕКУВАНЕ С АНГЕЛИТЕ" - ДОРИЙН ВЪРЧУ/



1.Молитва да намерите вашият любим
Скъпи Господи,
Аз моля Теб и ангелите на романтиката да ми помогнете да бъда в прекрасни любовни отношения със моя любим. Моля дай ми ясно ръководство да намеря моя любим, и ми помогни да се срещнем и да се радваме един на друг без отлагане. Аз моля за Твоята помощ във създаване на условия, така че аз да мога да бъда в тези чудесни любовни отношения веднага. Моля, помогни ми да излекувам и освободя всички блокажи в ума, тялото и чувствата, което да ме направи да се радвам на голяма любов. Моля, помогни ми да чуя и следвам Твоето божествено ръководство, което ме води да намеря и се радвам на нова любовна връзка. Аз зная, че моя любим ме търси със същата сила, с която аз търся тази личност. Ние и двамата Те молим да ни събереш заедно и да ни помогнеш, да знаем и да разберем благословията на голяма любов Благодаря Ти!

2.Молитва за излекуване на съществуваща любовна връзка
Най-скъпи Господи,
Аз моля Теб и ангелите да ми помогнете да оправя моя любовен живот. Аз съм готова да оставя всяко непрощаване, което аз може би изпитвам към мен самата и към моя партньор, и моля, ангелите да ме изчистят от всичкия гняв или възмущение. Сега моля, помогни на моя партньор и на мен да се виждаме един друг през очите на любовта. Аз моля всички резултати от нашите грешки да бъдат отменени по всички направления на времето. Моля, работи със моя партньор, така че ние да сме в хармония, романтика, приятелство, уважение и голяма любов един към друг. Моля обнови нашата любов. Благодаря Ти!  

3.Молитва за зачеване на бебе
Скъпи Боже,
Ние имаме толкова много любов да дадем, моя съпруг и аз искаме да споделим нашата любов с едно бебе. Ние молим Теб и ангелите да ни помогнете да забременея. Моля, изпратете един от вашите най-светли и най-щастливи души в нашия живот. И нека това същество стане нашето бебе - дете. Благодаря ти!

4.Молитва за оправяне на родителско - детски отношения
Най-скъпи Господи,
Моля, помогни на моите деца и на мен да имаме хармонични отношения. Аз моля Твоята помощ за излекуване, на всички страхове, които се намесват между мен и децата ми, за да изразим любов един към други. Моля, помогнете на децата ми да се съсредоточат и чувстват щастливи. Моля, помогнете на моите деца да ме приемат както и моето положение. Аз моля, Теб и ангелите да помогнете на децата ми и на мен да оставим нашата непримиримост и негодувание. Моля, помогнете ни да имаме близки и любящи отношения. Амин!

5.Молитва за проблеми на поведението през детството
Скъпи Господи,
Помогни ми да разбера моите деца. Аз моля, Ти да обградиш децата ми с любов, мъдрост и разум. Моля помогни на моите деца да разберат и поемат отговорност за своето поведение. Аз моля Ти да ръководиш децата ми да направят разумен избор, основан на любов, не на страх. Аз моля, Теб и Архангел Михаил да изчистите децата ми от всяка привързаност или блокиране, което би могло да се намеси в тяхното щастие. Благодаря Ти!

6.Молитва за уреждане на семейни отношения
Скъпи Господи,
Аз зная, че моето семейство и аз имаме ангели пазители. Аз моля, тези ангели пазители, да ни помогнат да излекуваме нашите проблеми и неразбирателство. Моля, помогни ни да изоставим всеки гняв, или непрощаване. Аз моля всички резултати от моите грешки да бъдат изчистени и опростени от всички участващи. Моля помогни ми да се откажа от всяко осъждане което аз мога да имам към себе си и други. Аз моля, нашите ангели хранители ясно да ни показват твоите насоки, като знаем, че Твоята воля , за нас е мир. Благодаря ти!

