Точите ли кори за баница?

  • 17 600
  • 81
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 49
Здравейте момичета Simple Smile

В голямо чудене съм Rolling Eyes Останаха ли много жени е днешно време, които сами си точат корите за баницата? Струва ми се, че тази традиция отмира, а все си мисля, че е хубаво да се запази!

Кажете вие лично бихте ли си точили сами корите за баницата?

# 1
  • Мнения: 262
Бих , да ! Не знам дали ще се справя , не съм пробвала досега.

Правила съм дърпана баница.

# 2
  • Мнения: 5 001
Точа ,да! Винаги,когато имам време предпочитам аз да си точа корите за баница(със сирене,със спанак или с тиква...  Crazy )
Вкусът не може да се сравнява с купенте кори.Спор няма...

Мама(да ми е жива и здрава!) ме научи и си поддържам когато мога наученото Laughing

# 3
  • Мнения: 22 867
И аз го правя когато имам време, наистина вкусът е съвсем различен. Сама съм се учила, не мисля, че е голяма философия, но и не се имам за голяма майсторка в точенето. Но всичко с такива кори ми е в пъти по-вкусно, отколкото с купените.

# 4
  • Мнения: 765
Меся много, но никога не съм си точила кори за баница. Време е да пробвам май. newsm78

# 5
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Не не точа не съм се и пробвала . Купувам къпани кори много ми харесват

# 6
  • Мнения: 4 916
Рядко точа и всеки път си казвам, че повече няма да купя готови, ама като бързам и взема че изпратя мъжа ми до магазина за готови...

# 7
  • Мнения: 27 524
Да, но не винаги - когато имам време и желание  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 001
И аз рядко точа, повече сме на готови, даже напоследък готови малки банички на Белла печа.

# 9
  • Мнения: 1 437
Няколко пъти годишно , да не забравя как ставаше  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 5 255

Мога, точила съм, НО сега крада....  Whistling

# 11
  • Мнения: 406
Да   Peace но не винаги  Blush

# 12
  • Мнения: 5 001

Мога, точила съм, НО сега крада....  Whistling

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Разсмя ме... Joy Joy Joy Joy

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Да, винаги точа сама корите.Готовите не ги харесвам.

# 14
  • София
  • Мнения: 49
Момичета, вие ме вдъхновявате! Simple Smile И аз попринцип обичам да меся, но кори съм правила само веднъж с помоща на майката на гаджето ми и не съм сигурна, че съм усвоила много добре технологията. Трябва да потърся лесни рецепти и да пробвам пак Simple Smile Такава баница става много по-вкусна! Стига само да имаш малко повече време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт