Купувате ли неща за бебето преди да се роди-2 ?

  • 53 984
  • 780
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 41
Пускам нова тема защото старата е минала 50 страници .
За бебчо купих всичко предварително макар че не съм сигурна за пола -момче или момиче скоро ще разберем! newsm32

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 15:46 от AnMary

# 1
  • Мнения: 628
То съвсем наближило, Sisiyana, вие ли не пожелахте да знаете пола или се крие бебо?
Ние сме далече от купуването и споделих по-рано, че таткото иска да се занимае с пазаруването (и то по-натам)!

# 2
  • Шумен
  • Мнения: 41
Бебчо се крие !В началото ми казаха ,че ще е момиче ,а в 6 месец момче ,но пъпната връв му минава през чатала и не може да се види newsm12.На самата пъпна връв има мехури които може да се сбъркат с тестиси .Нямам представа какво ще е ,но много искам момиченце ,аз имам момиче на 6 г.и момче на 4г. newsm03

# 3
  • Мнения: 628
Хихихи, на нас тъкмо ни казаха, че е госпожица, аз силно вярвам, защото имам такива усещане, а мъжа ми си призна, че иска момиченце... Но явно има хитрундели, дето се крият Wink моя мъж не иска предварително нищо да приготвя - за момента съм го оставила така. Ще направим вероятно един списък заедно и като дойде бебето, таткото ще се занимава Wink

# 4
  • Мнения: 107
sisiyana леко раждане  Hug
аз си бях купила всичко преди да родя защото нямам доверие на друг за да оставя нещата за последно

# 5
  • Мнения: X

аз си бях купила всичко преди да родя защото нямам доверие на друг за да оставя нещата за последно

И аз така постъпих, а и ми доставяше удоволствие да пазарувам за бебка Peace

# 6
  • Мнения: 269
Купи си това,което ти харесва! PeaceЛеко раждане! Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 79
Привет и от мене!  bouquet
Аз съм бременна в първия триместър. С моя вече се оглеждаме за бебешки покупки но не купуваме. Аз съм на мнение че е по добре да се събира всеки месец определена сума която да бъде похарчена преди раждането по предварително направен списък с необходимото и магазините за бебешки стоки където може да бъде купено изгодно.  smile3503
 Защото нещата не винаги протичат според очакваното т.е. ами ако не го износя какво ще правя после със всички бебешки неща? (Моля се на Господ да е с мене до края и да се роди здраво!) Praynig
 Освен това имам приятелки които имат по големи деца и те ще услужат с нещо (после и аз ще давам Дай Боже всичко да мине успешно) Защо да купувам неща когато могат да ми подарят да речем дрешки които са носени най- много месец (говоря за запазени почти нови дрехи)? Не че изобщо няма да купя дрешки но мога да намаля разходите по този начин. За да мога да се се съсредоточа върху всичко което не може да ми бъде дадено а е необходимо.

                                                                   От все сърце желая на всички успех и много радост! Heart Eyes  bouquet


# 8
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 763
Аз купих почти всичко предварително.Не ми влиаят суеверията и обичам да съм подготвена.

# 9
  • Мнения: 427
Купих всичко предварително!То си е такава емоция пазаруването на бебешорски дрешки-не бих предоставила това удоволствие на друг Laughing

# 10
  • Мнения: 1 020
Oooooo как ще оставя това удоволствие на друг? Всичко си напазарувах преди да се роди малката... е вярно излизаха и някои забравени или пропуснати неща, но основното си купихме двамата с таткото... е имам и дадени неща, които също ме пооблекчиха в началото Simple Smile На погачата също малката получи много подаръци и така Simple Smile
Не вярвам на суеверия  Peace

# 11
  • Мнения: 666
Към 5 месец разбрах,че съм бременна с момиченца.Никоя сила на света не можеше да ме спре да купувм дрешки,биберони,розови завивки и каквото ми е на сърце.В суеверия не вярвам.Пък и как да оставя всичко да се купува след раждането...аз няма да имам време и сили,а това означава да купуват майка ми,свекито и мъжа ми  LaughingУжасТ CrazyПО хубаво по -отрано да се почне,за да се изберат по- хубави неща..пък и е невероятен кеф да купувам дрешки за малкото бебоче Blush
Леко раждане на всички бъдещи майки  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 345
И първия и втория път си купих всичко предварително,някъде към 8-ми месец се заехме с пазаруването,сега ми остава само да ги изпера и изгладя и чакам да дойде датата...

# 13
  • Мнения: 1 354
Купих всичко необходимо за бебето преди да се роди, не исках да се лишавам от това удоволствие, а пък и не съм суеверна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 554
всичко си бяхме купили предварително,сега така смятаме да процедираме Peace

Общи условия

Активация на акаунт