7.Молитва за един член на семейството
Най-скъпи Господи,
Моля те помогни на член на моето семейство, да почувства мир и щастие, в това време. Аз те моля да изпратиш на члена на моето семейство, много повече ангели, да го успокоят. Моля те, обгради цялото мое семейство с една изключителна грижа на твоята Божествена любов. Помогни ни да се успокоим и да имаме вяра и доверие. Моля, дай ни знак за твоята любов, така че, ние да можем да се избавим от нашите страхове. Благодаря за цялата твоя лекуваща любов!

8.Молитва за приятелство, което е свършило
Възлюбени  Създателю,
Аз знам, дълбоко в мен, че моето приятелство с .................................... е свършило. Аз моля твоята помощ, за да приема това преминаване с благодарност и мир. Аз моля Теб и ангелите, да ми помогнете, да бъда честна по един обичащ начин, към самата мен, и към моя приятел. Моля, помогни ми да бъда искрена със себе си, така че, моите действия да произлизат от любов, вместо от страх, вина или задължение. Моля, успокой моя приятел, така че, и двамата да можем да приемем тази промяна по един положителен начин.

9.Молитва за привличане на нови приятели
Най-скъпи Господи,
Сега аз виждам себе си, заобиколена от обичащи приятели с които аз споделям много общи неща. Аз мога да почувствам присъствието на нови приятелства с души с еднакво мислене и моля, за твоята помощ за да се прояви това видение. Моля, помогни ми да срещна нови хора, които са положителни, с духовни склонности, положително съзнание и приятни. Моля те, помогни ми да зная, че аз заслужавам любовта и вниманието на тези нови приятели. Много благодаря!

10.Молитва за изчистване въздействия от миналото
Най-скъпи ангели,
Аз съм направил грешки, по начина по които се отнасях към тялото си, и аз моля, всички последици от тези грешки, да бъдат изчистени и забравени във всички направления на времето, за всеки който е участвал

11.Молитва за здраве и излекуване
Скъпи Господи,
Аз зная, че Ти си ме създал в един съвършен образ и Твое подобие. Аз моля, Теб, Светия Дух и Архангел Рафаел, да ми помагате да знам и да изпитам това здраве, в моето физическо тяло. Аз съм готов да изоставя всички мисли и поведение, които създават илюзия за заболяване и мъка. Аз знам, че Ти си Всеприсъстващ, следователно присъстваш във всяка клетка на моето тяло. Моля те, помогни ми да почувствам Твоята любов в моето тяло, така че, да мога да зная, че ти ме поемаш в твоите обятия, точно сега. Амин!

12.Молитва за здравето на  любим /а
Възлюбени Господи,
Благодаря Ти, че изпрати Архангел Рафаел и лекуващите ангели до леглото на моя любим. Сега аз виждам, че Ти, Светия Дух, Рафаел и ангелите сте прегърнали моя любим. Аз си представям моя любим, да се усмихва и се чувства добре. Знам, че наистина, моят любим е много добре сега, и аз моля Твоята продължаваща помощ, така че, ние може да реализираме този мир и здраве в нашето ежедневно изживяване. Да бъде твоята воля.

13.Молитва за отстраняване на токсични храни и напитки от менюто
Моля скъпи ангели, обградете ме с вашата  лекуваща енергия и ми помогнете да се излекувам от ненаситно желание за нездравословни храни и напитки. Моля, отстранете моето желание за токсични субстанции, и ми помогнете да имам мотивацията да живея и се храня здравословно. Моля, ръководете ме когато пазарувам, приготвям и се храня, и ми дайте ръководство как да живея без да замърсявам себе си и моя свят. С голяма любов и признателност, аз ви благодаря.

14.Молитва за тегло и апетит
Най-скъпи Господи,
Днес аз насочих моето намерение, така че, моя апетит за храна да бъде единствено за здравословни и леки храни и напитки. Аз съм готов да оставя всеки страх, които ще ме направи, да искам да преяждам. Аз знам, че Ти ме ръководиш във всеки един момент на моя живот, включително и времето, когато ям и пия. Аз моля Ти да продължаваш да ме благославяш с Божествена мъдрост и мир, така че, всички мои решения, относно консумиране на храна и напитки ще дойде от моето по-висше аз. Благодаря Ти и Амин!

