Списание "Elle" на български

  • 4 581
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 734
И аз си го купих днес това прословуто спихание. До тук ми харесва, но не съм се зачитала още подробно. Пълно е с реклами, както очаквах. Не е скъпо -  4.50 но едва ли ще си го купя отново

# 31
  • Мнения: 658
Аз вече го взех . Цената е 4,50 лв. Очаквах нещо по-вече в интерес на истината малко съм разочарована. Всйка страница е реклами. Няма особено интересни  статии за четене. Аз го взех да чета докато Бейб спи, че времето е лошо и няма мърдане от къщи. Обаче прочетох две-три статийки.

# 32
  • Мнения: 1 417
И аз май няма да съм му почитателка /читателка/. Вътре има повече реклами, отколкото в Ева, на всичко отгоре някои от рекламираните стоки въобще ги няма на бг.пазар  Sad На бързо го разгледах  и не видях кой знае какви статии, ама поне приложението ме доосведоми за модните тенденции, така че съм готова за шопинг  Grinning Ами оставам си фенка на Ева срещу 6 лв Simple Smile

# 33
  • Мнения: 248
И аз си го взех, но съм разочарована. Имах идея да го ползвам като интересно четиво в болницата, след като родя, но се оказва, че вътре няма почти нищо за четене. Рекламите са много (според мен са направени на бартер с магазините по Витошка - магазините си събличат манекените и слагат ленти "в очакване на Ел", а пък списанието им пуска реклама. някои от рекламите са гола-вода, направени в последния момент) Текстовете са толкова малко, че за максимум 1 час ще изчетеш всяка една написана думичка.  Освен това, чак пък фотографиите да са нещо изключително, защото не са български... не съм съгласна.
Общо взето, списанието не отговори на очакванията ми, както и на рекламната си кампания. Не предлага нищо по-различно от останалите женски списания на пазара.

# 34
  • Мнения: 505
Купих го, още ме е яд за парите. Този месец се набутах и с Брава каза и с Ел. И аз оставам твърда фенка на Ева.

# 35
  • Мнения: 5 251
И аз си го купих днес и съм много разочарована  #Cussing out
Ами то само реклами, сами си дадох парите  Rolling Eyes
Една мостричка крем, една с чевило, едно капучино  newsm78 за 4,50  Crazy
Е повече няма да си го купя, предпочитам да дам 6 лв. за "Ева","Коса и стил" , поне са ми интересни  Hug

# 36
  • Мнения: 5 622
Аз ли не видях?Но нямам мострана червило и крем,а само на капучино.А може и да не съм стигнала до там....

Иначе нищо особено,както винаги скъпи дрехи.Много скъпи-шапка за 100 и кусур лева,чанта за 1000 и кусур,близо 2000..........

# 37
  • Мнения: 2 142
Има хубави картинки, но не е много интересно. Незнам, може би очаквах кой знае какво и затова съм малко разочарована, но мнението ми не е все още крайно, защото е изказно от бегли първи впечатления и прочетена една статия. Може пък да ми хареса.
Малко Оff - много ми хареса червилото. Обожавам гланцовете.

# 38
  • Мнения: 1 734
Аз ли не видях?Но нямам мострана червило и крем,а само на капучино.А може и да не съм стигнала до там....


Има - и мостра на червило, и на крем. Както и капучино. Поне това беше в моето списание

# 39
  • София
  • Мнения: 1 114
Аз ли не видях?Но нямам мострана червило и крем,а само на капучино.А може и да не съм стигнала до там....


Има - и мостра на червило, и на крем. Както и капучино. Поне това беше в моето списание

и при мен имаше и трите мостри. Те са на флайери, а не са залепени на лист от списанието, както е Nescafe-то,  и ако не е било опаковано списанието .........

# 40
  • Мнения: 3 576
И аз съм разочарована от първия брой, следващ няма да купя.
Най-безинтересно ми е от всички модни списания в БГ и надмина очакванията ми за цени от по над 1000лв за чантичка......

И Космополитана ми е тъп, но там поне има доста статийки за четене, а тук само картинки Sad

# 41
  • Мнения: 505
Моето беше опаковано, но имаше само кафе, ни помен от червило или крем. Миналия месецтака ми ги нямаше половината приложения на Евата, интересно дали при опаковането слагат различни неща или пък някой ги отваря и си ги  прибира...

# 42
  • Мнения: 480
Моето беше опаковано, но имаше само кафе, ни помен от червило или крем. Миналия месецтака ми ги нямаше половината приложения на Евата, интересно дали при опаковането слагат различни неща или пък някой ги отваря и си ги  прибира...

Получава се така, защото не всички рекламодатели могат да дадат достатъчно мостри за да покрият целия тираж на списанието. Обикновено се стараят да покрият поне софийските бройки. На теб ти се е паднало от тези, за които не са стигнали мострите. Явно на Nescafe са били най-много.

За Ел - май няма да го купя, съдейки по вашите отзиви. Същото се получи с Grazia и Cosmopoliten - на чужбинските жени може и да им харесва да четат как да се целуват по-добре с момчето на мечтите си, но в България това вълнува само тийнейджърите.

Оставам твърд фен на Ева.

# 43
  • Мнения: 3 777
Абсолютно съм разочарована. Очаквах мода, страници с модели, дрехи и т.н.
А то е пълно с безмислени статии, дрехи с цени и други същото като Ева, даже е по слабо.
 Tired

# 44
  • In transit
  • Мнения: 11 866
Засилих се вчера да ги го купя, ама нещо ме спря, помислих си, че май няма да си струва толкова.. и в същия момент видях едно италианско Casa с приложение друго списание с готварски рецепти и само за 2 лева  Laughing Много съм доволна от покупката , като пробвам рецептите ще ги споделя с вас.

Общи условия

Активация на акаунт