Мъжете Рак

  • 120 584
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 270
Защото сам си го признава, че е от това. Че на 99% характера му е определен от скапаната зодия.


Това са глупави оправдания.
Има един Лъв, който чака.... Wink

О, я зарязвай чувствителната душа, не знам дали ще се напаснете някога, трябва ти огромно търпение. Доколкото си спомням, беше споменала, че си Овен, Лъвът е изцяло твоят човек като темперамент, огнени зодии, на една вълна сте Simple Smile

# 421
  • Deutschland
  • Мнения: 5 454
Абсолютно. Като две капки вода сме. Но с Рачеца имаме недовършена работа. И да, глупави оправдания са. Като цяло поне два пъти в месеца изпада в такива кризи. Никой не го обича, никой не мисли за него, особено сега около РД не знам в каква дупка е изпаднал пак. Сатурнова ли, Венерина ли  Joy

# 422
  • Мнения: 4 270
Абсолютно. Като две капки вода сме. Но с Рачеца имаме недовършена работа. И да, глупави оправдания са. Като цяло поне два пъти в месеца изпада в такива кризи. Никой не го обича, никой не мисли за него, особено сега около РД не знам в каква дупка е изпаднал пак. Сатурнова ли, Венерина ли  Joy

Ох, не знам, твоят случай е много тежък, върнах се да прочета постовете ти. Предполагам, че този мъж е с някой рогат асцендент, чудя се как издържаш  Thinking Много компромиси, мнооооого

# 423
  • Deutschland
  • Мнения: 5 454
Много компромиси, да. От негова страна - никакви. Не прощава нищо, дори и дребни неща. Аз не съм и прегрешавала толкоз, де. Не знам какъв е асцендента му, без час на раждане няма как да се изчисли. Ако има такъв метод, кажете. Голям инат е наистина.

# 424
  • Мнения: 4 270
Много компромиси, да. От негова страна - никакви. Не прощава нищо, дори и дребни неща. Аз не съм и прегрешавала толкоз, де. Не знам какъв е асцендента му, без час на раждане няма как да се изчисли. Ако има такъв метод, кажете. Голям инат е наистина.

Аз не знам друг метод за определяне на асцендента, освен часът на раждане. Познавайки същността на рака, има нещо което го е обидило, нещо в което е несигурен, съмнения, може би ти имаш идея за какво става въпрос, ако се замислиш. Трудно ще сподели, по-скоро това ще стане в някакъв скандал, когато най не очакваш.

# 425
  • Deutschland
  • Мнения: 5 454
Казах му истината. Че ми омръзна да го чакам да се установи на едно място, да създадем семейство, да престане да лети в облаците а да стъпи здраво на земята, да поема отговорности, да се научи да се извинява, да не бъде такъв егоист и все в този род. Истината боли, но по-добре тя, отколкото лъжа.

# 426
  • Мнения: 4 270
Казах му истината. Че ми омръзна да го чакам да се установи на едно място, да създадем семейство, да престане да лети в облаците а да стъпи здраво на земята, да поема отговорности, да се научи да се извинява, да не бъде такъв егоист и все в този род. Истината боли, но по-добре тя, отколкото лъжа.

Правилно, истината и само истината, пък каквото е писано, ще стане Peace

# 427
  • Мнения: 408
Не обичам генерализациите, но мъж рак и жена овен не е силна комбинация.
Изпитала съм го.

# 428
  • Мнения: 4 270
Не обичам генерализациите, но мъж рак и жена овен не е силна комбинация.
Изпитала съм го.

И обратното е несъвместимо. Изпитала съм го Peace

# 429
  • Deutschland
  • Мнения: 5 454
Има и изключения. Познавам едно семейство, прекрасни хора с прекрасни деца. Никога не съм чула да се карат, не си и кръшкат. След 30 години брак са все така влюбени и то си личи. И снощи жената ми призна, че тя е Овен, той Рак. В началото било трудно, но намерили златната среда и са щастливи. Рака се научил да не дразни постоянно, а Овена да не се връзва на промените в настроението му.

# 430
  • Мнения: 32
Падат си малко мамини синчета, твърде привързани са и към дома си, вещите, миналото...  Thinking

# 431
  • Мнения: 471
Падат си малко мамини синчета, твърде привързани са и към дома си, вещите, миналото...  Thinking

Мдааа.Хич  не обичат промени,не обичат да рискуват.Ако има как ще карат в един и същ коловоз цял живот без нищо да направят за някаква промяна.

# 432
  • Мнения: 918
Падат си малко мамини синчета, твърде привързани са и към дома си, вещите, миналото...  Thinking

Мдааа.Хич  не обичат промени,не обичат да рискуват.Ако има как ще карат в един и същ коловоз цял живот без нищо да направят за някаква промяна.

И още нещо - миналото се рисува като щастливо и безоблачно, а настоящето - кофти. По-лесно намират позитивните неща в ситуации и събития, които са отминали безвъзвратно, отколкото в сегашния момент, който също има своите добри, весели и приятни страни. Може би тази нагласа е свързана с нежеланието им да се разделят с разни неща - оценяват ги, когато ги изгубят.

# 433
  • Мнения: 2
Изчетох цялата тема с интерес. Аз съм мъж - рак и ще ви кажа къде сте налучкали нещата и къде безвъзвратно сте се оплели в недъзите на собствените ви зодии  Grinning smile3560

Та тъй:
– раците са безкрайно откровени. Ще рече - влизат в стаята и ви обясняват съвсем директно, че кракът ви е счупен на безброй места и трябва да има клъц. От друга страна няма да влязат в стаята и да ви кажат, че ваш близък роднина е починал по същия каруцарски начин. Раците уважават безкрайно едновременно и правдата, и вътрешния мир на всяко живо същество, независимо дали е фикус или човек. Затова в случай, че истината ще нарани достойнството ви или близките ви, тогава раците ненадейно стават дипломатични и деликатни.
– Наперени са колкото си искат - влизат в скъпи кръчми мърляви и с кални обувки и не им дреме - да. Но не са мачовци. Ако кажете на рак, че е мачо, ще ви задраска от списъка на интелигентните си събеседници. (Впрочем, когато рак ви задраска от някъде, връщане назад няма. Наистина. Няма.)
За раците мачовците са жалки селяндури и сравняването с тях е като да сравните самурай с неук селянин, нарамил чувал с ориз.
- Казвайки самурай, се сещам, че се отклоних - продължаваме. Раците са рицари. Ако можехте да се върнете в древния Камелот и да огледате Кръглата маса от най- бляскавите й дни, на нея щяхте да откриете в седнало положение само раци. Раците имат кодекс на честта и морала си, те имат собствена религия за правда и неправда, за космоса и за смисъла на живота, която си конструират сами - отнема им десетилетия усамотение, самоирония, мислене и себе-предизвикване. Тези моменти биват описвани от някои кухи лейки по-нагоре като - "офф, пак е депресиран и не издържам." No mercey for you, bitches.  Laughing
- раците са най- добрите бащи. Ако са бащи на дъщери, нещата заприличват на самия рай.
– раците могат да бъдат уникални любовници и партньори. Звучи късметлийско да имаш и двете накуп поне един път в живота си, но раците вадят точно такава оферта. Шансовете ви да се класирате обаче са нищожни. Обаче направите ли го, ще се чувствате като кралица - очаквайте цялата слънчева система, поднесена пред вас на тепсия, последвана от 4 часов великолепно дирижиран секс, каращ ви да преосмислите значенията на всеки един елемент от него, включително най- малки детайли преди-по време - и след цялата тая работа. За да накарате един рак да се вдъхнови и да покаже тия неща, ще трябва да сте едновременно остроумна, но не просташки хумористична, интелигентна и начетена, но не просто наизустила разни неща, ще трябва да сте красива, но не някоя кифла.... раците не се страхуват от независими жени, те търсят равностоен партньор, а не някоя цивреща мърла, увиснала на врата им. Тука често разни умници с много становища почват да обясняват, че раците имат нужда от силна жена, да им помага, да ги крепи и бла-бла. Бъркате. Раците търсят силни, независими, умни и красиви жени, но не заради споменатата причина, а защото за тях споделянето на магиите в живота е от фундаментално значение, а единствената жена, способна да сподели с рак всичко това е гореописаната жена. Кои са тия магии? -  любовта, децата, семейството, честта, вярността и правдата. Продължаваме.
- Раците са безкрайно вярни (Кръглата маса). Ако съумеете да накарате някой рак да ви заобича, той няма да ви изневери нито дори един - единствен път в живота си, нито изостави по каквато и да е причина, без изключения. Независимо какво се случи с вас - дори да се пропиете, зъбите ви изпопадат и загубите способност да го разпознавате - ракът ще се грижи за вас, докато или той умре, или вие умрете. Ако ви обича безкрайно е съвсем възможно да умре заедно с вас.
- Това са много креативни хора.
- Почвам да се дразня от собствената си ода към собствената ми зодия, което ме присеща, че:
- раците са самоунищожително самокритични и самоиронични. Ако е направил някоя простотия и два часа мислите с какви думи точно да го направите на нищо, значи сте загубила два часа от живота си. Това, което той сам си е причинил ще надмине и най- смелите ви надежди.
- Сменяме си настроенията, да. За мен си остава загадка защо това е проблем. Кой по дяволите обича вечно засмяни кретени? Ракът обича дълбочината на нещата, обича детайла, затова ако го видите спрял и втренчен с празен поглед в магнитчетата на хладилника, това не значи, че е потънал в себе си или в някакво настроение, а че разсъждава над някои детайли от разиграването,което го е впечатлило, докато е гледал футбол допреди малко.
- Ако вашия рак ви се струва спрял, затворен и прочие - значи не иска да е с вас, и целия контекст около вас върви заедно с вас - затова е спрял, и затворен, и прочие - единствената причина да не ви е теглил майната е гореспоменатия кодекс и вроденото му чувство за дълг и вярност.
- раците мразят тълпите и всичко, което обезличава човешката душа ( Началници и господари също).
- те предпочитат да имат 3 приятеля, но да изживяват истинско, дълбоко и искренно приятелство, отколкото тълпа обожатели.
- казвайки това се сещам - раците не понасят слагачеството, мазненето, така че, ако ще му правите комплимент, гледайте да го правите искренно и от сърце - иначе ще ви хване и чао.
- не обичат шикалкавенето изобщо. Ако видят жена да го прави - пишат й минус. Ако видят мъж да го прави - двойка за срока.
- те не обичат жената до тях да им върти игрички, ама никак. Не обичат никакви маски, преструвки. Не обичат гримирани жени. Обичат семплотата, стила, чистотата. За рака жената е най- красива сутрин в леглото, разрошена, топла и сънлива.
- те са едновременно затворени и душата на компанията. Настроения  Laughing
- раците са много защитни хора. Нападат само, когато атаката е най- добрата защита. През останалото време се фокусират да защитават семейството и останалите си близки. Ако причините зло на близък на рак, можете да очаквате възмездие, а то най- вероятно ще дойде, независимо дали скоро или след 20 години.
- ако се нахвърли срещу вас, това е 100% знак, че нещо сте го обидили. Дали с причина или без - въпрос на мнения. Но щом ви напада, значи вече сте го наранили. Раците са малко като животните в това отношение.

Най-великият българин е рак.
Та така. Дано съм помогнал.  smile3519

# 434
  • Мнения: 6 998
Kanare  Hug
Разпознах баща си и дядо си (че и майка си и баба си при жените на раците).
И себе си в голяма част, макар да не съм мъж Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт