болница вита

  • 19 377
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Мили мами, ме знам защо, обаче повечето от нас бременни жени май гледат болницата да е луксозна с хубави стаи и шарено спално бельо.Специално за болница Вита бих казала: може и да е добра, но аз попаднах на лекарка, която при спешен случай не желае да си вдигне телефона.Един съвет НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р ВЕСЕЛИНА СЛАВКОВА.Изключително груба и нелюбезна жена, никога не обяснява нищо, дори когато гледа на ехограф, само мълчи и ако я попиташ нещо за бебчо, тя се цупи и едвам говори.Само ще дам един пример, а вие мили мами ще решите дали ще ходите в тези частни клиники.В края на 4 месец получих силно възпаление на израстващ мъдрец и се бях напълнила с гной.Трябваше да ми се постави упойка и да се извади зъба.Съпругът ми се обади на д-р Славкова да я попита дали може да ми се слага упойка и дали изобщо не е вредно за бебето да се извършва такава манипулация.Нейният отговор беше:" Бебето не и е в зъба а в корема , аз не мога нищо да кажа, освен това съм в отпуска, така че не ме безпокойте"  ИЗВАДЕТЕ СИ ИЗВОДА   Винаги раждането в голяма болница със всякакъв вид специалисти е доста по-добро решение.Това е мое мнение разбира се .Успех на всички Simple Smile)

# 1
  • Мнения: 56
Аз пък съм доволна от отношението и към мен.,за това и родих при нея.Винаги ми е отговаряла на телефонните обаждания,даже когато лежах в болницата след раждането,дойде в неделя вечертта да ме види,прибирайки се от почивка. (съпругът и я чакаше в колата,докато тя беше при мен).За прегледите с видеозон мога да кажа ,че бяха доста дълги и изчерпателни. Но при всеки човек е разлчно,съжелявам че при теб се е получило така.

# 2
  • Мнения: 309
Мария Първанова , има друга тема за болница Вита!извинявай, но мисля, че не е коректно да съдиш за болницата само по един единствен лекар! PeaceАз също съм раждала там, при друга лекарка и съм страшно доволна!Има си черен списък, където може да напишеш от кого не си доволна, до колкото разбирам от думите ти, не в болницата е проблема, а в лекарката! PeaceИ ако мислиш, че в държавните болници ще получиш по-добре отноешение и грижа - успех! PeaceНищо лично! PeaceЛеко раждане и здраво бебенце ти желая!

# 3
  • Мнения: 4 037
Жалко, че така са се държали с теб. Тази лекарка трябва да е сравнително нова, поне за мен не е познато име.

# 4
  • Мнения: 10
Opredeleno , niamam ni6to protiv bolnicata.Prosto ne popadnah na lekar.Za men e mnogo vajno 4ove6koto otno6enie kam edna jena, osobeno v perioda kogato e bremenna.Az sa sujalenie ne polu4ih adekvatno takova.Ve4e sam v 6 mesec i o6te se lutam koi doktor da izbera Sad((( a mi se iska da rajdam v "Tina Kirkova"  ako niakoi moje da mi prepora4a dobar lekar, 6te sam vi mnogo blagodarna.

# 5
  • Мнения: 309
след като е така, не озаглавявай темата по този начин, защото хората си вадят погрешни впечатления! Peace
Има отделни теми "Черен списък" и "Бял списък" на лекари, има и тема за Тина Киркова, където можеш да получиш повече информация за самата болница и за лекарите там!
Моля те, пиши на кирилица, такива са правилата на форума! Peace
Лека бременност и дано избереш най-доброто за себе си и бебчето ти! Peace

# 6
  • Мнения: 116
За мен Д-Р ВЕСЕЛИНА СЛАВКОВА е много добър специалист и професионалист. Още когато разбра, че съм бременна веднага ми даде личния си телефон и ми каза да звъня винаги когато имам проблем. Един път ми се е налагало да я търся по телефона и все пак гледах да е в рамките на работния ден. Веднага откликна и беше съпричастна с проблема ми. Нека не забравяме, че и лекарите са хора и те си имат личен живот и грижи, а понякога  и на тях не им издържат нервите и не може да са във форма 24-часа! Не оправдавам докторката за конкретното и поведение (не съм запозната със случая и не мога да взема отношение) и съчувствам на Мария Първанова. Пожелавам и леко бременеене и здраво детенце на финала!