15.Молитва за проблема - спане
Към моя създател.
Моля, помогни ми, да имам спокоен и здрав сън, тази нощ. Аз моля, за един ангел пазител, който да бъде поставен на север, юг, изток и запад в моя дом през нощта. Аз визуализирам домът ми, заобиколен от Божествената Бяла светлина на твоята закриляща любов. Аз желая да изоставя всички мои грижи и тревоги на теб и ангелите, така че, моята душа да е спокойна през нощта. Моля те, изпрати няколко успокояващи ангели, до мен, така че, аз да мога да се радвам на прекрасен нощен сън.

16.Молитва за мотивация за фитнес
Скъпи Господи,
Моля те, помогни ми да бъда мотивирана, да се погрижа добре за моето тяло. Аз моля Твоята помощ, да остана ангажирана с моите упражнения, да ям здравословно и да си почивам достатъчно. Моля, помогни ми да имам вяра в моята способност, да постигна и поддържам физически упражнения. Моля, ръководи ме за да знам най-добрия начин да се грижа за себе си. Ако моята мотивация отслабне, или аз се изкушавам да се бавя, моля, помогни ми да потвърдя моето решение.
Благодаря и Амин!

17.Молитва за излекуване от пристрастеност
Възлюбени Господи, Свети Дух и ангели,
Аз, зная, че пристрастеност към ненаситност, в действително е жажда към Божествена любов. Моля, помогни ми да почувствам, че аз съм изпълнен с Твоята винаги присъстваща любов. Аз съм готов да изоставя всички страхове, които могат да ме блокират от осъзнаването на твоята любов. Аз те моля да изчистиш от мен вярвания, модели, усещания и мисли, които предизвикват моето ненаситно желание. Моля Те, води ме към хора, ситуации и опитност, които ще подкрепят моето желание да живея освободена от пристрастия. Аз предавам всички мои силни желания на Теб, и моля за много повече ангели да ме обградят със светлината на здраве и мир. Моля, помогни ми сега и винаги. Амин!  

18.Молитва за премахване на конфликти в работата.
Скъпи Господи,
Моето най-голямо желание е да бъда щастлив докато работя, и моля Твоята помощ така, че да мога да намеря спокойствие във работата. Моля, помогни ми да бъда разбран и да се разбирам с всеки един с когото аз съм в контакт. Моля те освободи ме от всички страхове, които предизвикват конфликтни ситуации на работното място. Аз моля Теб и ангелите да ме ръководите към отговорности в работата, и задачи които съответстват на моите интереси и умения. И сега аз ясно представям себе си, чувствайки се щастлив, когато се събудя сутринта да отида на работа. Аз моля Твоята помощ в проявяване на това видение. Амин.

19.Молитва за намиране на вашата цел в живота.
Към всеки, които бди над мен.
Изглежда, че аз съм забравил моята Божествена цел в живота и аз моля твоята помощ, така че, да мога да си спомня причината поради която дойдох тук, в това време. Аз съм готов да изчистя всички страхове, които ме спират да си припомня за целта на моя живот, включително и страха от успех и от пропадане. Аз знам че съм способен да изпълня моята мисия, и аз моля за твоето продължаващо ръководство, като ми помогнеш да зная коя пътека прави сърцето ми да пее. Моля помогни ми, да знам, разликата между радост и страх, така че аз да мога да потопя себе си във значителни действия които служат на други и ми носят радост. Благодаря много.

20.Молитва за нова работа
Възлюбени Създателю,
Ти ме ръководеше да намеря една нова работа, и аз моля Твоята помощ да забележа вратите, които ти отваряш за мен сега. Аз моля за много ясни и очевидни знаци, за да ме водят към една нова работа, в която моите способности и интереси са използвани съзнателно. Моля, помогни ми, да разбера, че аз заслужавам една чудесна нова работа, и успокой всяко безпокойство по време на процеса на интервюто. Аз моля за много повече ангели да подпомогнат моето доверие и смелост, и да ме поддържат съсредоточен в сигурността на знанието, което ти сега осигуряваш за мен. Амин.  

