Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 746
  • 792
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 99
Явно ще се наложи да махнем третата сливица на сина ми, но искам още едно мнение. Казаха ми др Улевинов, но в нета не намирам никаква актуална информация, къде приема, и някакъв телефон да запиша час. Ако някой има информация, помогнете ми.
Централа: 02 / 80 54 210
УНГ кабинетът на Д-р Улевинов се намира на първия етаж в детската клиника по Белодробни заболявания в двора на Майчин дом. ул.Здраве- София. Д-р Улевинов приема без предварително записване. Прегледите се извършват до 12ч всеки ден.
Обадете се и попиптайте все пак, може да отсъства.
Препоръчвам ви и д-р Катя Кирилова, преглежда в частен к-т на ул. Позитано.
Благодаря!

# 691
  • Мнения: 199
Здравейте, някой ходил ли е за операция на сливици при д-р Златанов във ВМА?

# 692
  • Мнения: 25
Някой да има актуален телефон на д-р Ала Камел да ми го даде ,че трябва да водя синът ми на преглед?Имаме проблем с ухото,а от него преди години съм била доволна.Сега когато звъннах на номера ,който излиза в интернет ми казаха ,че вече не работи там  newsm78

Бих ви посъветвала да внимавате с този лекар или да потърсите и второ мнение.
На мен ми постави грешна диагноза.

# 693
  • Мнения: 2 030
Търся добър УНГ лекар в София, относно хроничен синузит. Също за запушена евстахиева тръба на  ухото и заглъхване след силно издухване. В поликлиниката на ВМА, МЦ Св.Георги Софийски, Токуда или в някое ДКЦ?

Последна редакция: пт, 31 мар 2017, 16:26 от kristinia

# 694
  • София
  • Мнения: 335
Не ходтете при др. Кънчева, определено е остаряла и лежи на стари лаври. Бяхме на частния кабинет, разкървави на детето носа като взимаше секрет, до сега лекичко и без гък да каже са му взимали, а тя от вратата каза да му стискам краката и ръцете, ужасно беше. После ми каза да дойда в ИСУЛ през фонда след два дни, секретът не беше готов естествено, аз я питах защо съм дошла с двегодишното, поне на алерголог да ни прати (това за алерголога тя ми го каза на частния преглед), а тя-какъв алерголог, сега чакаме секрет, първо това, утре ела пак, ще пие антибиотик през устата и носа. Е, антибиотик за хрема през устата няма да му дам. Нищо не помнеше от преди два дни за това дете. Има и други неща, но не я препоръчвам-даде ми визитка на детска психоложка?!?, да не му давам антибиотик за хрема ми го каза онзи ден...изобщо НЕ!

# 695
  • Мнения: 88
Не ходтете при др. Кънчева, определено е остаряла и лежи на стари лаври. Бяхме на частния кабинет, разкървави на детето носа като взимаше секрет, до сега лекичко и без гък да каже са му взимали, а тя от вратата каза да му стискам краката и ръцете, ужасно беше. После ми каза да дойда в ИСУЛ през фонда след два дни, секретът не беше готов естествено, аз я питах защо съм дошла с двегодишното, поне на алерголог да ни прати (това за алерголога тя ми го каза на частния преглед), а тя-какъв алерголог, сега чакаме секрет, първо това, утре ела пак, ще пие антибиотик през устата и носа. Е, антибиотик за хрема през устата няма да му дам. Нищо не помнеше от преди два дни за това дете. Има и други неща, но не я препоръчвам-даде ми визитка на детска психоложка?!?, да не му давам антибиотик за хрема ми го каза онзи ден...изобщо НЕ!

Ужас! Мерси, че сподели!

# 696
  • София
  • Мнения: 335
Искам пак да кажа за др. Кънчева - в крайна сметка изписа адекватно лечение, намаза и гърлото с гранофорин, което е най-доброто лекарство за случая, но факт си остават остарелите груби маниери, огромното чакане, забравянето поради многото пациенти. Но все пак при неизлекуване другаде може да пробвате при нея. Успех!

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Искам да направя аудиометрия - проверка на слуха на дете на 2г.3м. Къде можем да отидем? Трябва ли направление?
Благодаря предварително

# 698
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Искам да направя аудиометрия - проверка на слуха на дете на 2г.3м. Къде можем да отидем? Трябва ли направление?
Благодаря предварително
В Пирогов, детското отделението УНГ. Тимпанометрия ни прави д-р Улевинов, мисля че и аудиометрия прави също.
Направление...не мисля, че НЗОК покрива изследването, поне при втория всичко се плаща, преглед + каквото трябва.

# 699
  • Мнения: 6 938
Може да си вземете направление за прегледа, но аудиометрията не се поема от ЗК.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Благодаря ви! А мога ли просто да направим изследването ( да платя 30лв за изследването),  без направление за уши нос гърло лекар?

# 701
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Благодаря ви! А мога ли просто да направим изследването ( да платя 30лв за изследването),  без направление за уши нос гърло лекар?
Мисля че да, изберете място и се обадете да попитате за цени и дали отделно се плаща прегледа при УНГ или в тези 30лв влизат и двете-преглед+изследване.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Благодаря!

Звъннах и ми казаха в ИСУЛ, че се прави с упойка? За 2г. 3м дете .

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 12:43 от Beauty.

# 703
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Благодаря!

Звъннах и ми казаха в ИСУЛ, че се прави с упойка? За 2г. 3м дете .
Нещо не са ви разбрали според мен...няма как под упойка да се направи аудиометрия...си мисля.
Виж операция на сливици да, но това...озадачена съм.  newsm78

# 704
  • Мнения: 6 938
При аудиометрията на пациента се слагат слушалки и му се пускат "пищящи" звуци като веднага след като ги чуе, трябва да натисне едно копченце. Не знам дали и при деца така се процедира, но просто няма как да се прави под упойка, наистина не сте се разбрали.

Общи условия

Активация на акаунт