Уши, нос, гърло - гр. София

  • 677 757
  • 792
  •   2
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Вили, а какви са тарифите за преглед? И приема ли малки бебета? А колко време предварително трябва да се обадя за преглед?
Извинявай, че те засипах с въпроси  Blush Hug

# 151
  • Мнения: 212
cutesmallcat , не се притеснявай за въпросите Simple Smile
нали сме се събрали във форума да си помагаме с информация.

Последно като ходих на преглед при него цената беше 25 лева на първичен и 15 лева на вторичен преглед. Това преди седмица-две. За бебета не мога да ти кажа, трябва да го питаш по телефона първо и той ще ти каже. Виждала съм много малки дечица до като съм чакала, знам че работи и с деца, но за бебета не мога да кажа. Преди обяд е в Белодробна болница - там е един от тримата шефове, които ръководят болницата. Имат отделения и за деца и за възрастни.
Ако има възможност ще те приеме веднага. Ако няма възможност, но случая те притеснява нещо или е според тебе спешно пак ще те приеме веднага. Аз мъжа ми го водих рано сутринта на 2ри януари и не ми отказа, дойде само за нас да отвори кабинета, и слава бого, защото мъжа ми беше с напреднала пневмония, а по празниците никой не приема и на всякъде е затворено. Тогава дори не ни взе допълнително пари.
Обикновенно му се обаждам към обяд 12-14 часа и той ме приема същия ден. При него винаги има хора, но не се чака много. Към нас се е държал винаги много добре без да сме с препоръки или да го познаваме. Според мен е от старото поколение лекари, които си гледат работата и изпипват нещата.

Дано да съм ти била полезна.

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Вили, много ти благодаря за изчерпателния отговор!!! Hug
Още утре ще му се обадя! Дано ни приеме бързо та да не изпуснем нещо положението... Rolling Eyes
Лека вечер!  bouquet

# 153
  • Мнения: 212
Лека вечер!

Стискам палци да не е сериозно и да се оправите бързо!  Praynig

# 154
  • Мнения: 66
Здравейте. Днес посетих кабинета на д-р Александър Райнов в ИСУЛ. Бях предупредена от лекарите, които ми препоръчаха да заведа при него детето си, че се чака много. Наистина имаше доста хора пред кабинета му, но ако не ви се чака може да си запишете час на тел. 0887 938 931. Ние бяхме без записан час. Докторът се извини на чакащите и прие първо дечицата. Впечатленията на мен и мъжът ми за неговата работа са повече от добри. Сега лекуваме детенцето и в петък отиваме пак на преглед.

# 155
  • Мнения: 212
cutesmallcat, само да ти кажа във вторник ми се наложи да ходя при Д-р Фурнаджиев на преглед и го питах специално за това дали приема бебета - приема, даже има опит с деца.

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Благодаря ти много, Вили! Hug

# 157
  • Мнения: 212
какво стана с детенцето ти? води ли го някъде?
надявам се вече всички притеснения и болежки да са зад гърба ви  Hug

# 158
  • Мнения: 31
Мога да споделя лични впечатления от д-р Райнов от ИСУЛ. Много е внимателен и си разбира от работата. За съжаление много се чака при него.
Добри ( лични) впечатления имам и от д-р Орлин Стоянов от същата болница.

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз за докторите в ИСУЛ съм с особено мнение.

# 160
  • Мнения: 31
-"Въпрос на вкус"-казал дяволът и седнал с гол г-з в копривата. Laughing

# 161
  • Мнения: 4
25лв.прегледа

# 162
  • София
  • Мнения: 195
Давам своя глас за Д-р Боримир Фурнаджиев!
За мен няма по-добър УНГ специалист и човек от него!
Нас ни е приемал след 19 часа и в събота и на 02.01 тази година. Никога не ми е отказал консултация по телефона (винаги си вдига телефона и дава необходимите насоки, не те вика в кабинета излишно да ти губи времето и да ти вземе пари за някоя глупост). Ако се притесняваш независимо дали случая е спешен или не веднага те приема. Независимо от това дали е късно или е празник.
Сайта е същия както е написано по-горе - www.furnajiev.com

Бях при доктор Фурнаджиев в края на миналия месец във връзка с рецидивиращи фарингити, които ме измъчват в последните месеци. Информацията за него взех именно от форума. Бях, меко казано, неприятно изненадана от фриволното му и дори агресивно на моменти флиртуване. Нямам намерение да се впускам в подробности, но моля желаещите да се консултират с него да имат предвид тази негова, лично мен  дразнеща ме особеност. Непрофесионално и префинено-некомпетентно отношение към пациентите, което дава отражение и върху диагнозите му- така бих  описала този лекар... Crossing Arms Naughty

# 163
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз за докторите в ИСУЛ съм с особено мнение.

Съгласна, ама защо си спести думата особено негативно мнение Wink

# 164
  • Мнения: 1 883
Аз за докторите в ИСУЛ съм с особено мнение.

Съгласна, ама защо си спести думата особено негативно мнение Wink
Моето не е негативно , а е smile3511 smile3511 smile3511

Заради некадърниците от Исул детето ми е с макаричка в ухото и ще се наложи пластика на тъпанчето , тъй като липсва 2/3 от него

Общи условия

Активация на акаунт