?А какво няма да ви липсва?

  • 1 864
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Няма да ми липсва,че зимата се стъмва в 3ч. следобед  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 866
Аз от година и половина се прибрах в Б-я след близо 9 години във Франция и със сигурност мога да кажа какво не ми липсва: свекърва ми на първо място (не мога да се въздържа да не го кажа), лицемерието, интригите, многото работа, това че вечно нямах време за нищо от истинския живот, това че французите вечно ти разправят че са депресирани и трябва да им съчувстваш, стачките, интелектуализирането на всяка тема (специално в средата в която работех)-общо взето все едно че всеки ден си подложен на психо анализ, вечният стремеж да се печелят пари дори на цената на личния живот и непрекъснатото предлагане и оттам купуване на абсолютно излишни неща (това го осъзнах като се върнах в Б-я), децата на 4 години със залъгалките и бибероните в устата,... иначе за да не останете с грешно впечатление-харесваше ми и там.

# 32
  • Мнения: 1 072
Май много мога да пиШа тука Thinking
влагата, трафика в града през целия ден, подрастваЩите, дето си "ребрят" моторите на мрьсна газ #Cussing out, "вежливите Шофьори", дето никога не ми дават пьт когато сьм с детето на колелото, облеЩените Широко о4и  Shockedтова дете наистина ли аз сьм го родила, н а4ина им на говорене, така креЩейки и високия процент на незаинтересованите от гореЩите теми на деня( примерно). И ве4ната тема номер 1 Я StopДЕНЕТО

# 33
  • Мнения: 3 098

 И ве4ната тема номер 1 Я StopДЕНЕТО
Цитат
ooooh!Как можах да забравя за това!!!НАЙ-важният глагол в испанско "comer"-ям.СъЩо така и свинЩината в баровете Animal Pig Animal Pig Animal Pig no Angry колкото по-мръсен,толкова по му се вдига рейтинга Angry

# 34
  • Мнения: 7 430
На мен няма да ми липсва големия студ  cold и Т от минус 45 градуса, мръсния и покриващ всичко сняг (Фид, пращам ти малко smile3503), еврейте и отношението им към останалия свят, забулените арабки, дето са като нинджи и особено, ако трябва да ги гледаш как ядат #Crazy, цимента на басейните им, на който лягаш Mr. Green храната, от която пълнееш и ставаш и имаше и други неща, ама хайде стига толкова newsm78

# 35
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Задръстванията по магистралите, липсата на сняг преz zимата. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт