Мамолози - гр. София

  • 1 574 526
  • 5 598
  •   1
Отговори
# 2 625
  • Мнения: 1 091
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Монева все още работи и къде? Ходила съм преди години в 25ДКЦ, но вече не е там.

В 22 ДКЦ /отстрани, не в самата клиника/.
В смисъл , има частен кабинет ли? Работи ли с направления?

# 2 626
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Монева все още работи и къде? Ходила съм преди години в 25ДКЦ, но вече не е там.

В 22 ДКЦ /отстрани, не в самата клиника/.
В смисъл , има частен кабинет ли? Работи ли с направления?

Да, частен кабинет, прави ехография без направление. 30 лв. е цената. С направление прави мамография в МА.

# 2 627
  • Мнения: 66
Здравейте, някоя от вас да е посещавала доктор Средкова в МБАЛ Сердика? Някакви мнения за нея и също дали се чака много, защото ми казаха, че е без записване на час.

# 2 628
  • Мнения: 10 604
Аз я посетих лятото, даже си бях взела ваучер за прегледа. Обадих се предварително по телефона и ми казаха в кой ден да отида, часът беше ориентировъчен. Чаках 10-15 мин. Любезна е, но мен ме подразни това, че каза да се оперирам веднага (следващата седмица) и не пожела да ми разгледа старите ехографии и да види какво са писали другите лекари.
Беше категорична, че това е фиброаденом и трябва да го махам. Отидох за второ мнение при Гаврилови и двамата бяха категорични, че това е киста.

# 2 629
  • Мнения: 962
Аз я посетих лятото, даже си бях взела ваучер за прегледа. Обадих се предварително по телефона и ми казаха в кой ден да отида, часът беше ориентировъчен. Чаках 10-15 мин. Любезна е, но мен ме подразни това, че каза да се оперирам веднага (следващата седмица) и не пожела да ми разгледа старите ехографии и да види какво са писали другите лекари.
Беше категорична, че това е фиброаденом и трябва да го махам. Отидох за второ мнение при Гаврилови и двамата бяха категорични, че това е киста.

ето подобно нещо ме насмота и мен преди години
ПРОСТО СЪМ ВЪЗМУТЕНА
отиваш на лекар и той не знае какво ти е , а после оправданието е " и те са хора и грешат "
То тогава идвайте при мен - срещу 5 лева ( а не 60 или 80) ще ви преглеждам , и диагностицирам , те са три нещата РМЖ , ФА или киста , ... ако не е киста е ФА
АМА КАК МОЖЕ ЛЕКАР ДА ОБЪРКА КИСТА С ФА ???
ок  за ФА и РМЖ  всички разбрахме ,че се допускат грешки , но и кистите включат ли към объркване - да си хвърлят купените дипломите
Съжалявам че съм директна , но ми писна от лекарски грешки !!!

преди три години от 10 лекари 10 мнения получих и се препокриваха все по две по три ... отидох от зор на операция - дуктален папилом НИКОЙ НЕ МИ БЕ КАЗАЛ ТАЗИ ДИАГНОЗА ПРЕДИ

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 13:08 от svetlinar

# 2 630
  • Мнения: 70
Здравейте, някой да има мнения за д-р Танушева в Надежда? Записах си час за профилактичен преглед, но мнения не откривам...
Благодаря!

# 2 631
  • Мнения: 570
Здравейте,
записах си профилактичен преглед при мамолог в 1АГ. Мога ли да взема направление от джи-пито и да не плащам 50лв или не ми се полага? На 34г съм.

# 2 632
  • Мнения: 199
Здравейте,
записах си профилактичен преглед при мамолог в 1АГ. Мога ли да взема направление от джи-пито и да не плащам 50лв или не ми се полага? На 34г съм.
Можете,да.Аз си взех направление за мамолог от гинеколога.

# 2 633
  • Мнения: 66
Аз я посетих лятото, даже си бях взела ваучер за прегледа. Обадих се предварително по телефона и ми казаха в кой ден да отида, часът беше ориентировъчен. Чаках 10-15 мин. Любезна е, но мен ме подразни това, че каза да се оперирам веднага (следващата седмица) и не пожела да ми разгледа старите ехографии и да види какво са писали другите лекари.
Беше категорична, че това е фиброаденом и трябва да го махам. Отидох за второ мнение при Гаврилови и двамата бяха категорични, че това е киста.

И аз отидох с ваучер и ми отдели 6-7 мин. Нищо не видя на ехографа и не можа да ми обясни защо ми е тази болка.  Close

# 2 634
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
И аз имам болки в лявата гърда, имам и "бучка", но на ехограф нищо не се видя. Бях при д-р Бозев в Пирогов и според него е на хормонална основа. Вчера детето ме натисна точно там и адски ме заболя, не ми е спокойно и мисля да отида на още един преглед, но още не съм решила при кого.

# 2 635
  • София
  • Мнения: 1 271
Здравейте,
налага се да направя преглед на мамолог. Личната ме насочи към д-р Цанов в МЦ Санте, но тук прочетох много отрицателни мнения за него. В крайна сметка се спрях на д-р Монева. Разбрах, че има частен кабинет около 22 ДКЦ. Можете ли да ми дадете телефон на този кабинет (или на друг кабинет, където преглежда), за да запиша час?
Благодаря  bouquet

# 2 636
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Здравейте,
налага се да направя преглед на мамолог. Личната ме насочи към д-р Цанов в МЦ Санте, но тук прочетох много отрицателни мнения за него. В крайна сметка се спрях на д-р Монева. Разбрах, че има частен кабинет около 22 ДКЦ. Можете ли да ми дадете телефон на този кабинет (или на друг кабинет, където преглежда), за да запиша час?
Благодаря  bouquet

0887 267 105 / ул. Коперник 9

# 2 637
  • София
  • Мнения: 1 271
Благодаря Вселена!

# 2 638
  • Мнения: 1 091
Аз бях при Монева, много съм доволна.

# 2 639
  • SF
  • Мнения: 21 167
Има двама д-р Стаменов. Единият е в Първа градска (никак не ми е приятен и даже си позволи да ме сваля по време на преглед. По-скоро след прегледа, когато ме уговаряше за контролен преглед.) Другият д-р Стаменов е в болница "Надежда".

Общи условия

Активация на акаунт