# 7
  • Мнения: 10
 Ne moga v momenta da pi6a na kirilica za6toto imam problem s komputara.Ako nqkoi ne moje da 4ete, tova e drug vapros.mislq 4e prekaleno li4no se zasqgate po temata po koiato sam pisala.Mili mami. na nikoq ot vas ne pojelavam da prejivee tova koeto prejivqh  v 4 mesec.Vijdam 4e edna ot vas komentira, a dori kazva 4e ne e zapoznata sas slu4aia.Mila, izvadiha mi madrec s palen venec s gnoi, bez gram upoika, kato kolabirah na vseki 3-4 minuti ot silnata bolka.Sama si vadi izvodite dali e bilo nujno d-r Slavkova da mi pomogne v tozi adski za men moment ili da mi kaje " az sam v otpuska, ne me bezpokoite, imam zamestni4ka, tarsete neq" Dano na nikoq ot vas ne se slu4va tova.Uspeh na vsi4ki i stiskam palci na vsi4ki bremenni za leka bremennost i zdravi beboci.

# 8
  • Мнения: 116
Vijdam 4e edna ot vas komentira, a dori kazva 4e ne e zapoznata sas slu4aia.Mila, izvadiha mi madrec .......
Тъй-като  аз съм тази, която коментира, само ще кажа, че аз изразих своето лично мнение от д-р Славкова и от лекарите, които ни дават номерата на личните си телефони и ни казват да ги безпокоим ако имаме нужда. Все пак нека се замислим  на колко лекари имаме личните телефони....и ако имаме изобщо такива, нека да ги търсим  само когато наистина могат да ни помогнат!

# 9
  • Мнения: 10
Явно ти си по-голям карък и от мен, щом можеш да се довериш на твоята лекарка само в работно време.Много жалко за теб.Аз имам мобилните телефони на абсолютно всички лекари с които имам взаимоотношения.Защото преди всичко са хора.А д-р Славкова е една тъпа злобна сухарка, която иска само да ти вземе 50 лева за 3 минути преглед.Да си ги харчи със здраве.Аз си намерих изключителен гинеколког, който е и човек, за разлика от много други.

# 10
  • София
  • Мнения: 142
В болница Вита съм водила сина си при двама педиатри и един кожен специалист и УНГ.
Педиатрите са д-р Масларски и д-р Беличева, а кожният - д-р Тошева.
 УНГ - не му помня името, много беше засукано.
Много съм доволна от вниманието към момченцето ни и когато всички ни изписваха АБ за щяло и нещяло и разни глупави мазила за кожата на детето ми - те се отнесоха с внимание и подход и ни помогнаха.
Отивам там винаги, когато искам сигурно мнение!

# 11
  • София
  • Мнения: 113
Посещавала съм някоко пъти Др Славкова и мога да кажа само хубави неща за нея. А относно прегледите с ехограф- тя ми прави първата фетална морфология и мога да кажа че беше изключително мила, изчерпателна,и отзивчива на въпросите ни.

# 12
  • Мнения: 4
Аз също ходих на ЖК при д-р Славкова. Не мога да се оплача - много беше мила и отговаряше на всичките ми въпроси. Имах обаче проблем с това да я намирам по телефона наистина. Случвало се е да звъня по 6-7 пъти докато я намеря, и никога не ми е връщала обаждане.

Основният ми проблем с нея обаче е друг - самото раждане. Аз много исках да родя нормално, имах лека и безпроблемна бременност, бебето ми растеше съвсем добре. Един месец преди термина обаче д-р Славкова обяви, че ще правим цезарово сечение защото бебето било много голямо (беше 3,5 кг наистина). След като се съдрах да чета по темата установих, че едро бебе никога не е индикация за цезарово сечение. Секциото е предназначено да спасява животи, а не да осигурява спокоен работен ден на лекарите. Говорих отново с д-р Славкова, но тя категорично отказа да поеме "риска" да родя нормално. Та пообиколих още сума ти лекари и в крайна сметка родих нормално в Токуда при д-р Кирякова.

Раждането ми протече съвсем добре и нямаше какъвто и да било "риск" за когото и да било. Прекрасната ми дъщеря се роди 4,130 кг и аз се възстанових бързо и лесно, въпреки че съм на 34 г. Няма да стъпя във Вита повече.

# 13
  • Мнения: 852
Здравейте,
темата е доста стара,но ще я ползвам за да не пускам нова.
Интересува ме дали имат денонощен кабинет /нещо като спешно отделение/?

# 14
  • Мнения: 5
Знам че темата е стара, но тепърва още много жени ще търсят информация за различни лекари. Искам и аз да изкажа възмущението си от д-р Славкова. Няма да навлизам в подробности, просто не я препоръчвам- непрофесионално, нехуманно и неадекватно се държа с мен и никога няма да я препоръчам, разбира с това не може да се обобщава мненито за цялата клинка, но чисто информативно за хората, които търсят лекар - категорично НЕ като специалист, на който да се доверите!!!! Sad

Общи условия

Активация на акаунт