21.Молитва за излекуване от стрес
Скъпи Господи, Архангел Рафаил и Архангел Михаил,
Изглежда, че този стрес много дълбоко ме е наранил, и аз се нуждая от Твоята помощ. Моля освободи ме от натискът, който сам наложих на себе си. Архангел Рафаел, аз те моля да ме покриеш с твоята лекуваща енергия, така че тялото ми ще отхвърли последиците от стреса. Архангел Михаил, аз те моля да изчистиш негативните въздействия и мислите за страх, включително и връзките които ме изтощават. Аз съм готов да оставя всички навици на себе наказание, настойчивост или друга система на вярване, които създават стресови състояния. Аз знам, че имам достатъчно време и енергия, наистина, и аз те моля да ми помогнеш да изживея това удовлетворение точно сега. Много благодаря и Амин!

22.Молитва за увеличаване бизнес възможности
Скъпи Господи, Свети Дух, Извисени Учители и Ангели,
Аз моля, всеки които би искал да получи благословия от продукта на моя бизнес и услуга да бъде ръководен да се свърже с мен днес. Аз приветствам нови хора и възможности в моя живот с отворени обятия. Аз съм готов да изоставя всички отрицателни мисли, модели или вярвания, които биха ме довели до спиране на нови възможности. Моля, помогнете ми да зная, че аз заслужавам да преуспея сега. Благодаря ви!

23.Молитва за финансова помощ
Най-скъпи Господи,
Аз зная че ти си извор на всички мой блага, които ти ми осигуряваш по всякакъв начин. Моля, помогни ми да се освободя от страхове, които ме блокират да получа Твоите дарове. Моля помогни ми да се почувствам емоционално в мир, благодарност и финансова сигурност, и да зная, че аз съм твое дете, което Ти даряваш с много благословии. И сега аз стоя готов за Божествено ръководство, което съвършено ме води към ситуации, хора и възможности, които са част от Твоя план за моят финансов мир. Сега, аз виждам и усещам себе си и всичко друго, като финансово сигурни, и сърцето ми прелива от благодарност и радост от универсалното изобилие което Ти създаваш. Много благодаря. Амин!

24.Молитва за излекуване на животно - любимец
Скъпи Господи.
Аз моля Теб, Архангел Рафаил и лекуващите ангели да обградите моето животно с вашата лекуваща енергия на любов. Моля, помогнете на моето животно и на мен, да чувстваме мир, така че да си осигурим излекуването. Моля, изпрати ни едно чудо, като знаем, че всяко нещо вече е излекувано в Твоите очи. Аз моля, Ти да ми помогнеш да имам вяра и доверие, така че да мога да изживея Твоята любов в моя любимец, и в мен самата, точно сега. Благодаря.

25.Молитва за загубено животно (куче, котка)
Най-скъпи Господи.
Аз, зная, че никои и нищо не може да бъде завинаги загубено, тъй като Ти си Вездесъщ и можеш да виждаш всичко и всеки. Аз потвърждавам, че нищо не е загубено в очите на Бога. Аз моля щото Ти, Архангел Михаил, Архангел Рафаил, ангелите на природата и моите ангели пазители, да ми помогнете да се събера с моето (куче, котка) точно сега. Аз призовавам ангелите пазители на моя любимец, да изпратят сигнал, така че, аз да мога да намеря моят любимец. И сега аз съм си спокоен, знаейки че Бог, ангелите и моето висше аз вече са се свързали с моя любимец. Благодаря Ти!

26.Ангелска молитва за излекуване на мъка
Скъпи Господи,
Аз знам, че моя починал любим е у дома в небето с Теб. Аз те моля, да бдиш над него/ нея, така че той/ тя се вдъхнови от твоята любов. Моля изпрати повече ангели за моят любим и помогни на него/ нея да се чувстват чудесно и щастливи в приспособяването им да бъдат на небето. Моля изпрати много повече ангели и на мен, и ми помогни да се освободя от тъгата и мъката. Помогни ми да се излекувам от моите усещания от тежест, така че аз да мога да се върна към живота, което аз зная, че моите любими искат за мен. Моля, изпрати ми знак от небето, така че да зная, че моят любим е в Твоите ръце. Амин!


Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 01:25 от lenny_pld

# 380
  • Мнения: 753
Момичета, моля да ме извините, знам че е повтаряно хиляда пъти, но какво се прави с листата , върху които пишете 21 утвърждения за 21 дни?

# 381
  • Мнения: 2 028
lenny, благодаря за разясненията  Hug

доколкото разбрах, тя изрично е избягвала думичката "не" при формулирането, но ето, ефектът е ... поразителен  Laughing днес, ако е удобно, ще я питам за какво точно става въпрос... според мен това е доказателство, че действително новолунието действа, макар и наопаки, както е в случая... истинска магия  Crazy

момичета, усмихнат, слънчев и ползотворен ден ви желая... Heart Eyes

# 382
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
lenny_pld супер си  Hug

# 383
  • Мнения: 3 118
lenny_pld , благодаря! Твойте "есенции" винаги много ми помагат!  Hug
 

# 384
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
lenny_pld    bouquet

Това са примерни само или е добре да се използва този изказ? На мен ми звучат много тромаво и тежко. Не бих го почувствала така в душата си..... Макар че .....като се замисля аз молбите си ги усещам някак хленчещи, а тези са някак , как да кажа - все едно вече съм се дистанцирала от проблема за който моля.

# 385
  • Мнения: 1 029
Здравейте, прекрасни.
Пак много сте изписали  Hug
Нямам много време за писане, защото започнах с редактирането, но чета, винаги, когато имам свободно време.
Обичам ви много



lenny_pld
, страхотна си  Hug

# 386
  • Мнения: 719
lenny_pld   , и от мен много ,много  Hug.

Тази нощ малкото ми момиченце се разболя, вдигна висока Т, и сега се гледат с баба си вкъщи. НО докато лежах нощес до нея в леглото и я наблюдавах, изумително в съзнанието ми постоянно изникваше това име ДОРИЙН ВЪРЧУ!! И сега виждам поста на Лени с молбите към ангелите от нейната книга. Ще използвам веднага тази молитва за здравето на любим човек, но ще се моля за дъщеря ми.
Пратете и от вашата положителна енергия, момичета.  Hug  Hug  Hug

А аз благодаря на Бог и Вселената, че ви има.  Hug

# 387
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Шушони,изпращам цялата си положителна енергия на твоето детенце.Дано бързо да оздравее Praynig Hug Hug Hug
От собствен опит,знам че енергията дадена тук,действа безотказно Peace Heart Eyes

Чета ви момичета,обичам ви  bouquet

# 388
  • Мнения: 2 111
Аз искам да попитам нещо относно молитвите на Върчу. Ползвам ежедневно една от тях, но тъй като в началото ми беше трудна за вербализиране, перифразирах части от нея по начин, който съответства на моя изказ. Тоест, запазила съм смисъла, но съм направила "козметична" промяна в думите. Според вас, правилно ли е това и отразява ли се на резултата? Благодаря!  bouquet

# 389
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Крен , Кафе с Канела,   Hug аз смятам, че моленето е строго личен акт и всеки трябва да го направи така, както му го подсказва вътрешното аз.
Горните са примерни,защото понякога умът ни е изпразнен от съдържание и ни е по-лесно да имаме готови шаблони. Все пак това не са канонични молитви /като Киприяновите, например Peace/

            П.П. Без да имам претенции, смятам, че преводът на книгите не е много удачен. На места ми се струва буквален, което води до осактяване на написаното.


"Слей се с душата си, вслушай се във вътрешния си зов за спокойствие и целенасоченост. Само при такава умствена нагласа истинската магия ще бъде достъпна за теб.

Влез в спокойното уединение на своя ум. Именно там ще откриеш Бога."

                                 Уейн Дайър  


Шушони, за детенце  Praynig  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт