Мъжете Рак

  • 120 533
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен! И аз обичам едно раче- осмокраче! Везни съм и сме заедно от повече от година. Познаваме се от деца и цял живот сме били приятели, но разделени по различни краища на света, докато съдбата не реши да ни събере по друг начин и да се преоткрием.  Wink Никога не съм имала до себе си по- любвеобилен, по- отдаден, по- страстен и по- загрижен мъж. И двамата сме на по 30 и отгоре годинки, и двамата сме яли попарата и сме имали несполучливи връзки и затова като, че ли сега много внимаваме да не разочароваме и да не бъдем разочаровани. При мен проблема е, че понякога говори за бивши приятелки, но ги вмъква в разговора неочаквано. В онази болница водих еди- коя си (примерно)... ама болницата е много хубава... от онзи магазин еди- коя си си купи не знам какво си... аз си мълча и се правя на разсеяна, но с мълчанието си му показвам, че не ми е особено приятно. Никога не съм споменавала моите бивши приятели, именно затова- да не създавам напрежение между нас. Знам, че не е здравословно да се говори за бивши любови. Но също така знам, че за раците миналото им е много важно и затова стискам зъби (засега). Понякога си мисля, че го прави нарочно, за да ми гледа реакциите... не знам... според вас способни ли са рачетата да правят такива "номерца" с някаква цел?

# 181
  • Мнения: 213
Здравейте и от мен! И аз обичам едно раче- осмокраче! Везни съм и сме заедно от повече от година. Познаваме се от деца и цял живот сме били приятели, но разделени по различни краища на света, докато съдбата не реши да ни събере по друг начин и да се преоткрием.  Wink Никога не съм имала до себе си по- любвеобилен, по- отдаден, по- страстен и по- загрижен мъж. И двамата сме на по 30 и отгоре годинки, и двамата сме яли попарата и сме имали несполучливи връзки и затова като, че ли сега много внимаваме да не разочароваме и да не бъдем разочаровани. При мен проблема е, че понякога говори за бивши приятелки, но ги вмъква в разговора неочаквано. В онази болница водих еди- коя си (примерно)... ама болницата е много хубава... от онзи магазин еди- коя си си купи не знам какво си... аз си мълча и се правя на разсеяна, но с мълчанието си му показвам, че не ми е особено приятно. Никога не съм споменавала моите бивши приятели, именно затова- да не създавам напрежение между нас. Знам, че не е здравословно да се говори за бивши любови. Но също така знам, че за раците миналото им е много важно и затова стискам зъби (засега). Понякога си мисля, че го прави нарочно, за да ми гледа реакциите... не знам... според вас способни ли са рачетата да правят такива "номерца" с някаква цел?

Последна редакция: вт, 02 апр 2013, 11:04 от *Semora*

# 182
  • Мнения: 6 993
Не знам дали е нарочно.
Аз съм рак и също го правя и знам, че приятелят ми се ядосва, обаче понякога не се усещам  Blush
Той много се дразни, особено ако съм споменала някой от по-мимолетните, а не двете дълги връзки.
Та малко от малко се понаучих да премислям какво разказвам, ама се случва да се изпусна Crazy
Но в крайна сметка, това са хора, които някакси са ми повлияли в развитието и се присещам за тях, дори с години да не съм ги виждала. Раците сме си такива - паметливи  Laughing Blush
Аз лично умирам от любопитство за предишните негови приятелки, а той мълчи като пън  Crossing Arms

# 183
  • Мнения: 18
Благодаря ви, мили рачета за отговора (*Semora* и Еовин). Не съм от ревнивите. Знам, че е признак на слабост и не обичам да ревнувам, още повече да го показвам, но се дразня. Още повече, че няма хубави спомени от бившите си връзки и затова не разбирах защо го прави, но вече ми е ясно  Simple Smile За първи път се регистрирам и участвам в подобен "разговор", но ми хареса темата и реших да се включа. Още повече като прочетох всички ваши истории и вече се чувствам съпричастна. Не съм очаквала всичко да е идеално, даже бих се притеснила, ако е... така, че... това да му е недостатъка. Поздрави!  Simple Smile

# 184
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Много е вярно това за раците и миналото!

# 185
  • Мнения: 1
я ми кажете като се разсърди мъжът рак дълго ли го държи?

# 186
  • Мнения: 175
Зависи за какво се сърди, зависи дали е наранен...
От моя опит с мъже рак - не. Но първата крачка към сдобряване почти винаги съм я правила аз, също рак... Laughing Да отбележа още, че са злопаметни.

# 187
  • Мнения: 1
точно като написах въпроса и той ми се обади, но дали нещата ще се случат както преди да ни бъдат отношенията или той ще се отдръпне, как да се сближим както преди не знам как да постъпя с него?

# 188
  • Мнения: 1
според него всичко е ок за това уж му е минало но по телефона е едно а действията му може да са други да се държи студено или дистанцирано много са объркващи мъжете раци, а  с жените от тази зодия се разбирам.

# 189
  • Мнения: 6 993
Ти ОЩЕ ли се занимаваш с този?!

# 190
  • Мнения: 1
не, вече е друг рак! Simple Smile

# 191
  • Русе
  • Мнения: 652
От един, та на друг, а  Simple Smile

# 192
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ракохоличка!   
То и при мен май така се получи...Първата ми любов беше рак. Връзката свърши много зле(за мен). После 10 години си страдах. Имах връзка с друг рак, а сега от много години си живея с трети.
Влизат под кожата, пустите...

# 193
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Simple Smile Гледам, че темата е за мъже раци, пък такива тук почти не намирам, затова викам да позапълня липсата. Grinning

Ще следя с интерес темата. Поздрави! Peace

# 194
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile да се включа и аз в темата , като съвсем в началото с връзка с Раче а аз Телец , найстина всичко което изчетох до тук макар и за началотони и аз същото мисля за тази хубава зодия... Но имаше няколко питания , как да си ги задържим и кой грешки да не правим с тези рачета ! Или да се държим напълно естествено и искренно за да спечелим напълно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт