бременност

  • 1 320
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 7 947
има ли на линия някоя МАМА готова да отговори на някои мои въпроси...

# 1
  • Мнения: 7 186
И по- конкретно?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Винаги на линия Party

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
...да отговори на някои мои въпроси...
Кажи?

# 4
  • Мнения: 579
Направо питай.Ние за това сме тук.

# 5
  • Мнения: 827
Уплаши ли се нещо?!  Wink

# 6
  • Мнения: 1 259
Ще има ли въпроси? Laughing

# 7
  • Мнения: 3 154
Момичето явно не е наясно как се пуска и отговаря в някоя тема. Та ето й въпроса:

на 25 год съм - закъсня ми този месец с около 12-13 дена и - направих си 2 теста - положителни!!!Отидох на видеозон но ништо не се видя, направо се сковах от притеснение,,,направих си още 2 теста - пак +,гърдите ме болят...Но защо не се видя бебче???Може ли да ми има нещо друго освен бременност,,,напр да съм болна от нещо... Sad

# 8
  • Мнения: 3 216
ми и мен не ме видяха пьрвия пьт на видиозона а пьк вече си бях бременна.Споко.Пожелавам ти най-хубавата бременност и най-сладкото бебче. preggo  ylinfant

# 9
  • Мнения: 1 613
Зависи от ехографа и от лекаря, който те гледа.
Споко, от нищо не си болна Wink
Изчакай още седмица и пак иди да те видят  Peace

# 10
  • Мнения: 7 186
на 25 год съм - закъсня ми този месец с около 12-13 дена и - направих си 2 теста - положителни!!!Отидох на видеозон но ништо не се видя, направо се сковах от притеснение,,,направих си още 2 теста - пак +,гърдите ме болят...Но защо не се видя бебче???Може ли да ми има нещо друго освен бременност,,,напр да съм болна от нещо... Sad

Спокойно, не си болна. На ехограф е трудно да се диагностицира ранната бременност. Изчакай още няколко дена и пак отиди на гинеколог, за да може да ти каже със сигурност.
Късмет! Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 701
ТОЛКОВА РАНО МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ С ТРИИЗМЕРЕН ЕХОГРАФ И ПАК НЕ Е ГАРАНЦИЯ,ЗАТОВА СПОКОЙНО.СЛЕД СЕДМИЦА ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ВИЖДА.ПОСТАРАЙ СЕ МЕХУРА ДА Е ПЪЛЕН И РЕЗУЛТАТА ЩЕ Е НАЛИЦЕ.КЪСМЕТ newsm10

# 12
  • Мнения: 46 515
ТОЛКОВА РАНО МОЖЕ ДА СЕ ВИДИ С ТРИИЗМЕРЕН ЕХОГРАФ И ПАК НЕ Е ГАРАНЦИЯ,ЗАТОВА СПОКОЙНО.СЛЕД СЕДМИЦА ВЕЧЕ ЩЕ СЕ ВИЖДА.ПОСТАРАЙ СЕ МЕХУРА ДА Е ПЪЛЕН И РЕЗУЛТАТА ЩЕ Е НАЛИЦЕ.КЪСМЕТ newsm10

Не е вярно, моята я видяха 3-4 дни след закъснението, на пълен мехур, с обикновен, коремен ехограф и снимка си имам даже.

Всичко зависи от лекаря, а не от апарата.

# 13
  • Мнения: 7 186
Всичко зависи от лекаря, а не от апарата.

Абсолютно. Simple Smile

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 701
ДА,НО ОТ ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ Е И АПАРАТА,ЗАЩОТО ЕДИН ПЛОДЕН САК НА 14 ДНИ СЕ ВИЖДА МНОГО ПО ТРУДО ОТ ДВУМЕСЕЧЕН ЕМБРИОН МИЛА,ОСОБЕНО АКО ЕХОГРАФА Е ОТ НА БАБА МИ ВРЕМЕТО!

# 15
  • Мнения: 733
Не си мисли глупости. Явно не са успяли да видят бебо  Simple Smile, за да имаш само положителни тестове значи бебо си расте  newsm10. Спокойно ще го видиш. Потърпи още малко време и то ще се покаже на екрана  Wink. И както са ти казали по-горе когато отдеш на ехограф трябва много да ти се пишка да ти  е пълен мехура, за да се вижда по-добре бебо щото още е мъниче. А на тебе пожелавам леко дебелеене pregnant и никакви проблеми.

# 16
  • Мнения: 46 515
ДА,НО ОТ ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ Е И АПАРАТА,ЗАЩОТО ЕДИН ПЛОДЕН САК НА 14 ДНИ СЕ ВИЖДА МНОГО ПО ТРУДО ОТ ДВУМЕСЕЧЕН ЕМБРИОН МИЛА,ОСОБЕНО АКО ЕХОГРАФА Е ОТ НА БАБА МИ ВРЕМЕТО!

Писането с главни букви тук се приема като крещене! Не знам дали го правиш нарочно.

Иначе мен ме гледаха с апарат от времето на баба ми /тогава не е имало, ама такава е приказката  Laughing/ и видяха всичко и то в много ранна бременнст /6 г.с./, просто лекарката си разбираше от работата. По-късно в 11 г.с. ме гледаха с някакъв велик, модерен, вагинален ехограф и ми казаха, че бременност НЯМА. И на 3D ходих, нищо ново- само потвърдиха видяното на обикновения коремен ехограф.
И вместо да хвърча от ехограф на ехограф, следващия път ще си направя един кръвен тест и ще съм 100% сигурна  Peace

# 17
  • Мнения: 903
При мен също не виждаха нищо седмици на ред и лекаря каза че не съм бременна и искаще да ми изпише лекарства за предизвикване на цикъла, но накрая се видя и сега имам две прекрасни момиченца. Оказа се че съм имала доста късна овулация и съм забременяла скоро, затова не се е виждало нищо. Представи си изумлението на доктора когато видя два плода а беше почти убеден че не съм бременна. Ако имаш пък нередовен цикъл въобще не се къхари. Изчакай търпеливо и стискам палци.

# 18
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
При едноседмично закъснение би трябвало да се види сакче с вагинален ехограф.
Моя съвет е да не чакаш много-много,а да идеш пак на преглед,за да сте сигурни че плода е в матката,а не в тръбата!
По принцип,чела съм че и при извънматочна ранните признаци за бременност са същите.Вярвам,че ти нямаш такъв проблем,но все пак не бива да чакаш спокойно,докато не видят къде е плода.
Пожелавам ти лека и резултатна!  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 952
Бебето е много много мъничко още...като пъпка...зависи от   доктора който  гледа и от  апарата му.Поискай  КРЪВНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ...незнам защо не са те пратили сами ...така е най-сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт