Любители на котки - тема 34

  • 54 934
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 634
*Didi_Hris*, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Да си здрава, щастлива и обичана!




Букета е авторски, така да се каже! bowuu


nurfeyster, ето тук съм обяснила къде е борсата. Работи до 17,00ч, а в събота - до 13,00ч
Има избор на клетки , аксесоари, храни,..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=438667.msg12913930#msg12913930
Днес със сигурност работи, даже синът ми има задача да зареди храна  Mr. Green

# 196
  • Мнения: 5
Здравейте,

Аз още не си знам името, но вероятно ще ви е интересно да се запознаем. Моята история е малко дълга, дано да я изтърпите. Живеех си щастливо в Пловдив, докато не дойдоха едни такива странни да взимат сестра ми Софи. Дадоха я на една леля и тя веднага и легна на сърцето. Ама аз нали съм си малка и глупавичка, взех да се катеря по чичкото. И какво стана? Оставиха Софито и взеха мен, защото съм била по-игрива. Сега лелята ме е прегърнала и не смее да ме пусне. Имало някакъв голям и страшен котарак при тях...



А, ето го и него, защо ли се е сврял там?


Тръгвам да разгледам наоколо, а оня се измъкна и ме гледа.


Като ще ми фучиш, да не мислиш, че аз не мога? Отворко!


Страшна съм!


Една симпатична какичка ме гушна, че оня бил опасен! Какво толкова...


Добра какичка. Харесвам я!


Сега пък една друга кака ме взе. И тя май е добра.


Много обичам да ме гушкат и нещо ми се доспа...


Хайде, да подремна малко и може пак да ви се обадя.
За малко да забравя - тук имало една Диди, дето има рожден ден. Диди, честито, да си жива и здрава!   bouquet Това Варна къде е? Чувам, че там живеели батко Зоро и кака Джеса...

'айде, че много ми се спи.

# 197
  • София
  • Мнения: 13 257
Ха,ха! Скритият агент се обади  Mr. Green!
Да поясня, че по-горе е писал таткото на Мъро и Мацо Mr. Green.

Диди, честит рожден ден!  newsm51 Пожелавам ти едно сладко бяло котенце като показаното за приятелче на черньовците  Mr. Green

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 12:09 от tania67

# 198
  • София
  • Мнения: 1 634
pantonov, звучи като Коледна приказка! Heart Eyes

Еее,.. tania67,.. ! Точно се бях засилила да напиша нещо мило на 'таткото' и ти ме срази! Mr. Green

# 199
  • София
  • Мнения: 13 257
pantonov, звучи като Коледна приказка! Heart Eyes

Еее,.. tania67,.. ! Точно се бях засилила да напиша нещо мило на 'таткото' и ти ме срази! Mr. Green


Коледна приказка ще е ако и за Софито напишем такава  Mr. Green! Ама няма  Cry. Ще пишем на Дядо Мраз  Mr. Green.

# 200
  • Мнения: 4 116
Страхотни снимки!!!!
pantonov , добре дошъл!
Скоро очаквайте включване  и от моя мъж  Laughing Онзи ден го гледам - рови се той из форума, чете ми писанията тука ..... та вече ще огранича споделянето  Mr. Green и в общия чат се беше загледал един път, че даже и писа нещо  ooooh!

# 201
  • Мнения: 154
Софито сама ли остана,и казваш,че обича да се  гушка.Е, сега направо ме хвърли в размисъл... Thinking. Такава сладка муцунка има сестра й,че не се съмнявам колко ще е прекрасна Софито.Оф, не ми стиска...

# 202
  • Мнения: 4 116
И двете белите ли са дългокосмести? Моята колежка каза, че е доста пухена. което не значи, че като порастне ще е пак пухена де .... Нали моя Нико беше супер пухен, а сега си е с къс косъм.

# 203
  • София
  • Мнения: 13 257
Скоро очаквайте включване  и от моя мъж  Laughing Онзи ден го гледам - рови се той из форума, чете ми писанията тука ..... та вече ще огранича споделянето  Mr. Green и в общия чат се беше загледал един път, че даже и писа нещо  ooooh!

 Joy Joy Joy A какво е писал в общия чат? Провокация някоя ли?  hahaha Не съм усетила  Mr. Green.

Герче, бяха 4 котенца. Софито е само момиченце. Другото бяло е момченце. Има и едно черно и бяло момченце, също невероятно хубаво  Grinning. Все пак не знам колко от тях са обещани.

И на мен ми се видяха пухени, но май майката беше с нормален косъм.

# 204
  • Мнения: 150
Мерси на всички ви за светкавичните реакции, знаех си аз,че тук ще има кой да ми помогне!
Обадихме се на борсата,нямат от евтините клетки, но отидохме тук съвсем до нас на Бряст има една малка борсичка и взехме това- http://shop.zoomania.org/components/com_virtuemart/shop_image/pr … 6141c545f9129.jpg за 23лв, а в Моя зона е 35,така че съм много доволна Simple Smile
  bouquet

# 205
  • Мнения: 1 919
*Didi_Hris*, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Бъди жива и здрава, много щастие, любов и късмет!


---------------------------------------------------------------------------
 Heart Eyes  ох, тоз белия сладур много хубав ! И как се е сгушил...

# 206
  • Варна
  • Мнения: 25 301
Ау, че евтина, аз под 40 лева клетка не съм виждала Crossing Arms Много е хубава.
Бялото писе е разкош Hug

# 207
  • Мнения: 154
И при нас в Бургас са много скъпи клетките,затова и още не съм купила.

# 208
  • Мнения: 4 116
Като се замисля и нашата беше към 40лв, тази за  23 сте я взели с коледна промоция  Laughing

# 209
  • Мнения: 150
Месечинка виторога, фирмата вносител е във варна-миазоо или нещо такова,мернах ги в нета някъде..предполагам,че това са доставни цени, по-големия размер бяха по 30 плюс минус някой лев,а в сайта-52лв..

Общи условия

Активация на акаунт