Споделете тук вашите първи признаци

  • 12 821
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравей!
Моите признаци бяха като при повечето майки, въпреки че не на всички им става лошо и т.н. На мен ми ставаше лошо на обед, спеше ми се многоооооо, изморявах се бързо и такива работи. Има майчета които повръщат, но на някои дори веднъж не им става лошо.
Дано скоро се похвалиш с добрата новина и влезеш в нашия клуб Grinning Успех

# 31
# 32
  • Мнения: 2 489
Мен ме боляха много гърдите и чувствах умора, сутрин не ми беше лошо, а много ме болеше глава. И не можех да спя.
Това бяха  симптомите в началото, сега вече са много повече - гади ми се, нямам апетит и други такива

# 33
  • Мнения: 1 037
Благодаря ви мамчета!Много сте ми полезни!Продължавайте в същия дух!И ме чакайте,идвам!!!!!!!!!!!

# 34
  • Мнения: 7 106
На мен започна да ми се гади още преди да ми закъснее от цигари,готвено и кафе.Около датата на която трябваше да ми дойде имак всички признаци за това,но леля Фло /както вие я наричате Wink / така и не се появи Grinning .А гърдите ми бяха станали като дини и много ме боляха.

Пожелавам ти от сърце да се похвалиш скоро с добра новина!

# 35
  • Мнения: 4 915
Здравей.  Simple Smile
Ето накратко симптомите при мен:
- гърдите ми бяха много твърди и напрегнати. Коремът обаче не се поду и кожата на лицето не ми се омазни, както преди цикъл.
- не ми се гадеше, но загубих тотално апетит. Сякаш имах нещо като топка в стомаха, изобщо не ми се ядеше.
- много ми се спеше през деня, беше ми отпаднало и мързеливо.
- доста преди да разбера със сигурност, че съм бременна, забелязах, че престана да ми се пие алкохол. Аз пия само бира или вино,но я тях нещо не ги понасях много-много. Тогава това ми направи впечатление, после се разбра защо - явно организмът си знае работата.  Simple Smile  Wink

Както са ти писали и другите момичета, признаците при теб може да са съвсем различни - според физиологията ти, или дори да ги няма.

Желая ти скорошо присъединяване към този форум!  Simple Smile  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 006
Здравей,аз направих тест преди да ми закъснее,като бях абсолютно сигурна ,4е с мен става нещо Grinning А ина4е после имах стандартните усещания-гадене,повръщане и т.н.Успех ти желая и скоро да се похвалиш Stuck Out Tongue

# 37
  • Мнения: 263
Ще съм малко описателна, надявам се това да е от помощ. Моите най-първоначални симптоми бяха същите като когато ми идваше мензиса. Ама абсолютно същите: болки в корема, малко ме боляха гърдите. И все имах чувството, че ми е дошъл и тичах до тоалетната с превръзка в ръка. Обаче резултата беще само нещо като бяло течение. След двудневно чудене дали съм бременна или не, си направих тест и ми показа положителен резултат.  Гаденето ми се появи по-късно, някъде във втори месец. Болки в зърната и гърдите също почна да се появява по-късно. Но както тука едно момиче писа, при всеки е строго индивидуално.

Стискам палци скоро да си в нашия форум  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 975
napregnati gurdi, povrushtashe mi se sutrin kato pomirishech mirizmata na kafeto....... povrushtashe mi se ot mirizmata na vsichko! - v magazinite si durgax nosut pod fanelata za da ne povurna........mnogo me bolqxa zurnata na gurdite, qdeshe mi se samo soleno..........................
 naistina che beshe mnogo tegko..........
taka beshe naj-veche prez purvite meseci  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 4 242
И аз ти желая късмет, на теб и на другите момичета от съседния  форум! Flowers Four Leaf Clover  Praynig  thumbsup
При мен прилошаването дойде чак втория месец Sleepy . Най- напред беше предменструалния синдром, но с малки разлики от обичайните неразположения- гърдите ми бяха по- наедрели от другите месеци, корема по- подут (все едно си преяла с фасул и си пълна с газове Misc Bomb  Laughing ), много ми се спеше  sleepuu , едва се вдигах от леглото за да отида на работа Tired  и все бях гладна eat , като наблягах на киселото (опустоших десетки буркани кисели краставички пред телевизора:lol: ). Освен това ревях Sob  на всеки филм, даже и в комедиите намирах тъжни нюанси  Cry  ( и все още съм така) Rolling Eyes
Всичко това си заслужава обаче  Hands Clap   babyuu

# 40
  • Мнения: 1 037
Така,тази сутрин съм малко обезкуражена.Реших да си премеря температурата,защото знам че ако има бременност тя трябва да е около 37 и нагоре до третия месец,а моята беше 36.7,гърдите ме болят малко.Вчера цял ден имах спазми в яйчниците и усещах все едно,че ми идва.Може и този месец да ми дойде,но ще ви информирам задължително.Надявам се- при това топло посрещане,скоро да стана една от вас

# 41
  • Мнения: 232
Ами и аз мога да кажа , че при мен е доста редовен цикъла и като закъсмя почнах да се замислям...Направих си тест за първи път напълно съгурна, че съм бременна и се оказа положителен. Но реших, понеже го бях правила вечерта, че е по - добре да ме види гениколог. В самия тест имаше талонче за отстъпка. Да ама не, той ми каза , че не съм бременна, и че още е рано и за да се каже със съгурност, но теста който той ми направи показваше , че не съм бременна.След 1 седмица като ми каза да мина пак на преглед аз реших да изчакам защото ми предстоеше море.И така на морето постоянно ми се спеше, гърдите така ми се бяха напампали, че няма накъде, не ми се ядеше, даже една салата със зор я изяждах,а и най - странното за всички бе чудно, че ми ставаше лошо от кафето и от бирата - а обикновенно доста обичам бирата...а даже и една неможах да изпия. Минах само на сокчета, явно организма си чувства. прибрах се във София и се оказа даже, че сим в 7 седмица бременна. Та явно въпросния лекар си е пипал ушите вмвсто да види за какво става на въпрос.

# 42
  • Мнения: 1 770
При мен (втора бременност) започна с огромна умора - едвам се влачех на работа! Спрях и да пия кафе - не ми се пиеше въобще, въпреки че принципно много го обичам и пия по няколко на ден. Започна да ми се яде повече на обяд - беше лято и по принцип съм главно на салатки тогава, но този път ми се хапваше нещо по-сериозно и не можех да мина само със салата. Не съм гледала цикъла, защото той ми е над 35 дена, понякога и 40. По едно време прокървих и помислих, че ще ми идва. Да, ама не. След две седмици направих тест: положителен! Започна да ми става мноооого лошо. Пак прокървих и влязох в болница за 10 дни - въпреки че нямаше отлепвания или нещо друго: не се разбра от какво е кървенето. Както започна, така и спря. Беше ми лошо още доста време обаче. И т.н. и т.н.
С първата бременност също ми беше много лошо в началото.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 825
А при мен се започна с леки болки в корема (като преди цикъл) и мноооого напрегнати гърди - около 3 седмици усещането беше много неприятно. Дори докосването на мекичка памучна тениска по зърната ми създаваше едно такова гадничко усещане.
Гаденето започна по-късно, а и при мен беше доста слабо, но слава богу премина. Нещото, което не съм чувала да споделя друга бъдеща мама е непрекъснатото урегване (което все още го има,но е значително по-нарядко, слава богу). За щастие е тихичко и незабележимо за околните иначе сигурно щях да шокирам колегите си, хи-хи-хи! Grinning
А на теб - успех със начинанието! Wink

# 44
  • Мнения: 8 769
Никакви признаци, ама наистина НИКАКВИ! Докато не реших да отида да видя какво ми има(или няма) в същност.....
Това за температурката- и то не действа при мен стои си на 36.3 и туй то! Grinning
Диди, а какво означава тази лентичка, че пише на някакъв неразбираем за мен език...явно е нещо свързано с овулацията...ама тия цветове? Може ли да поясниш малко?

Общи условия

Активация на акаунт