коя частна детска кухня в София?

  • 259 959
  • 1 048
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 589
Както споделих преди време в темата - и ние наскоро минахме на Българче. Но за малко - отказах се вече, защото всяка седмица ставаше някаква грешка. Два пъти останахме без храна и дотук бяхме.

# 616
  • Мнения: 236
Доро, абсолютно си права , все ден все нещо става. Днес например менюто за бебе 10 м - 3 години включва кисело мляко с ягоди. По меню е кисело мляко с плод. Ама от всички плодове точно ягоди...

# 617
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Едва ли е истински плод, по-скоро някакво сладко.

# 618
  • Мнения: 236
Пише си ягоди.

# 619
  • sofia
  • Мнения: 3 706
От седмица отново взимам Ян Бибиян за детето. Нещо не ми се готви и зациклих с менюто...
Та, впечатленията са ми добри. Спрели са да бухат нишесте в яденетата. Яде ги малчо с кеф.

# 620
  • Мнения: 2 483
Нишесте не, но брашно си има доволно. Понякога на базата на гъстотата на супата и основното, се чудя кое кое е  Rolling Eyes

Иначе моите също всичко си изяждат от ЯБ.

Досега им взимах вип меню с ваучерите, но ги изчерпах и сега ще търся по-евтин вариант. 2 обикновени менюта на ден са ми 9 лв., а с ваучерите 2 вип менюта 6.50 лв. с включена доставка...

# 621
  • Мнения: 135
От седмица отново взимам Ян Бибиян за детето. Нещо не ми се готви и зациклих с менюто...
Та, впечатленията са ми добри. Спрели са да бухат нишесте в яденетата. Яде ги малчо с кеф.

Да, няма вече брашно в манджите, както преди около година примерно. Аз също взимам от Ян Бибиян като нямам време и идеи. Само ако можеше и лукът да е по-малко, нямаше да имам никакви забележки към тях.

# 622
  • Мнения: 2 483
Няма брашно? Супата и основното са с еднаква гъстота....

# 623
  • Мнения: 135
Cafe, не се изразих добре, няма толкова брашно. Миналата година по това време беше по-зле. Но за момента мисля, че готвят най-добре, в сравнение с другите ЧДК.

# 624
  • Мнения: 10
Сега сме на Българче, харесват ми, пробвах Хер бебе, но изобщо, ама изобщо  не ми допадна.

# 625
  • Мнения: 2 483
Аз пък смених Ян Бибиян с Херр Бебе и съм много доволна.

# 626
  • Мнения: 697
Здарвейте, аз писах в друга тема по грешка, но да споделя своя опит и тук. Поръчвам от Ям Ям Био - много ни харесва, но е скъпа и затова пробвахме 1 седмица хер бебе. Разликата е между двете е, че храната от хер бебе има такъв цвят, че изобщо не е ясно какво има вътре, все едно си си купил пюре от аптеката. При Ям Ям Био цветът си е както когато аз си готвя. Тиквите например (че днес донесоха тикви и се сещам като пример) са си зелени, месо с ориз като има - оризът си е с обичайния цвят, морковът си е зелен, чушката червена и т.н. Като цяло повече. Честно да си кажа, не змам, дали това означава, че едната е по добра от другата, може хер бебе да слагат някаква подправка, от която да се получава. Но може и просто да го "преготвят" и от там. От двете като готвене повече ми допада Ям Ям Био и на малкото също, въпреки, че са ужасни като поведение - жената, която отговаря на телефона, се държи изключително грубо и това много ме дразни.  Ще продължа да пробвам и други кухни, които ми препоръчаха и ще споделям опит.   chef 

# 627
  • Мнения: 2 483
При Ям Ям Био цветът си е както когато аз си готвя...морковът си е зелен, чушката червена...
Mr. Green Симпатична грешка.

Цена на ден за дете 1-3 г. между 9 и 12 лв., гарнирани с грубо държание на приемащия поръчките - не, благодаря!  Tired

# 628
  • София
  • Мнения: 721
В Центъра знаете ли детска кухня?

# 629
  • Мнения: 15 379
В Центъра знаете ли детска кухня?

Частна или държавна?
И за кой център точно, че е широко понятие - идеален център, широк център?

Общи условия

Активация на акаунт