Юлски бебета - Тема 25

  • 23 885
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Canada
  • Мнения: 649
Ние нямаме сушилня и никога не сме имали. Честно казано, явно нямаме навик... Въпреки че ужасно ме дразнят простряни дрехи. Може би като правим ремонт на апартамента ще помислим и за това...

# 721
  • Мнения: 76
Ех, че цветно Party

Сиси, много снежно настроение си внесла в темата (поне за мен)  или може би защото аз съм на такава вълна:hug: Ние със Стеличка щяхме да ходим до Банско от вчера, до петък, но се промениха плановете и може би ще тръгнем в петък, а в неделя и мъжът ми ще се включи Party и според неговата програма не знам още кога ще се приберем.
На всички много благодаря за рецептите Hug
Джил, да ти кажа и аз изобщо не съм по готвенето, но наистина почти не ми отнема време, а и като виждам резултата някак ми се готви Mr. Green
А за триците - на мен са ми много вкусни, а и най-лесни просто смесени с кисело мляко, но ги оставям да се накиснат поне час, за да омекнат. Като се събудя първо това правя и докато оправя Стеличка, да вляза в банята и още няколко неща вкъщи и те омекват Peace
Мила, ще чакам повече информация за изложбата Wink
Маймунче, аз давам жълтък от яйца от свободни кокошки. Тук се гледа номера - трябва да е 1 или нула. Не знам при вас каква е системата.
Нели, големи красоти си накупила Peace

Да ви кажа днес пробвах близо два часа всичко любимо от гардероба и направо щях да литна от щастие Party Party...много е хубаво да се чувтваш добре в кожата си  Party  Успех на всички, които са на диета и чакат този резултат!!!

# 722
  • София
  • Мнения: 15
Фелисити аз давам на Хип месни пюрета има и без сол, трябва да четеш етикетите.
Миласара как само ме разсмя с тази лечебница направо те видях като д-р Куин Лечителката облечена в широкопола рокля до еднир рафт със стъклени шишенца. Laughing
Маймун дано успееш да убедиш таткото да си купите такъв бебефон, наистина си заслужава според мен.
Джиджито ако знаеш само как ти завиждам (не особено благородно), че си обличаш любимите дрехи, аз имам един цял гардероб с такива които сигурно никога повече няма да мога да облека.
Ето и малко снимки от Прашинкови дето вика Миласара или по-точно от малката  дебелшка пораснала Прашинка (направих албумче за бебенцата ни на 8 месеца):

http://julskimami.snimka.bg/baby/bebencata-ni-na-8-meseca.474423.17445657

# 723
  • Мнения: 76
Прашинкови, много ви е усмихната малката Прашинка Laughing Голяма е сладурана!! А, ти Прашинкова, как ме разсмя с Мила в ролята на д-р Куин  Joy Joy hahaha

# 724
  • София
  • Мнения: 580
Привет,
Ние сега се прибрахме и Слънчанка и татко и спинкат, а аз да Ви нагледам набързо.
Цветен прашец, голям сладур е Катрин. Hug
Рал, купих втория вид преходник и ми върши чудесна работа, а уреда е страхотен! Hug
Маймунче, включвам се от вдругиден, че таткото ни днес не е имал време да напазарува и нямам подходящите продукти, за да старитарме (май си търсим оправдание) Embarassed Но, тържествено обещавам да започна, защото както казва Джиджи, аз не се чувствам добре в кожата си, а ако отворя летния гардероб - нищо няма да ми стане. #Crazy #Cussing out
Приятна вечер! Hug

# 725
  • Мнения: 1 208
Джиджи, и аз това направих преди два дни - пробвах си всички летни роклички / имам сигурно над 20- само роклички нося лятото/ и харесах, това което видях в огледалото  Mr. Green

Моето Катенце днес за първи път се изпиша в гърне - тябва да покаже на кака си как става  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 5 251
Радина,ти нали също започна диета,по колко сваляше на ден или седмица,как ти се отрази на кърмата?

Правя олекотения вариант, т. е. това е трета фаза на Дюкан. Нямам ден на чисти протеини и си ям плодове, също и млечни продукти с нормална масленост. Мога да си правя 2 дни в седмицата гала вечери, но засега ги пропускам. За 3 дни бях свалила 2 кг., което си е нормално за самото начало. После за 2 седмици свалих още 2 кг. Най-хубавото е, че обиколките спаднаха видимо  Peace На кърмата не ми се отрази, от това всъщност се притеснявах. Ако не кърмех щях да да започна с ударния етап и досега щях да съм забравила, но и така се сваля, може по бавно да е, но не е болка за умиране Wink

От една седмица давам на Елин жълтък, но яйцата са домашни.  Peace

# 727
  • USA
  • Мнения: 675
Цветен Прашец, успях и даже го поръчах Peace.Коментарите за него също бяха много хубави.Пак ти благодаря Hug.Катрин е много сладка Heart Eyes.

Радина,мерси за отговора Hug.Аз като взех да свалям всеки ден с по 400 се уплаших,но явно е така в началото.

Днес хич не ми върви на продукти за Стейси.Отварям за обяд едно пюре, гледам го изглежда странно,помирисах го,нищо нямаше в миризмата, но реших да погледна датата.Добре,че се сетих, срока му на годност е изтекла април миналата година #Crazy.Ония ден купих 25 пюрета и много ми се искаше повечко да бяха така,за да им вдигна скандал,защото ме ядосаха в магазина,но само това беше.Днес отиваме да купим био яйца,че ние купуваме само обикновени.Таткото ги вади от багажника с още няколко торби и познайте,изтърва точно торбичката с яйцата ooooh!.Беше останало само едно здраво  ooooh!Joy.

Чудно ми е дали мога днес да сваря едно яйце и да го дам два дни newsm78 .Вие по колко мин. ги варите?

Джижито, и аз ти завиждам Heart Eyes.

Мама Диди,браво на Катето.Аз също купих гърне преди два дни.Слагала съм я 3-4 пъти за по 2-3 мин. Като почне да мрънка я махам и засега нямаме успешен опит Simple Smile.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 153
Цветен прашец,ама и косата ви е пораснала. Heart Eyes Точно се хилех на д-р Куин Лечителката  Joy и по бейбифона се чу едно звучно пръъъъц. hahaha  Joy Подозирам,че и съседите чуха как се хиля. Mr. Green

В неделя,ако д-р Куин си върши работата добре,ще отидем на Боровец да покараме малко ски. Party Ще оставим бръмбарите на баба им  Sad ,но малкия батко ще е с нас. Heart Eyes

# 729
# 730
  • Мнения: 40
Прашец - голяма е хубавелка. И моя гардероб е пълен само с неща, които не ми стават. Срам не срам, ще си кажа, че дънки и панталони ми стигат малко над коляното и нагоре  ooooh!  Но упорито отказвам да ги складирам в някой кашон  Whistling
Диди - аз си правя само кисело мляко със Степ. Ти ли даваше Имунокинд на Катя? Нещо ми се губи колко време се почиваше и колко се даваше пак  newsm78
djidjito - радвам се за теб, представям си как си "летяла"
maimun77 - давам през ден, затова не може от едно и също яйце.

# 731

Общи условия

Активация на акаунт